Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych Feta XI edycja

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych Feta XI edycja (od 11.07.2007 do 15.07.2007)

Organizator

Plama - Gdański Archipelag Kultury

ul. Pilotów 11, 80-460 Gdańsk
58 557 42 47
feta@plama.art.pl
www.plama.art.pl

11.07.
Otwarcie wystawy - FOTO FETA (g. 19 - Galeria "Nowa Oficyna", Piwna 27)
Parada Gdańska (g. 21 - Długa, Długi Targ)
Tesoro, Arcipelago Circo Teatro, Włochy (g. 22 - Targ Węglowy)
Too Much To The Touch, Continuo, Czechy (g. 23 - Targ Węglowy)


12.07.
Lumpex show, Circus Plamka, Gdańsk (g. 16 - Plac Kobzdeja)
Parobek królem, Teatr Maszoperia, Gdynia (g. 17 - Targ Węglowy)
Wielkoludki, Teatr Pinezka, Gdańsk (g. 18 - Plac Kobzdeja)
Stół, Teatr Snów, Gdańsk (g. 20 - boisko SP nr 50, Grobla IV)
Robale, Feta - Teatr na Specjalne Okoliczności, Gdańsk (g. 21 - Długa, Długi Targ)
Wyprzedaż wspomnień, Teatr Poza Tym, Gdańsk (g. 22 - Targ Węglowy)
It's Showcrime!, Mamadoo, Gdańsk (g. 23 - Plac Kobzdeja)


13.07.
Warsztaty żonglerskie (g. 11-13 - Główne Miasto)
Pogadanki namiotowe "Zabawa w kulturze", namiot Stowarzyszenia Teatralno-Cyrkowego Kejos (g. 14-16 - Plac Kobzdeja)
Moje miasto, Teatr Młody, Ukraina (g. 16 - Szeroka, Muzeum Morskie)
The Agency, David Cassel Project, Kanada/Polska (g. 17 - Długi Targ, Długa, Targ Węglowy, parada)
Medieval Parade, Firebirds, Węgry (g. 18 - Mariacka, Piwna, Tkacka, Długa, Długi Targ - parada)
Kuglarze, Teatr Gry i Ludzie, Katowice (g. 19 - Długi Targ)
Z tohoto obrazu už nikdy neodejdu, Bíle divadlo, Czechy (g. 20 - Plac Kobzdeja)
Nauka latania, Teatr Strefa Ciszy, Poznań (g. 22 - boisko SP nr 50, Grobla IV)
Uglier, dirtier and meaner, Burnt out punks, Szwecja (g. 23 - Targ Węglowy)


14.07.
Warsztaty żonglerskie (g. 11-13 - Główne Miasto)
Pogadanki namiotowe "Żonglowanie sprzyja ludziom!", namiot Stowarzyszenia Teatralno-Cyrkowego Kejos (g. 14-16 - Plac Kobzdeja)
Fées Fleurs, Cie des Quatre Saisons, Belgia (g. 17, 19 - Długa, Długi Targ)
Living room, Oko Sokolo Today's Circus, Niemcy/Serbia (g. 18 - Targ Węglowy)
MDM, Stowarzyszenie Teatralno-Cyrkowe Kejos, Wrocław (g. 20 - Plac Kobzdeja)
The Agency, David Cassel Project, Kanada/Polska (g. 21 - Długi Targ, Długa, Targ Węglowy, parada)
Firebirds production, Firebirds, Węgry (g. 22 - Szafarnia)
Il Corso, PAN.OPTIKUM, Niemcy (g. 23 - Ołowianka)


15.07.
Warsztaty żonglerskie (g. 11-13 - Główne Miasto)
Pogadanki namiotowe "Teatr uliczny a cyrk" (g. 14-16 - Plac Kobzdeja)
Cliffhanger!, Bash Street Theatre, Wielka Brytania (g. 16 - Szeroka, Muzeum Morskie)
Fées Fleurs, Cie des Quatre Saisons, Belgia (g. 17, 19 - Długa, Długi Targ)
Living room, Oko Sokolo Today's Circus, Niemcy/Serbia (g. 18 - Targ Węglowy)
Z tohoto obrazu už nikdy neodejdu, Bíle divadlo, Czechy (g. 20 - Plac Kobzdeja)
Złodzieje, Stowarzyszenie Teatralno-Cyrkowe Kejos, Wrocław (g. 21 - Plac Kobzdeja)
Kadisz, Teatr A, Gliwice (g. 22 - Długi Targ)
Daimonion, Teatro do Mar, Portugalia (g. 23 - Targ Węglowy).

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów