Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych Feta XXIII edycja

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych Feta XXIII edycja (od 11.07.2019 do 14.07.2019)

Organizator

Plama - Gdański Archipelag Kultury

ul. Pilotów 11, 80-460 Gdańsk
58 557 42 47
feta@plama.art.pl
www.plama.art.pl

Dzień I

CZWARTEK - 11.07.2019





21.30 Inauguracja Festiwalu. Wernisaż wystawy FOTO FETA

ul. Jałmużnicza - A6


22.00 Teatr AKT "Sen Kustosza"

Polska, Warszawa / 60 min / boisko, ul. Jałmużnicza - A6
***
Dzień II

PIĄTEK - 12.07.2019





16:15 - 21:15 Vincent de Rooij & Daan Mathot "OFF"

Holandia / 15 min / Plac Wałowy - A1

wstęp: 5 zł * (Orientacyjne godziny spektakli: 16:15, 16:50, 17:25, 18:00, 20:00, 20:30, 21:00)

________________



16.00 Premiera: Teatr Plama GAK "To tu, to tam"

Polska, Gdańsk / 30 min / ul. Łąkowa 39/44, przed siedzibą LPP - A7


16.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime"

Holandia / 25 min / Reduta Wilk - A5


17.00 Always Drinking Marching Band "The Street is Ours"

Hiszpania - Katalonia / 35 min / start ul. Kieturakisa - parada


18.00 Dansk Rakkerpak "Life is Good"

Dania / 45 min / Plac Wałowy - A1


18.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime"

Holandia / 25 min / Reduta Wilk - A5



19.00 Teatr Pantomimy MIMO "Dom z moich snów"

Polska, Warszawa / 45 min / boisko, Reduta Wilk - A4


20.00 Dansk Rakkerpak "Life is Good"

Dania / 45 min / Plac Wałowy - A1


20.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime"

Holandia / 25 min / Reduta Wilk - A5


20.00 Marcin "Ex" Styczyński "Plucie ogniem - Fire Breathing Show"

Polska / 40 min / boisko, ul. Dolna Brama - A3


21.00 Mr Pejo's Wandering Dolls "Bestiary"

Rosja / 50 min / plac przy Bastionie Św. Gertrudy - A2


21.00 Always Drinking Marching Band "The Street is Ours"

Hiszpania - Katalonia / 60 min / Reduta Wilk - A5


22.15 Teatr AKT "Poza czasem"

Polska, Warszawa / 60 min / boisko, ul. Jałmużnicza - A6
***
Dzień III

SOBOTA - 13.07.2019





14.00 - 20.00 Toti Toronell / Laitrum Teatre "MICRO-SHAKESPEARE"

instalacja interaktywna w języku angielskim

Hiszpania, Katalonia / Park Św. Barbary - B1

wstęp: 5 zł *


16.00 - 20.15 Vincent de Rooij & Daan Mathot "OFF"

Holandia / 15 min / Park Św. Barbary - B1

wstęp: 5 zł * (Orientacyjne godziny spektakli: 16:00, 16:35, 17:15, 17:50, 20:00)**

_________________________



15.00 Teatr Barnaby "Tymek"

Polska, Gdańsk / 45 min / ogród Domu Chodowieckiego i Grassa - B4



15.30 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime"

Holandia / 25 min / Park Św. Barbary - B1



16.00 Dansk Rakkerpak "Life is Good"

Dania / 45 min / Park Św. Barbary - B1



16.00 Always Drinking Marching Band "The Street is Ours"

Hiszpania - Katalonia / 45 min / ul. Długa i Długi Targ - parada



17.00 Teatr Pantomimy MIMO "Dom z moich snów"

Polska, Warszawa / 45 min / okolice Domu Chodowieckiego i Grassa - B4



17.00 Marcin "Ex" Styczyński "Plucie ogniem - Fire Breathing Show"

Polska / 40 min / Targ Węglowy - B8



17.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime"

Holandia / 25 min / Park Św. Barbary - B1



18.00 Premiera: Valerian Collot "Moje Miejsce, Nasze Miejsce"

Polska, Gdańsk / 40 min / Park Św. Barbary - B1



18.00 Teatr HOM "Ukryte"

Polska, Tychy / 45 min / ul. Ołowianka (plac przy Narodowym Muzeum Morskim) - B2



18.30 Always Drinking Marching Band "The Street is Ours"

Hiszpania - Katalonia / 45 min / ul. Długa i Długi Targ - parada



18.30 Teatr Barnaby "Tymek"

Polska, Gdańsk / 45 min / ogród Domu Chodowieckiego i Grassa - B4



19.00 Dansk Rakkerpak "Life is Good"

Dania / 45 min / Park Św. Barbary - B1



19.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime"

Holandia / 25 min / Park Św. Barbary - B1



19.00 Marcin "Ex" Styczyński "Plucie ogniem - Fire Breathing Show"

Polska / 40 min / Targ Węglowy - B8



20.00 Jashgawronsky Brothers "PopBins"

Włochy / 70 min / Targ Węglowy - B8



21.00 Teatr Formy "Trzy oblicza Salvadora Dali"

Polska, Wrocław / 60 min / boisko, ul. Krosienka, Osiek - B5



21.30 InZhest "Golden Age"

Białoruś / 50 min / Park Św. Barbary - B1



22.00 Cie Bivouac "A corps perdus"

Francja / 50 min / plac przy ul. Rycerskiej - B3



23.30 Voala "Voala Station"

Hiszpania / 45 min / Stocznia Cesarska, plac pod Żurawiem M3 - B6
***






***


Dzień IV

NIEDZIELA - 14.07.2019





14.00 - 20.00 Toti Toronell / Laitrum Teatre "MICRO-SHAKESPEARE"

instalacja interaktywna w języku angielskim

Hiszpania, Katalonia / Park Św. Barbary - B1

wstęp: 5 zł *



15.00 - 20.15 Vincent de Rooij & Daan Mathot "OFF"

Holandia / 15 min / Park Św. Barbary - B1

wstęp: 5 zł * (Orientacyjne godziny spektakli: 15:00, 15:40, 16:15, 16:55, 19:00, 19:30, 20:00)**

_____________________



15.00 Premiera: Teatr Barnaby "Nic, dzika mrówka, Adam i Ewa"

Polska, Gdańsk / 45 min / ogród Domu Chodowieckiego i Grassa - B4


15.30 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime"

Holandia / 25 min / Park Św. Barbary - B1
16.00 Dansk Rakkerpak "Life is Good"

Dania / 45 min - Park Św. Barbary - B1


16.00 Always Drinking Marching Band "The Street is Ours"

Hiszpania - Katalonia / 45 min / ul. Długa i Długi Targ - parada


16.15 Marcin "Ex" Styczyński "Plucie ogniem - Fire Breathing Show"

Polska / 40 min / Targ Węglowy - B8


17.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime"

Holandia / 25 min / Park Św. Barbary - B1


17.30 Teatr Barnaby "Nic, dzika mrówka, Adam i Ewa"

Polska, Gdańsk / 45 min / ogród Domu Chodowieckiego i Grassa - B4


18.00 Teatr HOM "Ukryte"

Polska, Tychy / 45 min / ul. Ołowianka (plac przy Narodowym Muzeum Morskim) - B2


18.00 Always Drinking Marching Band "The Street is Ours"

Hiszpania - Katalonia / 45 min / ul. Długa i Długi Targ - parada


18.00 Dansk Rakkerpak "Life is Good"

Dania / 45 min / Park Św. Barbary - B1


18.00 Marcin "Ex" Styczyński "Plucie ogniem - Fire Breathing Show"

Polska / 40 min / Targ Węglowy - B8


18.30 Teatr Pantomimy MIMO "Dom z moich snów"

Polska, Warszawa / 45 min / okolica Domu Chodowieckiego i Grassa - B4


19.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp "Springtime"

Holandia / 25 min / Park Św. Barbary - B1


19.00 Jashgawronsky Brothers "PopBins"

Włochy / 70 min / Targ Węglowy - B8


20.30 InZhest "Trash Poem"

Białoruś / 80 min / Targ Węglowy - B8


22.30 Duchamp Pilot + Voala "Muaré Experience"

Hiszpania / 60 min - Plac Zebrań Ludowych - B7

wstęp: 5 zł *

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów