Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych Feta VIII edycja

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych Feta VIII edycja (od 14.07.2004 do 18.07.2004)

Organizator

Plama - Gdański Archipelag Kultury

ul. Pilotów 11, 80-460 Gdańsk
58 557 42 47
feta@plama.art.pl
www.plama.art.pl

Wystawa fotograficzna FOTO-FETA 2004 (Galeria Nowa Oficyna, Piwna 27): 14.07. (g. 17)
Wystawa fotograficzna Władysława Żuchowskiego jr. Portrety z Fety 2003 (Galeria Cyklop, Piwna 55): 14.07. (g. 17)
Wystawa grafiki Krzysztofa Cybulskiego (Galeria ART, Piwna 66/67): 14.07. (g. 17)
Wystawa prac Dariusza Milińskiego, (Galeria Triada, Piwna 11/12): 14.07. (g. 17)
Wystawa masek teatralnych teatru Mr. Pezo's Wandering Dolls (Galeria Alternatywa, Mariacka 9/10): 14.07. (g. 17)
Rozstrzygnięcie konkursu Foto Feta (Galeria Nowa Oficyna, Piwna 27): 14.07. (g. 20)
Gloria (Voskriesinnia, Ukraina, Długi Targ): 14.07. (g. 21.30)
Hofmamania (Jeleniogórski Teatr Animacji, Polska, Targ Węglowy): 14.07. (g. 22.30)
The Music Box (The Old Town Theatre of Vilnius, Litwa, Długa): 15.07. (g. 14)
Wandermen (The Lunatics, Holandia, Targ Rybny, Świętojańska, Szeroka, Św. Ducha): 15.07. (g. 15)
Good will action (The Old Town Theatre of Vilnius, Litwa, GH Madison): 15.07. (g. 16)
El Gran Carillon (Cia La Tal, Hiszpania, Długi Targ, Zielona Brama): 15.07. (g. 16)
A Woman and A Man (The Old Town Theatre of Vilnius, Litwa, Długi Targ): 15.07. (g. 18)
Fiesta (Teatro Due Modni, Włochy, Długa, Długi Targ): 15.07. (g. 19)
Wandermen (The Lunatics, Holandia, Św. Ducha, Szeroka, Świętojańska, Targ Rybny): 15.07. (g. 20)
Teatr Rysowania Tańca (Uniwersytet Sabanci, Turcja, Świętojańska): 15.07. (g. 21)
Biała Procesja (Mr. Pezo's Wandering Dolls, Rosja, Długa, Długi Targ): 15.07. (g. 21.30)
Trzy życia Salvadore Dali (Grupa Plastyczna Pławna 9, Pławna, Polska, Targ Węglowy): 15.07. (g. 22.30)
Wandermen (The Lunatics, Holandia, Targ Rybny, GH Madison): 16.07. (g. 14)
Good will action (The Old Town Theatre of Vilnius, Litwa, budynek LOT): 16.07. (g. 15)
El Gran Carillon (Cia La Tal, Hiszpania, Długi Targ, Zielona Brama): 16.07. (g. 16)
The Music Box (The Old Town Theatre of Vilnius, Litwa, Długa): 16.07. (g. 18)
Anioły mają ciężko (Feta - Teatr na Specjalne Okoliczności, Gdańsk, Szeroka): 16.07. (g. 18.30)
Agamołumana (Teatr Szłętochy, Starogard Gdański, Szeroka): 16.07. (g. 20)
A Woman and A Man (The Old Town Theatre of Vilnius, Litwa, Długa, Długi Targ): 16.07. (g. 20)
Wandermen (The Lunatics, Holandia, GH Madison, Targ Rybny): 16.07. (g. 20)
Teatr Rysowania Tańca (Uniwersytet Sabanci, Turcja, Świętojańska): 16.07. (g. 21)
Biała Procesja (Mr. Pezo's Wandering Dolls, Rosja, Długi Targ, Długa): 16.07. (g. 22)
Alarm! (Theater Foreign, Niemcy, Targ Weglowy): 16.07. (g. 23)
Wegenstreit's guests (Irrwisch, Austria, Rajska): 17.07. (g. 13)
Parade Issimo (Les Sages Fous, Kanada, Długi Targ): 17.07. (g. 14)
Kaliber ad lib (Teatret HMF Brandende Karlighed, Dania, Targ Rybny): 17.07. (g. 15)
Magota (Mr. Pezo's Wandering Dolls, Rosja, Św. Ducha): 17.07. (g. 16)
Wegenstreit's guests (Irrwisch, Austria, Długa, Długi Targ): 17.07. (g. 17)
Kaliber ad lib (Teatret HMF Brandende Karlighed, Dania, Targ Rybny): 17.07. (g. 18)
Kandyd, czyli optymizm (Baj Pomorski, Toruń, Targ Węglowy): 17.07. (g. 19)
Parade Issimo (Les Sages Fous, Kanada, Długi Targ): 17.07. (g. 20)
Rusalkin Poniedzialek (Ghostica, Białoruś, Targ Węglowy): 17.07. (g. 21)
Statek Głupców (Stella Polaris, Norwegia, Targ Rybny): 17.07. (22)
Cadillac (Teatr Usta Usta, Poznań, Targ Weglowy): 17.07. (g. 23)
Magota (Mr. Pezo's Wandering Dolls, Rosja, Szeroka): 18.07. (g. 14)
The Mudjumping (Irrwisch, Austria, Długi Targ): 18.07. (g. 15)
Anioły mają ciężko (Feta - Teatr na Specjalne Okoliczności, Gdańsk, Szeroka): 18.07. (g. 16)
Konstrukcja symboliczna (Plastiyque dod, Gdańsk, Świętojańska): 18.07. (g. 17)
The Mudjumping (Irrwisch, Austria, Długi Targ): 18.07. (g. 18)
Zabawa podmiejska... czyli jak zabawa, to tylko w warszawie (Teatr Psychodelii Absolutnej, Kraków, Targ Węglowy): 18.07. (g. 19)
Parade Issimo (Les Sages Fous, Kanada, Długi Targ): 18.07. (g. 20)
Rusalkin Poniedzialek (Ghostica, Białoruś, Targ Węglowy): 18.07. (g. 21)
Statek Głupców (Stella Polaris, Norwegia, Targ Rybny): 18.07. (g. 22)
Świniopolis (Teatr Biuro Podróży, Poznań, Targ Węglowy): 18.07. (g. 23)
In the sign of Guernica (Theatre en Vol, Włochy, Długi Targ): 18.07. (g. 24).

Archiwum