Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych Feta IX edycja

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych Feta IX edycja (od 09.07.2005 do 17.07.2005)

Organizator

Plama - Gdański Archipelag Kultury

ul. Pilotów 11, 80-460 Gdańsk
58 557 42 47
feta@plama.art.pl
www.plama.art.pl

9.07.
Foto Feta 2005, wernisaż wystawy, Galeria Nowa Oficyna, ul. Piwna 27 (g. 20)
Wernisaż wystawy Waldemara Marszałka, Galeria Triada, ul. Piwna 11/12 (g. 20.30)
Wernisaż wystawy rzeźb Matthiasa Rinne, Galeria Rzeźby Związku Artystów Rzeźbiarzy, ul. Długi Targ 35/38 (g. 21)
Carmen, Oplas Teatro, Włochy, Targ Węglowy (g. 22)

10.07.
Parada Czerwonych Nosów, Teatr Malutki, Warszawa, Teatr Małych Form, Bydgoszcz, Teatr Na Bruku, Wrocław, Teatr TOK, Wrocław, Teatr Pantomimy AP, Wrocław, Teatr Nikoli, Kraków, Długi Targ, ul. Długa, Targ Węglowy (g. 12)
Prezentacje teatrów: Teatr Pinezka, Gdańsk, Teatr Pantomimy AP, Wrocław, Teatr Małych Form, Bydgoszcz, Teatr TOK, Wrocław, Teatr Malutki, Warszawa, Teatr Nikoli, Kraków, Teatr Na Bruku, Wrocław, Długi Targ, Długa, Targ Węglowy (g. 13-17.30)
Hiob, Teatr Voskresinnia, Ukraina, Kościół Św. Jana (g. 20)
Walk@ karnawału z postem, Polski Teatr Tańca, Poznań, Długi Targ (g. 22)

11.07.
Crazy Coppers, Dansk Rakkerpak, Dania, Brama Wyżynna (g. 16)
Ryksza, Dansk Rakkerpak, Dania, Plac Kobzdeja (g. 19)
Hiob, Teatr Voskresinnia, Ukraina, Kościół Św. Jana (g. 20)
Time out, Theatre Antagon AKTion, Niemcy, Targ Węglowy (g. 22.30)

12.07.
Muzyczne krzesła, Jo Bithume, Francja, Długi Targ (g. 15)
Ryksza, Dansk Rakkerpak, Dania, Tkacka (g. 16)
Szalone czasy, Jo Bithume, Francja, Długi Targ (g. 17)
Przy sobocie, Studio Dramatyczne Centrum Kulturalnego w Zrenjaninie, Serbia i Czarnogóra, Targ Węglowy (g. 18)
Słowo, Jo Bithume, Francja, Długi Targ (g. 19)
Dziwaczne Instynkty, Leo Bassi, Włochy, Targ Węglowy (g. 20)
Les Noctiliques, Theatre Outre Rue, Belgia, Długa, Długi Targ (g. 22)

13.07.
Queen of Finland Transitterani Minimi, Finlandia, Długi Targ (g. 16, 18)
Les Dahrus, Theatre Outre Rue, Belgia, Długa, Długi Targ (g. 17, 20)
Les Moutons, Corpus, Kanada, Plac Kobzdeja (g. 17.30)
Przy sobocie, Studio Dramatyczne Centrum Kulturalnego w Zrenjaninie, Serbia i Czarnogóra, Długi Targ (g. 19)
Morze dzieciństwa, Feta - Teatr na Specjalne Okoliczności, Gdańsk, Targ Węglowy (g. 22)
Szachy, projekt autorski, Polska - Niemcy, Długi Targ (g. 23)

14.07.
Flock of Flyers, Corpus, Kanada, Długa (g. 16, 20)
Troublemakers, Transitterani Minimi, Finlandia, Długi Targ (g. 17)
Przy sobocie, Studio Dramatyczne Centrum Kulturalnego w Zrenjaninie, Serbia i Czarnogóra, Długi Targ (g. 18)
Absolute Enjoyment, Transitterani Minimi, Finlandia, Długi Targ, Długa (g. 19)
Opera za 3 Grosze, Teatr Muzyczny na Basenowej, Rosja, Targ Węglowy (g. 21)

15.07.
Izba Przyjęć, Gledalisce Ane Monro, Słowenia, Targ Węglowy (g. 16, 20)
Carpet show, Teatr Okazjonalny, Sopot, Długa, Długi Targ (g. 17)
Parada, Orkiestra Fejata Sejdicia, Serbia i Czarnogóra, Długi Targ, Długa, Targ Węglowy (g. 19)
Wesele, Teatr Makata, Warszawa, Długa, Długi Targ (g. 21)
Kim Jest Ten Człowiek We Krwi, Teatr Biuro Podróży, Poznań, Targ Węglowy (g. 23)

16.07.
Les Quatre Saisons, Cie des Quatre Saisons, Belgia, Długa, Długi Targ (g. 16, 20)
Piknik, Gledalisce Ane Monro, Słowenia, Długi Targ (g. 17)
El Bosque de Marcella, Senza Tempo, Hiszpania, Plac Kobzdeja (g. 19)
Parada, Orkiestra Fejata Sejdicia Parada, Serbia i Czarnogóra,Targ Węglowy, Długa, Długi Targ (g. 21)
Genesis, Teatr A, Gliwice, Targ Węglowy (g. 22.30)

17.07.
Big Mama, Cie des Quatre Saisons, Belgia, Długi Targ (g. 14, 18)
Hołubka albo Kozacy, baby czorty i sól, Kijowski Teatr Eksperymentalny, Ukraina, Długi Targ (g. 16)
El Bosque de Marcella, Senza Tempo, Hiszpania, Plac Kobzdeja (g. 19)
Apokalipsa, Teatr A, Gliwice, Kościół Św. Jana (g. 21.30)
Koncert, Orkiestra Fejata Sejdicia, Serbia i Czarnogóra, Targ Węglowy (g. 23)

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów