Malta Festival Poznań XVIII edycja

Malta Festival Poznań XVIII edycja (od 23.06.2008 do 28.06.2008)

Organizator

Fundacja Malta

ul. Św. Marcin 80/82, 61-809 Poznań

23.06.
Co to?, Studio Teatralne Blum, Poznań (g. 10 - Park Wieniawskiego)
Plumplumdzyńdzyńbum, Teatr Pod Parasolem, Poznań (g. 12 - Park Wieniawskiego)
Tańczące wiolonczele, Teatr Atofri, Poznań (g. 17 - Park Wieniawskiego)
Zieloni 2004 - My poznaniacy - Grupa Twórcza Bez VAT (g. 17 - Łąka nad Wartą, przy Moście Chrobrego)
Inconvenient True (Niewygodna prawda), David Guggenheim (g. 18 - kino Muza)
Wernisaż wystawy Pierre'a Coulibefa (g. 18.30 - Stary Browar)
Margot, Théâtre Dromesko, Francja (g. 19 - Park Moniuszki)
While we were holding it together, Lisa/Ivana Mueller (g. 19 - Stary Browar)
Gdy rozum śpi budzą się demony, Teatr Polski, Poznań (g. 19)
Shpooka Tours, Arma Theater, Izrael (g. 19 - Stary Rynek, przed Arsenałem)
Kosaara - Artysta współczesny (g. 20 - Stary Browar)
..., Randka w Ciemno (g. 21 - Stary Browar)
Fire freak comedy circus, Burn Out Punks, Szwecja (g. 21.30 - Stary Rynek)
Paraboles, Compagnie Off, Francja (g. 21.30, 22.30, 23.30 - łąka nad Wartą, przy Moście Chrobrego)
She, Izabella Gustowska (g. 22 - Stara Rzeźnia)

******

24.06.
Co to?, Studio Teatralne Blum, Poznań (g. 10 - Park Wieniawskiego)
Plumplumdzyńdzyńbum, Teatr Pod Parasolem, Poznań (g. 12 - Park Wieniawskiego)
Ekologia teatru, Konferencja mobilna (g. 12 - Park Mickiewicza)
Tańczące wiolonczele, Teatr Atofri, Poznań (g. 17 - Park Wieniawskiego)
Zieloni 2004 - My poznaniacy - Grupa Twórcza Bez VAT (g. 17 - Łąka nad Wartą, przy Moście Chrobrego)
The Wild Blue Yonder (Odległa błękitna planeta), Werner Herzog (g. 18 - kino Muza)
Margot, Théâtre Dromesko, Francja (g. 19 - Park Moniuszki)
Shpooka Tours, Arma Theater, Izrael (g. 19 -Stary Rynek)
Keret, Harakiri Farmers, Polska (g. 19 - pływalnia przy ul. Wronieckiej)
Dance No 1, Eszter Salamon - Christine de Smedt (g. 19 - Stary Browar)
Appendix, Teatr U Przyjaciół, Poznań (g. 20)
Bleu Remix, Yann Marussich (g. 21 - Stary Browar)
Fire freak comedy circus, Burn Out Punks, Szwecja (g. 21.30 - Stary Rynek)
Paraboles, Compagnie Off, Francja (g. 21.30, 22.30, 23.30 - Łąka nad Wartą, przy Moście Chrobrego)
She, Izabella Gustowska (g. 22 - Stara Rzeźnia)
Requiem for a Dying Planet, muzyka do filmów Wernera Herzoga (g. 22.30 - Park Wieniawskiego)
Frankenstein (A De-Monstration), New World Performance Laboratory, USA (g. 22.30 - Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, ul. Kutrzeby 10)
Granice pętli, Prefabrykaty (g. 23 - miejsce spektaklu na bilecie, trasa tramwajowa)

******

25.06.
Śpiewanki, Studio Teatralne Blum, Poznań (g. 10 - Park Wieniawskiego)
New World Performance Laboratory, warsztaty teatralne Performance Ecology (g. 10 - O.T. Maski; informacje i zgłoszenia: teatr-dzialanie@psit.org.pl)
Plumplumdzyńdzyńbum, Teatr Pod Parasolem, Poznań (g. 12 - Park Wieniawskiego)
Ekologia teatru, Konferencja mobilna (g. 12 - Most Jordana)
Tańczące wiolonczele, Teatr Atofri, Poznań (g. 17 - Park Wieniawskiego)
Zieloni 2004 - My poznaniacy - Grupa Twórcza Bez VAT (g. 17 - Łąka nad Wartą, przy Moście Chrobrego)
The White Diamond (Biały diament,) Werner Herzog (g. 18 - kino Muza)
Łemko, Teatr im. Modrzejewskiej, Legnica (g. 18.30 - Stara Rzeźnia)
Wieczorynka, Ula Kijak (g. 19 - Park K. Marcinkowskiego)
Margot, Théâtre Dromesko, Francja (g. 19 - Park Moniuszki)
Bleu Remix, Yann Marussich (g. 19 - Stary Browar)
Shpooka Tours, Arma Theater, Izrael (g. 19 -Stary Rynek)
Keret, Harakiri Farmers, Polska (g. 19 - pływalnia przy ul. Wronieckiej)
Bobok, Teatr Polski, Poznań (g. 19.30)
Stolik, Karbido, Wrocław (g. 20 - Konin, sala widowiskowa Oskard)
Kosaara - Artysta współczesny (g. 20 - Stary Browar)
Inkubator, Philipp Gehmacher, Austria (g. 21 - Stary Browar)
Krwawe wesele, Teatr Łaźnia Nowa, Kraków (g. 21.30 - Zajezdnia Tramwajowa, ul. Gajowa)
She, Izabella Gustowska (g. 22 - Stara Rzeźnia)
Frankenstein (A De-Monstration), New World Performance Laboratory, USA (g. 22.30 - Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, ul. Kutrzeby 10)
Salto mortale, Clipa Theater, Izrael & Teatr Strefa Ciszy, Poznań (g. 23 - Stara Rzeźnia, PREMIERA)
H of D, Teatr Biuro Podróży, Poznań (g. 23 - Most Przemysła, pod ul. Hetmańską)
Granice pętli, Prefabrykaty (g. 23 - miejsce spektaklu na bilecie, trasa tramwajowa)

******

26.06.
Śpiewanki, Studio Teatralne Blum, Poznań (g. 10 - Park Wieniawskiego)
New World Performance Laboratory, warsztaty teatralne Performance Ecology (g. 10 - O.T. Maski)
Plumplumdzyńdzyńbum, Teatr Pod Parasolem, Poznań (g. 12 - Park Wieniawskiego)
Miejskie dotleniacze - oazy, Konferencja mobilna (g. 12 - CK Zamek)
Tańczące wiolonczele, Teatr Atofri, Poznań (g. 17 - Park Wieniawskiego)
Zieloni 2004 - My poznaniacy - Grupa Twórcza Bez VAT (g. 17 - Łąka nad Wartą, przy Moście Chrobrego)
Trylogia Qatsi, Koyaanisqatsi, Godfrey Reggio, Philip Glass (g. 18 - kino Muza)
Łemko, Teatr im. Modrzejewskiej, Legnica (g. 18.30 - Stara Rzeźnia)
Wieczorynka, Ula Kijak (g. 19 - Park K. Marcinkowskiego)
..., Randka w Ciemno (g. 19 - Stary Browar)
Margot, Théâtre Dromesko, Francja (g. 19 - Park Moniuszki)
CORRECTOMUNDO, Teatr Porywacze Ciał (g. 19 - Teatr Ósmego Dnia - PREMIERA)
Shpooka Tours, Arma Theater, Izrael (g. 19 - Stary Rynek)
Bobok, Teatr Polski, Poznań (g. 19.30)
Appendix, Teatr U Przyjaciół, Poznań (g. 20)
Affected, Claire Croize, Francja (g. 21 - Stary Browar)
Krwawe wesele, Teatr Łaźnia Nowa, Kraków (g. 21.30 - Zajezdnia Tramwajowa, ul. Gajowa)
She, Izabella Gustowska (g. 22 - Stara Rzeźnia)
K@osmos, Grupo Puja, Argentyna (g. 22 - Stary Rynek)
Radioaktywni, Teatr Republika Usta Usta, Poznań/Warszawa (g. 22.30)
Concerto, Ivo Dimchev (g. 22.30 - Stary Browar)
Koncert, Joan as a Police Woman (g. 23 - Park Dąbrowskiego, Klub Festiwalowy)
Salto mortale, Clipa Theater, Izrael & Teatr Strefa Ciszy, Poznań (g. 23 - Stara Rzeźnia)
Solaris Electronic Opera, Waldemar Raźnia (g. 23 - Drukarnia, ul. Zwierzyniecka 3)
Czas matek, Teatr Ósmego Dnia, Poznań (g. 23 - Lasek Golęciński, dojście od ul Wojska Polskiego i Warmińskiej)
H of D, Teatr Biuro Podróży, Poznań (g. 23 - Most Przemysła, pod ul. Hetmańską)

******

27.06.
Pudełko, Studio Teatralne Blum, Poznań (g. 10 - Park Wieniawskiego)
New World Performance Laboratory, warsztaty teatralne Performance Ecology (g. 10 - O.T. Maski)
Nowa Siła Krytyczna, Warsztaty dziennikarskie, prow. Grzegorz Niziołek (g. 12 - Park Dąbrowskiego, Klub Festiwalowy)
Plumplumdzyńdzyńbum, Teatr Pod Parasolem, Poznań (g. 12 - Park Wieniawskiego)
Miejskie dotleniacze - utopie, Konferencja mobilna (g. 12 - Wzgórze Przemysła)
Bujakowska&Janus / Bazan / Tymiński (g. 16 - Stary Browar)
Tańczące wiolonczele, Teatr Atofri, Poznań (g. 17 - Park Wieniawskiego)
Trylogia Qatsi, Godfrey Reggio, Philip Glass (g. 18 - kino Muza)
Questo Buio Feroce (Te nieludzkie ciemności), Compagnia Pippo Delbono, Włochy (g. 18.30, 21 - CK Zamek)
Margot, Théâtre Dromesko, Francja (g. 19 - Park Moniuszki)
CORRECTOMUNDO, Teatr Porywacze Ciał (g. 19 - Teatr Ósmego Dnia)
Ferdydurke, Teatr Polski, Poznań (g. 19)
Układanka, Robert Jarosz (g. 19 - Park Wieniawskiego)
Shpooka Tours, Arma Theater, Izrael (g. 19 - Stary Rynek)
Nic, Towarzystwo gimnastyczne, Poznań (g. 20 - Stary Browar)
Noc z Polskim Teatrem Tańca, Poznań (g. 21 - PTT, ul. Kozia 4)
She, Izabella Gustowska (g. 22 - Stara Rzeźnia)
K@osmos, Grupo Puja, Argentyna (g. 22 - Stary Rynek)
Radioaktywni, Teatr Republika Usta Usta, Poznań/Warszawa (g. 22.30)
H of D, Teatr Biuro Podróży, Poznań (g. 22.30 - Konin)
Salto mortale, Clipa Theater, Izrael & Teatr Strefa Ciszy, Poznań (g. 23 - Stara Rzeźnia)
Solaris Electronic Opera, Waldemar Raźnia (g. 23 - Drukarnia, ul. Zwierzyniecka 3)
Czas matek, Teatr Ósmego Dnia, Poznań (g. 23 - Lasek Golęciński, dojście od ul Wojska Polskiego i Warmińskiej)

******

28.06.

Pudełko, Studio Teatralne Blum, Poznań (g. 10 - Park Wieniawskiego)
New World Performance Laboratory, warsztaty teatralne Performance Ecology (g. 10 - O.T. Maski)
Nowa Siła Krytyczna, Warsztaty dziennikarskie, prow. Grzegorz Niziołek (g. 12 - Park Dąbrowskiego, Klub Festiwalowy)
Plumplumdzyńdzyńbum, Teatr Pod Parasolem, Poznań (g. 12, 17 - Park Wieniawskiego)
Konferencja mobilna, Topnienie lodowców (g. 12 - Plac przy Empiku)
..., Randka w Ciemno (g. 17 - Stary Browar)
Trylogia Qatsi, Godfrey Reggio, Philip Glass (g. 18 - kino Muza)
Margot, Théâtre Dromesko, Francja (g. 19 - Park Moniuszki)
CORRECTOMUNDO, Teatr Porywacze Ciał (g. 19 - Teatr Ósmego Dnia)
Lilli Handel / Krew, poezja i muzyka z buduaru białej dziwki, Ivo Dimchev (g. 19 - Stary Browar)
Układanka, Robert Jarosz (g. 19 - Park Wieniawskiego)
Shpooka Tours, Arma Theater, Izrael (g. 19 - Stary Rynek)
Dance, jokes & dance jokes, New Art Club (g. 21 - Stary Browar)
Questo Buio Feroce (Te nieludzkie ciemności), Compagnia Pippo Delbono, Włochy (g. 21 - CK Zamek)
She, Izabella Gustowska (g. 22 - Stara Rzeźnia)
Koncert, ELVIS COSTELLO & THE IMPOSTERS (g. 22.30 - Jezioro Malta, trybuny ziemne)
Salto mortale, Clipa Theater, Izrael & Teatr Strefa Ciszy, Poznań (g. 23 - Stara Rzeźnia)
Cadillac, Teatr Republika Usta Usta, Poznań/Warszawa (g. 23 - parking Galerii Ferio w Starym Mieście koło Konina).

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów