Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych Feta XVII edycja

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych Feta XVII edycja (od 11.07.2013 do 14.07.2013)

Organizator

Plama - Gdański Archipelag Kultury

ul. Pilotów 11, 80-460 Gdańsk
58 557 42 47
feta@plama.art.pl
www.plama.art.pl

Czwartek 11.07.2013

18.00 Inauguracja Festiwalu. Wernisaż wystawy FOTO FETA - Przystań Wodna "Żabi Kruk"
20.00 V.O.S.A. Teatre "Vysoké snění" / Czechy / 60 min. - CKU Bastion Żubr
22.00 Titanick "Furnace Symphony" / Niemcy / 40 min. - plac przy Bastionie Św. Gertrudy
23.00 Teatr FETA & Teatr Poza Tym "Te białe kwiaty" / Polska, Gdańsk / 60 min. - Reduta Wilk
--
18.00 - 22.00 FOTO FETA - wystawa fotografii - Przystań Wodna "Żabi Kruk"
18.00 - 24.00 Tuż po - wystawa fotografii - ściana garaży przy ul. Dolna Brama
20.00 - 24.00 Plenerowe fotograficzne atelier Piotra Chlipalskiego - Plac Wałowy
23.00 Projekcja filmów dokumentujących festiwal - Plac Wałowy
***

Piątek 12.07.2013

16.00 Zdrojowy Teatr Animacji "O ósmej na arce" / Polska, Jelenia Góra / 60 min. - scena na Placu Wałowym
17.00 Kejos "O'kejos" / Polska, Wrocław / 45 min. - boisko CKU, Bilety: 10 zł
18.00 Bratři v tricku "Malíři" / Czechy / 30 min. - plac przy Bastionie Św. Gertrudy
18.30 De Jongens "Trap" / Holandia / 55 min. - boisko przy ul. Toruńska / ul. Kamienna Grobla
19.00 Teatr Formy "Kucharz na ostro" / Polska, Wrocław / 60 min. - boisko CKU
20.00 Tango Sumo "Expedition Paddock" / Francja / 45 min. - boisko przy Reducie Wilk
21.00 Teatr Figur "Rękodzieło artystyczne" / Polska, Kraków / 50 min. - scena na Placu Wałowym
21.00 De Jongens "Trap" / Holandia / 55 min. - boisko przy ul. Toruńska / ul. Kamienna Grobla
22.00 Teatr FETA & Teatr Poza Tym "Te białe kwiaty" / Polska, Gdańsk / 60 min. - Reduta Wilk
23.00 eVenti Verticali "Wanted" / Włochy / 45 min. - ściana przy ul. Dolna Brama
--
12.00 - 22.00 FOTO FETA - wystawa fotografii - Przystań Wodna "Żabi Kruk"
12.00 - 24.00 Tuż po - wystawa fotografii - ściana garaży przy ul. Dolna Brama

17.00 - 24.00 Plenerowe fotograficzne atelier Piotra Chlipalskiego - Plac Wałowy

22.00 Projekcja filmów dokumentujących festiwal - Plac Wałowy

***
Sobota 13.07.2013

15.00 Teatr Klapa czyli Koperek i Kminek "Byczek Fernando" / Polska, Gdańsk / 45 min. - scena na Placu Wałowym
15.30 Factoria Circular "Rodafonio" / Hiszpania - Katalonia / 30 min. - parking WSB Bastion Żubr
15.45 Loutop "Steep - Meat" / Szwajcaria / 15 min. - dziedziniec ASP 2
16.00 Compagnie Etincelle "Trajectoires aléatoires" / Francja / 45 min. - Bastion Żubr
16.45 Loutop "Steep - Meat" / Szwajcaria / 15 min. - dziedziniec ASP 2
17.00 Kejos "O'kejos" / Polska, Wrocław / 45 min. - boisko CKU, Bilety: 10 zł
17.45 Loutop "Steep - Meat" / Szwajcaria / 15 min. - dziedziniec ASP 2
18.00 Teatr Figur "Rękodzieło artystyczne" / Polska, Kraków / 50 min. - scena na Placu Wałowym
18.00 Teatr Pian "Sprzedawca wrażeń" / Polska, Gdańsk / 40 min. - okolice Kamiennej Śluzy
19.00 Compagnie Etincelle "Trajectoires aléatoires" / Francja / 45 min. - Bastion Żubr
19.00 Teatr Delikates "Pozor už nemôžem" / Polska, Gdańsk/Pisz / 50 min. - boisko przy ul. Dolna Brama
19.45 Loutop "Steep - Owl" / Szwajcaria / 15 min. - dziedziniec ASP 2
20.00 Tango Sumo "Expedition Paddock" / Francja / 45 min. - boisko przy Reducie Wilk
20.00 Teatr Pantomimy Mimo "Przedwczorajsze historie" / Polska, Warszawa / 50 min. - dziedziniec ASP 1
20.15 Factoria Circular "Rodafonio" / Hiszpania - Katalonia / 35 min. - parking WSB Bastion Żubr
20.45 Loutop "Steep - Owl" / Szwajcaria / 15 min. - dziedziniec ASP 2
21.00 Karakasa Circus "Casa dolce casa" / Włochy/Rumunia/Rosja / 75 min. - Reduta Wilk
21.45 Loutop "Steep - Owl" / Szwajcaria / 15 min. - dziedziniec ASP 2
22.30 Psilicone Theater & Jazzator "Reject your Soul" / Litwa/Rosja / 50 min. - ściana budynku, ul. Fundacyjna 7
23.30 Bivouac Cie "Le Rve d'Erica" / Francja / 55 min. - plac przy Bastionie Św. Gertrudy
--
12.00 - 22.00 FOTO FETA - wystawa fotografii - Przystań Wodna "Żabi Kruk"
12.00 - 24.00 Tuż po - wystawa fotografii - ściana garaży przy ul. Dolna Brama

17.00 - 24.00 Plenerowe fotograficzne atelier Piotra Chlipalskiego - Plac Wałowy

22.00 Projekcja filmów dokumentujących festiwal - Plac Wałowy

***
Niedziela 14.07.2013

15.00 Teatr Pinezka "Zielona kraina" / Polska, Gdańsk / 55 min. - scena na Placu Wałowym
15.45 Loutop "Steep - Solid" / Szwajcaria / 15 min. - dziedziniec ASP 2
16.00 Teatr Pian "Sprzedawca wrażeń" / Polska, Gdańsk / 40 min. - okolice Kamiennej Śluzy
16.30 Factoria Circular "Rodafonio" / Hiszpania - Katalonia / 35 min. - ul. Żabi Kruk ul. Augustyńskiego ul. Rzeźnicka
16.45 Loutop "Steep - Solid" / Szwajcaria / 15 min. - dziedziniec ASP 2
17.00 Kejos "O'kejos" / Polska, Wrocław / 45 min. - boisko CKU, Bilety: 10 zł
17.00 Studio Eclipse "Two sink, three float" / Belgia / 35 min. - akwen przy Przystani Wodnej "Żabi Kruk"
17.45 Loutop "Steep - Solid" / Szwajcaria / 15 min. - dziedziniec ASP 2
18.00 Teatr Figur "Rękodzieło artystyczne" / Polska, Kraków / 50 min. - scena na Placu Wałowym
18.00 Klinika Lalek "Kilku ekscentryków i słoń" / Polska, Wolimierz / 60 min. - plac przy ul. Fundacyjnej
19.00 Factoria Circular "Rodafonio" / Hiszpania - Katalonia / 35 min. - ul. Żabi Kruk ul. Augustyńskiego ul. Rzeźnicka
19.00 Teatr Formy "Kucharz na ostro" / Polska, Wrocław / 60 min. - boisko CKU
19.00 Teatr Delikates "Pozor už nemôžem" / Polska, Gdańsk/Pisz / 50 min. - Plac Wałowy
19.45 Loutop "Steep - Indian Princess" / Szwajcaria / 15 min. - dziedziniec ASP 2
20.00 Studio Eclipse "Two sink, three float" / Belgia / 35 min. - akwen przy Przystani Wodnej "Żabi Kruk"
20.00 Teatr Pantomimy Mimo "Przedwczorajsze historie" / Polska, Warszawa / 50 min. - dziedziniec ASP 1
20.45 Loutop "Steep - Indian Princess" / Szwajcaria / 15 min. - dziedziniec ASP 2
21.00 Mr Pejo`s Wandering Dolls "The Last Bastion" / Rosja / 60 min. - plac przy Bastionie Św. Gertrudy
21.00 Teatr Snów "Pokój" / Polska, Gdańsk / 50 min. - boisko przy ul. Dolna Brama
21.30 Teatr Fuzja "Alicja" / Polska, Poznań / 45 min. - boisko przy Reducie Wilk
22.00 Loutop "Steep - Indian Princess" / Szwajcaria / 15 min. - dziedziniec ASP 2
22.30 FINAŁ: Xarxa "Les rates mortes" / Hiszpania / - zajezdnia tramwajowa przy ul. Kurzej ul. Toruńska Bastion Żubr
--
12.00 - 22.00 FOTO FETA - wystawa fotografii - Przystań Wodna "Żabi Kruk"
12.00 - 24.00 Tuż po - wystawa fotografii - ściana garaży przy ul. Dolna Brama


17.00 - 24.00 Plenerowe fotograficzne atelier Piotra Chlipalskiego - Plac Wałowy

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów