Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych Feta XIV edycja

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych Feta XIV edycja (od 15.07.2010 do 18.07.2010)

Organizator

Plama - Gdański Archipelag Kultury

ul. Pilotów 11, 80-460 Gdańsk
58 557 42 47
feta@plama.art.pl
www.plama.art.pl

Czwartek, 15.07.2010


17.00
Czesław Fankidejski "Merki - instalacja" (Polska)
Pl. Wałowy



17.00
FOTO FETA "otwarcie wystawy"
Muzeum Narodowe



17.00
Cabinet Fatalia "Cabinet Fatalia" (Niemcy)
dziedziniec Małej Zbrojowni



18.00
Cirka Teater "Musica mobile" (Norwegia)
plac przed Bastionem Św. Gertrudy



19.30
Adam Walny "Dziadek" (Polska)
boisko przy ul. Dolna Brama



20.30
Grotest Maru "Mura" (Niemcy)
klub kajakowy "Żabi Kruk" - Reduta Wilk



22.30
Uranopolis "W gąszczu" (Rosja)
boisko CKU



22.30
Theater Tol "Tarts" (Belgia)
plac przed Bastionem Św. Gertrudy - Bastion Św. Gertrudy

***
Piątek, 16.07.2010



16.00
Cabinet Fatalia "Cabinet Fatalia" (Niemcy)
dziedziniec Małej Zbrojowni



16.00
Czesław Fankidejski "Merki - instalacja" (Polska)
Pl. Wałowy



17.00
Adam Walny "Dziadek" (Polska)
boisko przy ul. Dolna Brama



18.00
Dansk Rakkerpak "La Fontaine" (Dania)
Pl. Wałowy



19.30
Teatr Vahramajevych "Ludzie długiej woli" (Rosja)
boisko CKU



20.30
Grotest Maru "Mura" (Niemcy)
klub kajakowy "Żabi Kruk" - Reduta Wilk



21.00
Teatr Formy "Walka postu z karnawałem" (Polska)
dziedziniec Małej Zbrojowni



22.00
Uranopolis "Rosyjski kanon" (Rosja)
boisko CKU



23.30
Gaitzerdi Teatro "Otsoko" (Hiszpania, Kraj Basków)
plac przed Bastionem Św. Gertrudy





00.00
Divadlo Continuo "Finis Terrae" (Czechy)
boisko przy ul. Dolna Brama



00.00
Bisclaveret "Les Mannequins" (Polska)
plac przed Bastionem Św. Gertrudy

***
Sobota, 17.07.2010

15.00
Cabinet Fatalia "Cabinet Fatalia" (Niemcy)
dziedziniec Małej Zbrojowni



16.00
Tukkers Connexion "Żołnierzyki" (Holandia)
Reduta Wilk



16.00
Close-Act "Saurus" (Holandia)
początek parady przy Małej Zbrojowni



17.00
Dansk Rakkerpak "La Fontaine" (Dania)
Pl. Wałowy



18.00
Mystorin Group "Tzar Tzura" (Izrael)
parking przy hotelu "Cztery Pory Roku"



18.00
Adam Walny "Misterium narodzenia" (Polska)
kotlinka przy Bastionie Żubr



19.00
Close-Act "Saurus" (Holandia)
początek parady przy Małej Zbrojowni



19.00
Tukkers Connexion "Żołnierzyki" (Holandia)
Reduta Wilk



20.00
Kino Variatino & Iwona Gilarska "Ismena - siostra Antygony" (Polska)
dziedziniec Małej Zbrojowni



20.00
Teater Weak "Święci i głupcy" (Szwecja)
Reduta Wilk



21.00
Studio Indonesia "Garncarz" (Indonezja)
boisko obok Reduty Wilk



21.30
Czesław Fankidejski "Merki - performance" (Polska)
Pl. Wałowy



22.00
Teatr Makata "Syrenada" (Polska)
plac przy Bastionie Żubr



23.00
Teatr FETA "Nić Ariadny" (Polska)
boisko CKU



23.00
Navigatorgong "koncert" (Polska)
plac przy Bastionie Żubr

***

Niedziela, 18.07.2010



15.00
Cabinet Fatalia "Cabinet Fatalia" (Niemcy)
dziedziniec Małej Zbrojowni



16.00
Close-Act "Saurus" (Holandia)
początek parady przy Małej Zbrojowni



16.00
Tukkers Connexion "Żołnierzyki" (Holandia)
Reduta Wilk



18.00
Teatr Ephata "Tożsamość" (Polska)
Bastion Św. Gertrudy



18.00
Adam Walny "Misterium narodzenia" (Polska)
kotlinka przy Bastionie Żubr



19.00
Close-Act "Saurus" (Holandia)
początek parady przy Małej Zbrojowni



19.00
Tukkers Connexion "Żołnierzyki" (Holandia)
Reduta Wilk



20.00
Teatr 4 żywioły "Zapomniani podróżni" (Polska)
okolice Bastionu Żubr



20.00
Teater Weak "Święci i głupcy" (Szwecja)
Reduta Wilk



21.00
Studio Indonesia "Garncarz" (Indonezja)
boisko obok Reduty Wilk



21.30
Czesław Fankidejski "Merki - performance" (Polska)
Pl. Wałowy



22.00
Teatr Strefa Ciszy "Salto Mortale" (Polska)
boisko przy ul. Dolna Brama



22.00
The Garden "Ogród" (Australia/Polska/Grecja)
boisko CKU



23.00
Artristras "Pandora" (Hiszpania, Katalonia)
plac przy Bastionie Żubr

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów