Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych Feta X edycja

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych Feta X edycja (od 12.07.2006 do 16.07.2006)

Organizator

Plama - Gdański Archipelag Kultury

ul. Pilotów 11, 80-460 Gdańsk
58 557 42 47
feta@plama.art.pl
www.plama.art.pl

12.07.
Vakokodeska, Continuo, Czechy (g. 17 - Długa, Długi Targ)
Otwarcie festiwalu, Długi Targ (g. 18)
Ramajana, Stella Polaris, Norwegia (g. 18 - Długi Targ, Długa)
The Guardian Angels, Bangditos, Niemcy (g. 20 - Targ Węglowy)
Mutabor, Mr. Pezo's Wandering Dolls, Rosja (g. 21 - Muzeum Morskie)
Phantomysteria, Teatr Novogo Fronta, Czechy, Rosja (g. 22 - Targ Węglowy, bilety 5 zł)
Arka, Teatr Ósmego Dnia, Poznań (g. 23 - boisko SP nr 50, Grobla IV)

13.07.
All's well that Ente's well, Bangditos, Niemcy (g. 16, 20 - Długa, Długi Targ)
White Sign, Silence Teatro, Włochy (g. 17 - Długi Targ, Długa)
Łapacze Snów, Teatr Lustra Strona Druga, Gdańsk (g. 19 - Muzeum Morskie)
Catastrophe, Licedei, Rosja (g. 21 - Targ Węglowy, bilety 5 zł)
Baroque Suggestions, Silence Teatro, Włochy (g. 22 - Mariacka)
Mutabor, Mr. Pezo's Wandering Dolls, Rosja (g. 23 - Muzeum Morskie)


14.07.
White Sign, Silence Teatro, Włochy (g. 18 - Długa, Długi Targ)
Field, Strange Fruit, Australia (g. 19 - Długi Targ)
The Guardian Angels, Bangditos, Niemcy (g. 20 - Targ Węglowy)
Baroque Suggestions, Silence Teatro, Włochy (g. 21 - Mariacka)
Carmen Funebre, Teatr Biuro Podróży, Poznań (g. 22 - boisko SP nr 50, Grobla IV)
Wiśniowy Sad, Voskresinnia, Ukraina (g. 23 - Targ Węglowy, bilety 5 zł)

15.07.
Strach na wróble, Teatr Między Innymi, Olsztynek (g. 15 - Plac Kobzdeja)
TS.174 Horizon cz.1, Compagnie Berreveot, Holandia (g. 16 - Długa, Kramarska, Chlebnica)
Błękitna Rapsodia, Teatr Pinezka, Gdańsk (g. 17 - Plac Kobzdeja)
Babuska. Love Match, Cantiere Ikrea, Alexey Merkushev, Włochy, Rosja (g. 18 - Długa, Długi Targ)
Pokój, Teatr Snów, Gdańsk (g. 19 - Muzeum Morskie)
TS.174 Horizon cz.2, Compagnie Berreveot, Holandia (g. 20 - Wyspa Spichrzów)
Indialucia koncert, Polska, Indie, g. 21 - Targ Węglowy, bilety 5 zł)
Projekt Plastyczno-Teatralny Granice, Gdańsk (g. 22 - Długa, Długi Targ)
Acqua Dreams, Malabar, Francja (g. 22.30 - Szafarnia, Ołowianka)

16.07.
Bitter Lemon, Teatret HMF Brndende Krlighed, Dania (g. 14, 18 - Muzeum Morskie)
Vivina, Amlima, Afrykańska Republika Togo (g. 16 - Długa, Długi Targ)
TS.174 Horizon, cz.1, Compagnie Berreveot, Holandia (g. 17 - Długa, Kramarska, Chlebnica)
Onami, Amlima, Afrykańska Republika Togo (g. 19 - Plac Kobzdeja)
TS.174 Horizon, cz.2, Compagnie Berreveot, Holandia (g. 20 - Wyspa Spichrzów)
SaAlAire de Rien, mais ca change tout, Couleurs Mecaniques, Francja (g. 21.30 - Targ Węglowy, bilety 5 zł)
Sphere, Strange Fruit, Australia (g. 23 - Długi Targ).

* * *

Wystawy towarzyszące festiwalowi:
FOTO FETA - pokonkursowa wystawa fotografii (Galeria "Nowa Oficyna", ul. Piwna 27)
Wystawa plakatu Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA (Jadalnia pod Zielonym Smokiem, ul. Szeroka 125)
Anna Szyszkina - Mr. Pezo's Wandering Dolls - wystawa fotografii rosyjskiego teatru (Rosyjski Ośrodek Nauk i Kultury, ul. Długa 35)

Archiwum