Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych Feta XX edycja

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych Feta XX edycja (od 14.07.2016 do 17.07.2016)

Organizator

Plama - Gdański Archipelag Kultury

ul. Pilotów 11, 80-460 Gdańsk
58 557 42 47
feta@plama.art.pl
www.plama.art.pl

Czwartek, 14.07.2016

19.30 Cie Abozeta "Un bâton dans la rue" / Francja / 45 min / Plac Wałowy
20.00 Inauguracja Festiwalu. Wernisaż wystawy FOTO FETA - Plac Wałowy
20.30 Cie Abozeta / Francja / 30 min / muzyczna parada - Plac Wałowy
21.00 Jubileusz Teatru Snów: Teatr Snów "Remus" / Polska, Gdańsk / 45 min - boisko, ul. Dolna Brama
22.00 Biuro Podróży "Carmen Funebre" / Polska, Poznań / 60 min - plac pod Bastionem Św. Gertrudy
--
19.00 - 21.00 Katakrak "L'Animalada" / Hiszpania - Katalonia / instalacja - Plac Wałowy
20.00 - 00.00 FOTO FETA - wystawa fotografii - Plac Wałowy
***
Piątek, 15.07.2016

16.00 Cie Abozeta "Un bâton dans la rue" / Francja / 45 min - plac, ul Fundacyjna
16.30 Bram Graafland "The Gillende Keukenprins" / Holandia / 27,5 min - boisko ul. Toruńska / ul. Kamienna Grobla
17.00 Teatr Barnaby "Czerwony Kapturek" / Polska, Gdańsk/ 35 min - Plac Wałowy
17.00 TukkersConnexion "Baron von Münchhausen" / Holandia / 45 min - ul. Kurza
18.00 Dansk Rakkerpak "Big Bang Company" / Dania / 50 min - Plac Wałowy
18.00 Jubileusz Teatru Snów: Teatr PIAN "Przestrzenny" / Polska, Gdańsk / 40 min - plac, ul. Fundacyjna
18.00 Cie Abozeta / Francja / 30 min - parada muzyczna - ul. Łąkowa
19.00 Teatr Barnaby "Czerwony Kapturek" / Polska, Gdańsk / 35 min - Plac Wałowy
19.00 Bram Graafland "The Gillende Keukenprins" / Holandia / 27,5 min - boisko ul. Toruńska / ul. Kamienna Grobla
19.30 A3Teatr Kolekcjonerzy Wzruszeń "Zmysły" / Polska, Kleszczele / 50 min - Plac Wałowy
20.00 Jubileusz Teatru Snów: Teatr 3,5 "Inżynieria Marzeń" / Polska, Dzierzgoń / 40 min - boisko, ul. Dolna Brama
20.00 TukkersConnexion "Baron von Münchhausen" / Holandia / 45 min - ul. Kurza
21.00 Mr Pejo`s Wandering Dolls "The Last Bastion" / Rosja / 50 min - plac pod Bastionem Św. Gertrudy
21.30 Teatr Fuzja "Dywidenda" / Polska, Poznań / 45 min - boisko, Reduta Wilk
22.00 eVenti Verticali "Wanted" / Włochy / 45 min - ściana, ul. Dolna Brama
23.00 antagon theaterAKTion "Ginkgo" / Niemcy / 70 min - Reduta Wyskok
--
16.00 - 00.00 FOTO FETA - wystawa fotografii - Plac Wałowy
16.00 - 21.00 Katakrak "L'Animalada" / Hiszpania - Katalonia / instalacja - Plac Wałowy
16.00 - 21.00 Teatr Delikates "Marzyciele. Z głową w chmurach" / Polska, Mącze / - Plac Wałowy
22.30 Projekcja filmów dokumentujących festiwal FETA - plac, ul Fundacyjna
***
Sobota, 16.07.2016

15.00 Teatr Barnaby "Czerwony kapturek" / Polska, Gdańsk / 35 min - Plac Wałowy
15.00 Cie Abozeta "Un bâton dans la rue" / Francja / 45 min - boisko, ul. Dolna Brama
15.00 Teatr Pantomimy Mimo "Komedianci" / Polska, Warszawa / 55 min - plac, ul. Dobra
15.00 A3Teatr Kolekcjonerzy Wzruszeń "Zmysły" / Polska, Kleszczele / 50 min / parada: ul Łąkowa
16.00 Bram Graafland "The Gillende Keukenprins" / Holandia / 27,5 min - dziedziniec ASP
16.00 Studio Eclipse "Two Sink, Three Float" / Belgia / 35 min - przystań wodna Żabi Kruk
16.00 Tukkers Connexion "Baron von Münchhausen" / Holandia / 45 min - ul. Kurza
17.00 Dansk Rakkerpak "Big Bang Company" / Dania / 50 min - Plac Wałowy
17.00 Serious Clowns "The Lost Wheels of Time" / Niemcy, Izrael / 45 min - Reduta Wilk
17.00 Teatr Pinezka "Trollowisko" / Polska, Gdańsk / 55 min - plac, ul Fundacyjna
18.00 Cie Abozeta "Un bâton dans la rue" / Francja / 45 min - boisko, ul. Dolna Brama
18.00 Cie Cacahute "L'Enterrement de Maman" / Francja / 60 min - ul. Łąkowa
18.00 Teatr Pantomimy Mimo "Komedianci" / Polska, Warszawa / 55 min - plac, ul. Dobra
19.00 Bram Graafland "The Gillende Keukenprins" / Holandia / 27,5 min - dziedziniec ASP
19.00 Studio Eclipse "Two Sink, Three Float" / Belgia / 35 min - przystań wodna Żabi Kruk 19.00 TukkersConnexion "Baron von Münchhausen" / Holandia / 45 min - ul. Kurza
20.00 Cia La Tal "Carilló" / Hiszpania - Katalonia / 45 min - plac pod Bastionem Św. Gertrudy
20.00 Divadlo Continuo "Now?" / Czechy / 60 min - boisko, Reduta Wilk
21.00 Cie Cacahute "L'Enterrement de Maman" / Francja / 60 min - Plac Wałowy
21.00 Teatr Formy "Pandora" / Polska, Wrocław / 60 min - boisko, Reduta Wilk
22.00 eVenti Verticali "Wanted" / Włochy / 45 min - ściana, ul. Dolna Brama
22.00 Serious Clowns "The Lost Wheels of Time" / Niemcy, Izrael / 45 min - Reduta Wilk
23.00 Burnt Out Punks "The Stockholm Syndrome" / Szwecja / 70 min - Reduta Wyskok
--
15.00 - 00.00 FOTO FETA - wystawa fotografii - Plac Wałowy
15.00 - 21.00 Katakrak "L'Animalada" / Hiszpania - Katalonia / instalacja - Plac Wałowy
16.00 - 21.00 Teatr Delikates "Marzyciele. Z głową w chmurach" / Polska, Mącze / - plac, ul Fundacyjna
23.30 Projekcja filmów dokumentujących festiwal FETA - plac, ul Fundacyjna
***
Niedziela, 17.07.2016

15.00 Teatr Barnaby "Franek Szpilka Calineczka" / Polska, Gdańsk / 50 min - Plac Wałowy
15.00 Cie Abozeta "Un bâton dans la rue" / Francja / 45 min - plac, ul Fundacyjna
15.30 Cia La Tal "Carilló" / Hiszpania - Katalonia / 20 min - plac pod Bastionem Św. Gertrudy
15.30 Wandering Orquestra "Wandering Orquestra" / Hiszpania - Katalonia / 55 min - start: Łąkowa/Śluza
16.00 Jubileusz Teatru Snów: Teatry Grupy IM+ "Cztery bajki z Królestwa Lailonii" / Polska, Gdańsk i Gdynia / 60 min - boisko, ul. Dolna Brama
16.30 Cie Abozeta "Un bâton dans la rue" / Francja / 45 min - plac, ul Fundacyjna
17.00 Teatr Pantomimy Mimo "Komedianci" / Polska, Warszawa / 55 min - dziedziniec ASP
17.00 Studio Eclipse "Two Sink, Three Float" / Belgia / 35 min - przystań wodna Żabi Kruk
17.00 Serious Clowns "The Lost Wheels of Time" / Niemcy, Izrael / 45 min - Reduta Wilk
18.00 Cia La Tal "Carilló" / Hiszpania - Katalonia / 20 min - plac pod Bastionem Św. Gertrudy
18.00 Mr Pejo`s Wandering Dolls "The Last Bastion" / Rosja / 50 min - boisko ul. Toruńska / ul. Kamienna Grobla
18.00 Teatr Pinezka "Trollowisko" / Polska, Gdańsk / 55 min - plac, ul Fundacyjna
18.30 Teatr Barnaby "Franek Szpilka Calineczka" / Polska, Gdańsk / 50 min - Plac Wałowy
18.30 Wandering Orquestra "Wandering Orquestra" / Hiszpania - Katalonia / 55 min - start: ul. Łąkowa/Śluza
19.30 Cia La Tal "Carilló" / Hiszpania - Katalonia / 20 min - plac pod Bastionem Św. Gertrudy
19.30 Cie Kumulus "Silence Encombrant" / Francja / 90 min - boisko, ul. Jałmużnicza
20.00 Teatr Pantomimy Mimo "Komedianci" / Polska, Warszawa / 55 min - dziedziniec ASP
20.00 Studio Eclipse "Two Sink, Three Float" / Belgia / 35 min - przystań wodna Żabi Kruk
21.00 Jubileusz Teatru Snów: Teatr Snów "Pokój" / Polska, Gdańsk / 45 min - boisko, ul Dolna Brama
21.00 Serious Clowns "The Lost Wheels of Time" / Niemcy, Izrael / 45 min - Reduta Wilk
22.00 Burnt Out Punks "The Stockholm Syndrome" / Szwecja / 70 min - Reduta Wyskok
TUŻ PO: Burnt Out Punks Soundsystem - Reduta Wyskok - zakończenie festiwalu
--
15.00 - 00.00 FOTO FETA - wystawa fotografii - Plac Wałowy
15.00 - 21.00 Katakrak "L'Animalada" / Hiszpania - Katalonia / instalacja - Plac Wałowy
16.00 - 21.00 Teatr Delikates "Marzyciele. Z głową w chmurach" / Polska, Mącze / - Plac Wałowy

Archiwum