Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych Feta XIII edycja

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych Feta XIII edycja (od 16.07.2009 do 19.07.2009)

Organizator

Plama - Gdański Archipelag Kultury

ul. Pilotów 11, 80-460 Gdańsk
58 557 42 47
feta@plama.art.pl
www.plama.art.pl

16.07. (czwartek)

17.00 Otwarcie wystawy FOTO FETA (Muzeum Narodowe, ul. Toruńska 1)
od 17.00 - Tektura (Lublin) - "Szafa Poezji" i inne działania twórcze (okolice Pl. Wałowego)
17.30 Teatr Zespołu Szkół Budowlano-Architektonicznych (Gdańsk) - "Między nami dobrze jest" (scena na Pl. Wałowym)
18.00 Teatro Tascabile di Bergamo (Włochy) - "Albatri" (parada - start: Muzeum Narodowe, ul. Toruńska 1)
19.00 FETA Teatr na Specjalne Okoliczności (Gdańsk) - "Nić Ariadny" (przed bastionem Żubr)
20.00 Teatr Ephata (Gdańsk) - "Izajasz"
20.00 Teatr Razem/Remont Pomp (Gdańsk) - "Sen o człowieku" (plac przy piekarni,
ul. Dolna Brama)
21.00 Teatr Snów (Gdańsk) - "Remus" (boisko przy Reducie Wilk)
22.00 Teatr Okazjonalny (Sopot) - "Bioobiekt. Intro" (Brama Nizinna)
22.00 Teatr Leon (Sopot) - "Zdziczały umysł" (przy Bastionie Żubr)
23.00 Mamadoo/Gabinet Ruchomych Obrazów (Gdynia) - "Be Our Guest" (budynek przy Bastionie Św. Gertrudy)

***

17.07. (piątek)

16.00-19.00 Warsztaty dla dzieci (Pl. Wałowy)
16.00 Teatr Klapa czyli Koperek i Kminek (Gdańsk) - "Nowe Szaty Cesarza" (scena na Pl. Wałowym)
od 17.00 Tektura (Lublin) - "Szafa Poezji" i inne działania twórcze (okolice Pl. Wałowego)
18.00 Cie Ebadidon (Walonia-Bruksela, Belgia) - "L'Ebadiscaphe" (parada wzdłuż Bastionu Żubr)
18.00 Ojarus (Japonia) (obok Bastionu Św. Gertrudy)
19.00 Artristras (Hiszpania) - "Lluvias de verano" (parada Bastion Żubr - Pl. Wałowy - Bastion Żubr)
20.00 Cie Ebadidon (Walonia-Bruksela, Belgia) - "L'Ebadiscaphe" (parada wzdłuż Bastionu Żubr)
20.00 Ojarus (Japonia) (obok bastionu Gertrudy)
22.00 Teatr A (Gliwice) - "Exultet" (przy Bastionie Żubr)
23.00 Arma Theatre (Izrael) - "The Resurrection of Hontzivalldina" (parada: Pl. Wałowy, bastion Gertrudy)
24.00 Kciuk and The Madafaka Fingers (Gdańsk) - koncert (budynek przy Bastionie Św. Gertrudy)

***

18.07 (sobota)

13.00-16.00 Warsztaty dla dzieci (Pl. Wałowy)
14.00 Teatr Klapa czyli Koperek i Kminek (Gdańsk) - "Słowik" (scena na Pl. Wałowym)
od 14.00 Tektura (Lublin) - "Szafa Poezji" i inne działania twórcze (okolice Pl. Wałowego)
15.00 Teatro Pavana (Holandia/Włochy) - "Uccelli" (parada wokół Reduty Wilk)
15.00 Cie Ebadidon (Walonia-Bruksela, Belgia) - "L'Ebadiscaphe" (parada wzdłuż Bastionu Żubr)
15.30 Teatr Klapa czyli Koperek i Kminek (Gdańsk) - "Szewczyk Dratewka" (scena na Pl. Wałowym)
16.00 Cal y Canto (Hiszpania) - "A-TA-KA!" (Bastion Św. Gertrudy)
17.00 Teatro Pavana (Holandia/Włochy) - "Uccelli" (parada wokół Reduty Wilk)
17.00 Cie Ebadidon (Walonia-Bruksela, Belgia) - "L'Ebadiscaphe" (parada wzdłuż Bastionu Żubr)
18.00 Spheric E-motion (Niemcy/Francja) - "OndeOceane" (Motława przy ul. Żabi Kruk)
19.00 Teatro Pavana (Holandia/Włochy) - "Colors" (parada wokół Reduty Wilk)
20.00 Spheric E-motion (Niemcy/Francja) - "OndeOceane" (Motława przy ul. Żabi
Kruk)
21.00 Bash Street Theatre (Wlk. Brytania) - "The Station" (przy Bastionie Żubr)
22.00 Spheric E-motion (Niemcy/Francja) - "OndeOceane" (Motława przy ul. Żabi Kruk)
22.30 Teatr A (Gliwice) - "O Tym Jak To Święty Florian Uratował Kraków od Spalenia"
(Pl. Wałowy)
22.30-01.30 Theater Anu (Niemcy) - "Lichtspuren" (Reduta Wilk)
23.00 Cal y Canto (Hiszpania) - "A-TA-KA!" (Bastion Św. Gertrudy)

***

19.07 (niedziela)

14.00-17.00 Warsztaty dla dzieci (Pl. Wałowy)
15.00 Teatr Klapa czyli Koperek i Kminek (Gdańsk) - "Złota rybka" (scena na Pl. Wałowym)
od 15.00 Tektura (Lublin) - "Szafa Poezji" i inne działania twórcze (okolice Pl. Wałowego)
16.00 Teatro Pavana (Holandia/Włochy) - "Uccelli" (parada wokół Reduty Wilk)
16.00 Ojarus (Japonia) (obok Bastionu Św. Gertrudy)
16.30 Teatr Klapa czyli Koperek i Kminek (Gdańsk) - "Pinokio" (scena na Pl. Wałowym)
17.00 Cal y Canto (Hiszpania) - "A-TA-KA!" (Bastion Żubr)
18.00 Teatro Pavana (Holandia/Włochy) - "Colors" (parada wokół Reduty Wilk)
18.00 Ojarus (Japonia) (obok Bastionu Gertrudy)
19.00 Teatr Panova (Rosja) - "Jeśli Ci się nie podoba - nie słuchaj" (scena na Pl. Wałowym)
20.00 Teatro Pavana (Holandia/Włochy) - "Colors" (parada wokół Reduty Wilk)
21.00 Bash Street Theatre (Wlk. Brytania) - "The Station" (przy Bastionie Żubr)
22.00 Cal y Canto (Hiszpania) - "A-TA-KA!" (Bastion Żubr)
22.00 Akhe (Rosja) - "Wet Wedding" (boisko Centrum Kształcenia Ustawicznego Mechaników i Elektryków)
23.00 Karnavires (Francja) - "Nuit de lumiere" (Bastion Św. Gertrudy)

*******

Gdańsk, Dolne Miasto
Centrum Festiwalowe - Plac Wałowy

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów