Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych Feta XII edycja

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych Feta XII edycja (od 16.07.2008 do 20.07.2008)

Organizator

Plama - Gdański Archipelag Kultury

ul. Pilotów 11, 80-460 Gdańsk
58 557 42 47
feta@plama.art.pl
www.plama.art.pl

16 lipca (środa)
18:00 Otwarcie wystawy fotograficznej FOTO FETA - Rosyjskie Centrum Nauki
i Kultury, ul. Długa 35
20:00 Teatro del Silencio Paraiso (Francja, Hiszpania, Chile) - Targ Węglowy (bilety: 5 zł)
21:30 Asocjacja 2006 Wyprawa (Poznań) - Targ Węglowy
23:00 Antagon Theater AKTion Ginkgo (Niemcy) - Brama Oliwska, dawny
Plac Zebrań Ludowych

***

17 lipca (czwartek)
15:00 Scena dziecięca - Teatr Niewielki Pomorskie legendy (Gdańsk) - Plac Kobzdeja
17:00 Samba Rhytmus of Resistance Trójmiasto Madeinchina (Gdańsk) - Długa, Długi Targ
18:00 HMF Braendende Kaerlighed Luxus (Dania) - Plac Kobzdeja
19:00 Młodzieżowa Akademia Teatralna Perła (Gdańsk) - Plac Kobzdeja
21:00 Teatr Formy Wieża Babel (Wrocław) - boisko między ul. Długi Targ a Ogarną
22:00 Teatr Novogo Fronta Doppelganger (Czechy) - Grobla IV, boisko SP nr 50
22:00 Teatr Licho Diabla chwila (Starogard Gdański) - Targ Węglowy
23:00 Teatr A Part El Nino (Katowice) - Targ Węglowy (bilety: 5 zł)

***

18 lipca (piątek)
15:00 Scena dziecięca - Teatr Klapa czyli Koperek i Kminek Złota Rybka (Gdańsk) - Plac Kobzdeja
15:00 Teatr Wiczy Emigranci (Toruń) - Targ Węglowy (zaproszenia do wygrania w konkursach organizowanych przez patronów medialnych FETY)
16:00 Robert Mosberger Camera Obscura (Węgry) - Plac Kobzdeja
17:00 Teatr Wiczy Emigranci (Toruń) - Targ Węglowy (zaproszenia do wygrania w konkursach organizowanych przez patronów medialnych FETY)
18:00 HMF Braendende Kaerlighed Luxus (Dania) - Plac Kobzdeja
19:00 Teatr Wiczy Emigranci (Toruń) - Targ Węglowy (zaproszenia do wygrania w konkursach organizowanych przez patronów medialnych FETY)
20:00 Les Sages Fous Bizzarium (Kanada) - Długi Targ
21:00 Teatr Snów Stół (Gdańsk) - boisko między ul. Długi Targ a Ogarną
21:00 Decaloges TaBALADA (Czechy, Francja) - Targ Węglowy
22:00 Teatr Biuro Podróży H of D (Poznań) - Grobla IV, boisko SP nr 50
23:30 Materia Prima Insomnia (Francja) - Targ Węglowy (bilety: 5 zł)

***

19 lipca (sobota)
14:00 Babok Iglo (Holandia) - Plac Kobzdeja
15:00 Scena dziecięca - Teatr Klapa czyli Koperek i Kminek Sto bajek (Gdańsk) - Plac Kobzdeja
16:00 Robert Mosberger Camera Obscura (Węgry) - Plac Kobzdeja
17:00 Hortzmuga Teatroa Momento. Consules de la calle (Hiszpania) - Długi Targ
18:00 Babok Iglo (Holandia) - Plac Kobzdeja
19:30 Carnage Productions S.W.A.T. (Francja) - Długi Targ
21:00 Les Sages Fous Bizzarium (Kanada) - Długi Targ
22:00 Teatr Ósmego Dnia Czas Matek (Polska) - teren Stoczni Gdańsk
23:30 Teatr Jednego Wiersza Szczęścia, szczęścia dla wszystkich (Opole) - boisko między ul. Długi Targ a Ogarną
24:00 Materia Prima Insomnia (Francja) - Targ Węglowy (bilety: 5 zł)

***

20 lipca (niedziela)
14:00 Babok Iglo (Holandia) - Plac Kobzdeja
15:00 Teatr Cztery Żywioły Sen Dorotki (Chojnice) - Plac Kobzdeja
16:00 Robert Mosberger Camera Obscura (Węgry) - Plac Kobzdeja
17:00 Scena dziecięca - Teatr Klapa czyli Koperek i Kminek Byczek Fernando (Gdańsk) - Plac Kobzdeja
18:00 Carnage Productions S.W.A.T. (Francja) - Długi Targ
19:00 Babok Iglo (Holandia) - Plac Kobzdeja
20:00 Kosar A man how turned into a dog (Iran) - Długa
21:00 Ephata Genom, czyli było sobie życie (Gdańsk) - Plac Kobzdeja
22:00 Voskresinnia Gazeta (Ukraina) - Grobla IV, boisko SP nr 50
23:00 Licedei Semianuki (Rosja) - Targ Węglowy (bilety: 5 zł)

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów