Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych Feta XV edycja

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych Feta XV edycja (od 14.07.2011 do 17.07.2011)

Organizator

Plama - Gdański Archipelag Kultury

ul. Pilotów 11, 80-460 Gdańsk
58 557 42 47
feta@plama.art.pl
www.plama.art.pl

14.07.
16.00 Inauguracja Festiwalu. Otwarcie wystawy FOTO FETA - Muzeum Narodowe, ul. Toruńska 1
16.00 - 20.00 Cie Kabaret de Poche (Francja) - Plac Wałowy
17.00 Cie Freaks Frasques (Francja) - Muzeum Narodowe - Plac Wałowy (parada)
18.00 - 22.00 Teatr Delikates (Polska) "Marzyciele" - Plac Wałowy
18.00 Form Art (Polska) "Telefon do Egiptu" - boisko obok Reduty Wilk
18.00 Mimbre (Wielka Brytania) "Until now" - plac przy Bastionie Żubr
19.00 Teatr Pinezka (Polska) "Stary klaun i morze, czyli Błękitna Rapsodia" -
plac przy Bastionie Żubr
20.00 Mimbre (Wielka Brytania) "Until now" - plac przy Bastionie Żubr
20.00 Teatr Feta (Polska) "Garkotłuki. Odyseja Gastryczna 2011" - boisko przy ulicy Dolna Brama
21.00 Ephata (Polska) "Głosy, głosy" - plac przy Bastionie Żubr
22.30 Titanick (Niemcy) "Odysee" - plac przy Bastionie Św. Gertrudy

***

15.07.
16.00 - 20.00 Cie Kabaret de Poche (Francja) - Plac Wałowy
16.00 - 21.00 Teatr Delikates (Polska) "Marzyciele" - Plac Wałowy
16.00 - 21.00 Stichting DaaD (Holandia) "La danza la memoria" - instalacja
17.00 Form Art (Polska) "Telefon do Egiptu" - boisko obok Reduty Wilk
18.00 Teatr Dada von Bzdülow (Polska) "FRUU" - dziedziniec Małej Zbrojowni
19.00 Plasticine Rain (Rosja) "Nieprawdopodobne wizje w głowie Dona K." -
plac przed Bastionem św. Gertrudy
20.00 A3 Teatr (Polska) "Zmysły" - Plac Wałowy (parada)
21.00 Teatr Feta (Polska) "Nić Ariadny" - boisko CKU
22.00 Mr. Pezo's Wandering Dolls (Rosja) "Mignone" - boisko przy Reduty Wilk
22.00 Teatr Snów (Polska) "Urlo" - parking hotelu Cztery Pory Roku
23.00 Loutop (Szwajcaria) "Attache" - boisko CKU
23.00 Senza Tempo (Hiszpania) "A+ cosas que nunca te conté" - Reduta Wilk

***
16.07.
15.00 - 20.00 Cie Kabaret de Poche (Francja) - Plac Wałowy
15.00 - 21.00 Stichting DaaD (Holandia) "La danza la memoria" - instalacja
15.00 - 16.30 Cie des Quatre Saisons (Belgia) "Le P'tit Mange fait main" -
Plac Wałowy
17.00 Plasticine rain (Rosja) - "Nieprawdopodobne wizje w głowie Dona K." -
plac przed Bastionem św. Gertrudy
18.00 - 19.30 Cie des Quatre Saisons (Belgia) "Le P'tit Mange fait main" -
Plac Wałowy
18.00 A3 Teatr (Polska) "Zmysły" - Plac Wałowy (parada)
19.00 Teatr Feta (Polska) "Garkotłuki. Odyseja Gastryczna 2011"
20.00 Good Girl Killer (Polska) "Dziewczynki w czerwonych bucikach" -
Plac Wałowy
21.00 Mr. Pezo's Wandering Dolls (Rosja) "Mignone" - boisko przy Reducie Wilk
22.00 Loutop (Szwajcaria) "Attache" - boisko CKU
22.00 Senza Tempo (Hiszpania) "A+ cosas que nunca te conté" - Reduta Wilk
23.30 Theater Tol (Belgia) "Corazon de Angeles" - plac przy Bastionie Żubr

***
17.07.
14.00 - 19.00 Cie Kabaret de Poche (Francja) - Plac Wałowy
14.00 - 15.30 Cie des Quatre Saisons (Belgia) "Le P'tit Mange fait main" -
Plac Wałowy
15.00 - 21.00 Stichting DaaD (Holandia) "La danza la memoria" - instalacja
17.00 - 18.30 Cie des Quatre Saisons (Belgia) "Le P'tit Mange fait main" -
Plac Wałowy
16.00 Senza Tempo (Hiszpania) "Capricho" - boisko CKU
17.00 Ephata (Polska) "Głosy, głosy" - plac przy Bastionie Żubr
18. 00 A3 Teatr (Polska) "Zmysły" - Plac Wałowy (parada)
19.30 Senza Tempo (Hiszpania) "Capricho" - boisko CKU
21.00 Teatr Formy (Polska) "Sąsiad" - dziedziniec Małej Zbrojowni
22.00 Teatr Patrz Mi Na Usta (Polska) "Hungriege Herzen" - plac przy Bastionie
Św. Gertrudy
23.30 Ilotopie (Francja) "Water fools" - akwen wodny między Redutą Wilk i Redutą Wyskok

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów