Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych Feta XVI edycja

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych Feta XVI edycja (od 12.07.2012 do 15.07.2012)

Organizator

Plama - Gdański Archipelag Kultury

ul. Pilotów 11, 80-460 Gdańsk
58 557 42 47
feta@plama.art.pl
www.plama.art.pl

12.07.2012 (czwartek)

17.00 A3 Teatr "Zmysły baby" (Polska/Kleszczele) - parada - Reduta Wilk, Przystań Wodna "Żabi Kruk"

18.00 Inauguracja Festiwalu. Otwarcie wystawy FOTO FETA - Przystań Wodna "Żabi Kruk"

18.30 Klaipeda Castle Theatre "Versalio Sodai" (Litwa) - Przystań Wodna "Żabi Kruk", Plac Wałowy

20.00 La Baldufa "Zeppelin" (Hiszpania/Katalonia) - parada - ul. Rzeźnicka, ul. Augustyńskiego

21.00 circoPitanga "Reves d'été" (Szwajcaria) - plac pod Bastionem Żubr

22.00 Sopocki Teatr Tańca "Natura" (Polska/Sopot) - CKU

23.00 Miejski Teatr Miniatura "Thermidor roku 143" (Polska/Gdańsk) - plac pod Bastionem Św. Gertrudy - PREMIERA
--

[15.00 - 20.00 Strefa Relaksu A3 Teatr - Reduta Wilk]

[18.00 - 21.00 KataKraK "L'Animalada" (Hiszpania/Katalonia) - Plac Wałowy]

[19.00 - 24.00 Piotr Chlipalski "Tuż po" - plenerowe fotograficzne atelier - Plac Wałowy]

[Miejski Znak Kultury "Mieszkańcy" Otecki - rzeźby w drzewach - Plac Wałowy i okolice]

***
13.07.2012 (piątek)

16.00 A3 Teatr "Zmysły baby" (Polska/Kleszczele) - parada - Reduta Wilk

16.00 Walny Teatr "Przygody kropli wody" (Polska/Ryglice). Bilety 5 zł - Plac Wałowy

17.00 Teatr Pian "Biuro" (Polska/Gdańsk) - ul. Grodza Kamienna, okolice śluzy

17.30 Stichting Daad "La Cuisine Macabre" (Holandia) - okolice Reduty Wilk

18.00 La Baldufa "Zeppelin" (Hiszpania/Katalonia) - parada - ul. "Nowa Chmielna", ul. Grodza Kamienna

19.00 Klaipeda Castle Theatre "Versalio Sodai" (Litwa) - dziedziniec ASP

19.00 circoPitanga "Reves d'été" (Szwajcaria) - plac pod Bastionem Żubr

20.00 Teatr Feta "Garkotłuki. Odyseja Gastryczna 2011" (Polska/Gdańsk) - CKU

20.00 Stichting Daad "La Cuisine Macabre" (Holandia) - okolice Reduty Wilk

21.00 Walny Teatr "Hamlet" (Polska/Ryglice). Bilety 5 zł - Plac Wałowy

22.00 Teatr Formy "Pandora" (Polska/Wrocław) - boisko przy Reducie Wilk

22.00 Miejski Teatr Miniatura "Thermidor roku 143" (Polska/Gdańsk) - plac pod Bastionem Św. Gertrudy

23.30 Teatr Ósmego Dnia "Arka" (Polska/Poznań) - ul. "Nowa Chmielna"

--
[14.00 - 19.00 Strefa Relaksu A3 Teatr - Reduta Wilk]

[15.00 - 21.00 KataKraK "L'Animalada" (Hiszpania/Katalonia) - Plac Wałowy]

[16.00 - 21.00 Stichting Daad "Benu" (Holandia) - instalacja - okolice Bastionu Żubr]

[17.00 - 24.00 Piotr Chlipalski "Tuż po" - plenerowe fotograficzne atelier - Plac Wałowy]

[Miejski Znak Kultury "Mieszkańcy" Otecki - rzeźby w drzewach - Plac Wałowy i okolice]

***
14.07.2012 (sobota)

15.00 EA&AE "Entomo" (Hiszpania) - dziedziniec ASP

15.00 A3 Teatr "Punch & Judy" (Polska/Kleszczele) - parking hotelu "Cztery Pory Roku"

15.30 Walny Teatr "Przygody kropli wody" (Polska/Ryglice). Bilety 5 zł - Plac Wałowy

16.00 Via Sudetica "Parada Gliniada" (Polska/Bolesławiec) - parada - CKU

16.30 Dansk Rakkerpak "The Ildsjael in the Classroom" (Dania) - Plac Wałowy

17.00 Stichting Daad "La Cuisine Macabre" (Holandia) - okolice Reduty Wilk

17.00 Teatr Feta "Garkotłuki. Odyseja Gastryczna 2011" (Polska/Gdańsk) - CKU

17.30 EA&AE "Entomo" (Hiszpania) - dziedziniec ASP

18.00 Teatr Pantomimy Mimo "Komedianci" (Polska/Warszawa) - boisko przy ul. Dolna Brama

19.00 Klaipeda Castle Theatre "Kariatides" (Litwa) - Reduta Wilk

19.00 Mumusic Circus "RODA, món" (Hiszpania/Katalonia) - plac pod Bastionem Żubr

20.00 Teatr Pian "Biuro" (Polska/Gdańsk) - ul. Grodza Kamienna, okolice śluzy

20.00 Walny Teatr "Hamlet" (Polska/Ryglice). Bilety 5 zł - Plac Wałowy

20.30 Stichting Daad "La Cuisine Macabre" (Holandia) - okolice Reduty Wilk

21.00 Jashgawronsky Brothers "Radio Armeniac" (Włochy) - plac pod Bastionem Św. Gertrudy

22.00 Continuo "Now?" (Czechy) - boisko przy Reducie Wilk

22.00 A3 Teatr "Plan lekcji" (Polska/Kleszczele) - CKU

23.00 Mamadoo "In Fireland" (Polska/Gdynia) - boisko przy ul. Dolna Brama

23.30 Asocjacja 2006 "Rabin Maharal i Golem" (Polska/Poznań), ul. "Nowa Chmielna"

--
[14.00 Spacer po Starym Przedmieściu z Jakubem Szczepańskim - Centrum Festiwalowe]

[15.00 - 21.00 KataKraK "L'Animalada" (Hiszpania/Katalonia) - Plac Wałowy]

[15.00 - 24.00 Piotr Chlipalski "Tuż po" - plenerowe fotograficzne atelier - Plac Wałowy]

[16.00 - 21.00 Stichting Daad "Benu" (Holandia) - instalacja - okolice Bastionu Żubr]

[Miejski Znak Kultury "Mieszkańcy" Otecki - rzeźby w drzewach - Plac Wałowy i okolice]

***
15.07.2012 (niedziela)

15.00 EA&AE "Entomo" (Hiszpania) - boisko przy ul. Dolna Brama

15.00 Walny Teatr "Przygody kropli wody" (Polska/Ryglice). Bilety 5 zł - Plac Wałowy

16.00 Mumusic Circus "RODA, món" (Hiszpania/Katalonia) - boisko CKU

16.00 Dansk Rakkerpak "The Ildsjael in the Classroom" (Dania) - Plac Wałowy

17.00 A3 Teatr "Punch & Judy" (Polska/Kleszczele) - parking hotelu "Cztery Pory Roku"

17.00 La Baldufa "Zeppelin" (Hiszpania/Katalonia) - parada - ul. Rzeźnicka, ul. Augustyńskiego

18.00 Via Sudetica "Parada Gliniada" (Polska/Bolesławiec) - parada - CKU

19.00 EA&AE "Entomo" (Hiszpania) - boisko przy ul. Dolna Brama

19.00 Walny Teatr "Hamlet" (Polska/Ryglice). Bilety 5 zł - Plac Wałowy

19.30 Teatr Snów "Pielgrzymka" (Polska/Gdańsk) - Bastion Św. Gertrudy

20.30 Teatr Pantomimy Mimo "Komedianci" (Polska/Warszawa) - dziedziniec ASP

21.00 A3 Teatr "Plan lekcji (Polska/Kleszczele) - CKU

22.00 Continuo "Finis Terrae" (Czechy) - plac pod Bastionem Św. Gertrudy

22.00 Teatr Fuzja "Dywidenda" (Polska/Poznań) - boisko przy Reducie Wilk

23.00 Burnt Out Punks "Syndrom sztokholmski" (Szwecja) - plac pod Bastionem Żubr

--
[14.00 Spacer po bastionach z Jakubem Szczepańskim - Centrum Festiwalowe]

[14.00 - 20.00 KataKraK "L'Animalada" (Hiszpania/Katalonia) - Plac Wałowy]

[Miejski Znak Kultury "Mieszkańcy" Otecki - rzeźby w drzewach - Plac Wałowy i okolice]

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów