Malta Festival Poznań XV edycja

Malta Festival Poznań XV edycja (od 01.07.2005 do 10.07.2005)

Organizator

Fundacja Malta

ul. Św. Marcin 80/82, 61-809 Poznań

1.07.
Alicja 0-700-188-188, Teatr Usta Usta, Poznań, (g. 00.00)
Zwał, Teatr Polski, Poznań, (g. 17)
Łatwe umieranie, Lech Raczak, Poznań, (g. 18)
Ocelot - The Spirit of Artistics, Zespół Artystyczny Ocelot, (g. 18)
Kilka błyskotliwych spostrzeżeń, Teatr Dada von Bzdülöw, Gdańsk, (g. 18.30)
Biesy, Teatr Polski, Poznań, (g. 19)
We are all Marlene Dietrich FOR, Iceland Dance Company / Erna Omardsottir & Maska / Emil Hvratin, Islandia, Słowenia (g. 20)
Portiernia, Teatr Ósmego Dnia, Poznań, (g. 21)
Koncert maszyn, Teatr u Przyjaciół, Poznań, (g. 21.30)
The Qatsi Trilogy Live "Koyaanisqatsi", The Philip Glass Ensemble, USA (g. 22.30)

2.07.
Alicja 0-700-188-188, Teatr Usta Usta, Poznań, (g. 00.00)
King Cross dzieciom na Malcie Wietrzenie głów i Parada śmiesznych czapek, Pocztówka i O.B.O.R.A, Poznań, (g. 14)
Echo, Studio Teatralne BLUM, Poznań, (g. 17)
Opowieści Argentyńskie, Teatr Polski, Poznań, (g. 17)
Last Chance Café, Mademoiselle BottleShot, Australia (g. 17)
Łatwe umieranie, Lech Raczak, Poznań, (g. 18)
Ocelot - The Spirit of Artistics, Zespół Artystyczny Ocelot, (g. 18)
De(ath)filada, Teatr Ekspozycja, Poznań, (g. 18)
Echo, Studio Teatralne BLUM, Poznań, (g. 19)
Och, szczęście, Platforma Artystyczna O.B.O.R.A., Poznań, (g. 19.30)
Super-market, Studio Teatralne Bagti, Poznań, (g. 19.30)
Portiernia, Teatr Ósmego Dnia, Poznań, (g. 21)
Koncert maszyn, Teatr u Przyjaciół, Poznań, (g. 21.30)
Via Sacra, Plastyczny Teatr Symbolu Romana Roka, Toruń, (g. 22)
Pamiętnik wariata, M.Dobrowlańska / Anatolij Kot, , Niemcy, Białoruś (g. 22.30)
The Qatsi Trilogy Live "Powaqqatsi", The Philip Glass Ensemble, USA (g. 22.30)
Blue, Stacja Szamocin & Hand2Mouth, Szamocin, USA (g. 00.00)

3.07.
Alicja 0-700-188-188, Teatr Usta Usta, Poznań, (g. 00.00)
Last Chance Café, Mademoiselle BottleShot, Australia (g. 17)
Ocelot - The Spirit of Artistics, Zespół Artystyczny Ocelot, (g. 18)
De(ath)filada, Teatr Ekspozycja, Poznań, (g. 18)
The Total Luxury, Eksperymentalny Teatr Operowy, Poznań, (g. 19)
Zwyczajne szaleństwa, Teatr Polski, Poznań, (g. 19)
Och, szczęście, Platforma Artystyczna O.B.O.R.A., Poznań, (g. 19.30)
Super-market, Studio Teatralne Bagti, Poznań, (g. 19.30)
Helium, Compagnie Mossoux-Bonte, Belgia (g. 20)
Portiernia, Teatr Ósmego Dnia, Poznań, (g. 21)
Via Sacra, Plastyczny Teatr Symbolu Romana Roka, Toruń, (g. 22)
Pamiętnik wariata, M.Dobrowlańska / Anatolij Kot, , Niemcy, Białoruś (g. 22.30)
The Qatsi Trilogy Live "Naqoyqatsi", The Philip Glass Ensemble (g. 22.30)
Blue, Stacja Szamocin & Hand2Mouth, Szamocin, USA (g. 00.00)

4.07.
Alicja 0-700-188-188, Teatr Usta Usta, Poznań (g. 00.00)
Last Chance Café, Mademoiselle BottleShot, Australia (g. 17)
Jeśli kochasz zabij, Polski Teatr Tańca, Poznań (g. 18)
Moment, Magdalena Reiter, Gdańsk (g. 18)
Bądź mi opoką, Gdańskie Stypendium Teatralne (g. 19, 21.30, 22.30)
Zemsta czerwonych bucików, Platforma Artystyczna O.B.O.R.A., Poznań (g. 19.30)
Żywiołowy spektakl uliczny , Pracownia Twórcza Magazyn, Lądek Zdrój, (g. 22)
Tezeusz w labiryncie, Stowarzyszenie Teatralne Chorea, Gardzienice (g. 22)
Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną, Piwnica przy Krypcie, Szczecin (g. 22.30)
Kim Jest Ten Człowiek We Krwi, Teatr Biuro Podróży, Poznań (g. 23.30)

5.07.
Alicja 0-700-188-188, Teatr Usta Usta, Poznań (g. 00.00)
Last Chance Café, Mademoiselle BottleShot, Australia (g. 17)
Stary Franka Hernera, Teatr Polski, Poznań (g. 19)
Calligraphy, Nai - Ni Chen Dance Company, Chiny, USA (g. 20)
Trans Atlantyk, Teatr im. Fredry, Gniezno (g. 20)
Made in Poland, Teatr im. Modrzejewskiej, Legnica (g. 21
Tajemnica, Teatr Porywacze Ciał, Poznań (g. 21)
Żywiołowy spektakl uliczny, Pracownia Twórcza Magazyn, Lądek Zdrój, (g. 22)
Tezeusz w labiryncie, Stowarzyszenie Teatralne Chorea, Gardzienice (g. 22)
Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną, Piwnica przy Krypcie, Szczecin (g. 22.30)
DNA, Teatr Strefa Ciszy, Poznań (g. 22.30)
Kim Jest Ten Człowiek We Krwi, Teatr Biuro Podróży, Poznań (g. 23.30)
Przezrocza, Fraktale, Poznań, (g. 00.00)

6.07.
Alicja 0-700-188-188, Teatr Usta Usta, Poznań (g. 00.00)
Last Chance Café, Mademoiselle BottleShot, Australia (g. 17)
Tajemnica, Teatr Porywacze Ciał, Poznań (g. 17)
Świat fantazji, Teatr Cocktail, Kraków, (g. 18)
Transss nieprawdziwe zdarzenie progresywne, Polski Teatr Tańca, Poznań (g. 18)
Cosi fan tutte, Teatr Wielki, Poznań (g. 19)
INSEXXX, Jonna Theatre, Wilsele, Belgia, (g. 19)
Trans Atlantyk, Teatr im. Fredry, Gniezno (g.20)
Made in Poland, Teatr im. H. Modrzejewskiej, Legnica (g. 21)
Tajemnica, Teatr Porywacze Ciał, Poznań (g. 21)
Tezeusz w labiryncie, Stowarzyszenie Teatralne Chorea, Gardzienice (g. 22)
DNA, Teatr Strefa Ciszy, Poznań (g. 22.30)
Sex, Drugs & Rock'n'roll - 3 część tryptyku: III Sympathy for the Devil, Teatr Usta Usta, Poznań (g. 22.30)
Przezrocza, Fraktale, Poznań, (g. 23.30)

7.07.
Alicja 0-700-188-188, Teatr Usta Usta, Poznań (g. 00.00)
Bejutiful, Jonna Theatre, Wilsele, Belgia, (g. 17)
Last Chance Café, Mademoiselle BottleShot, Australia (g. 17)
Świat fantazji, Teatr Cocktail, Kraków, (g. 18)
Plac Wolności, Teatr im. H. Modrzejewskiej, Legnica i MFT MALTA (g. 18)
Cosi fan tutte, Teatr Wielki, Poznań (g. 19)
To-samość, Teatr Realistyczny, Skierniewice (g. 19)
INSEXXX, Jonna Theatre, Wilsele, Belgia, (g. 19)
Ławeczka, Platforma Artystyczna O.B.O.R.A., Poznań (g. 19.30)
99% Unknown, Cirkus Cirkor, Szwecja (g. 20)
Jurta - Noc Opowiadaczy, Jacek Hałas Dom Tańca, Poznań (g. 22)
The Midsummer Night Dream, Dodona Theatre, Kosowo (g. 22)
Récif, Compagnie Les Passagers, Francja (g. 22.30)
DNA, Teatr Strefa Ciszy, Poznań (g. 22.30)
Sex, Drugs & Rock'n'roll - 3 część tryptyku: III Sympathy for the Devil, Teatr Usta Usta, Poznań (g. 22.30)
Merlin, Teatr Narodowy, Warszawa (g. 22.30)
Hofmamania, Teatr Jeleniogórski - Scena Animacji (g. 23)
Cadillac, Teatr Usta Usta, Poznań (g. 00.00)

8.07.
Alicja 0-700-188-188, Teatr Usta Usta, Poznań (g. 00.00)
Wstęp do Kontrastów, Teatr Tańca Zakręconego, Poznań (g. 15)
Red Chocolate, Enano, Portugalia (g. 16, 18)
Podziemia pewnego miasta - Labirynt, Fraktale, Poznań, (g. 16, 19)
Rybociąg przyjaźni, Centrala Rybna, Poznań, (g. 17)
Plac Wolności, Teatr im. H. Modrzejewskiej, Legnica i MFT MALTA (g. 18)
Kabaret Olbrzymów, Teatr Cinema, Michałowice (g. 19.30)
Ballada o mężczyźnie, Teatr Emocji i Wyobraźni, Warszawa, (g. 20)
Legendy Zamku Chojnik, Teatr Jeleniogórski - Scena Animacji (g. 20)
99% Unknown, Cirkus Cirkor, Szwecja (g. 20)
Raidho Ben Wunjo, Te'art. Kam, Toruń, (g. 21)
The Midsummer Night Dream, Dodona Theatre, Kosowo (g. 22)
Récif, Compagnie Les Passagers, Francja (g. 22.30)
Sex, Drugs & Rock'n'roll - 3 część tryptyku: III Sympathy for the Devil, Teatr Usta Usta, Poznań (g. 22.30)
The Garden of History, Ensemble MW2, (g. 22.30)
Odlot II, Teatr Ognia i Papieru, Łódź (g. 23)
THE SPHERES, Strange Fruit, Australia (g. 00.00)
Cadillac, Teatr Usta Usta, Poznań (g. 00.00)

9.07.
Alicja 0-700-188-188, Teatr Usta Usta, Poznań (g. 00.00)
King Cross dzieciom na Malcie Niesłychana rzecz po prostu, Pocztówka i O.B.O.R.A, Poznań (g. 12)
Podziemia pewnego miasta - Labirynt, Fraktale, Poznań, (g. 16)
Odsłonięcie tablicy pamiątkowej, P.Barłóg i K.Urban & Centrala Rybna, Poznań, (g. 17)
Plac Wolności, Teatr im. H. Modrzejewskiej, Legnica i MFT MALTA (g. 18)
Wesele, Teatr Plastyczny Makata, Ciechanów (g. 18, 22)
Podziemia pewnego miasta - Labirynt, Fraktale, Poznań, (g. 19)
Kabaret Olbrzymów, Teatr Cinema, Michałowice (g. 19.30)
Ballada o mężczyźnie, Teatr Emocji i Wyobraźni, Warszawa, (g. 20)
99% Unknown, Cirkus Cirkor, Szwecja (g. 20)
Raidho Ben Wunjo, Te'art. Kam, Toruń, (g. 21)
The Midsummer Night Dream, Dodona Theatre, Kosowo (g. 22)
The Garden of History, Ensemble MW2, (g. 22.30)
Cadillac, Teatr Usta Usta, Poznań (g. 22.30)
Récif, Compagnie Les Passagers, Francja (g. 22.30)
Mortibus Orgiac, Transe Express Cirrus, Crest, Francja (g. 22.30)
Time Out, antagon theaterAKTion, Frankfurt, Niemcy (g. 23)
THE SPHERES, Strange Fruit, Australia (g. 00.00)

10.07.
Alicja 0-700-188-188, Teatr Usta Usta, Poznań (g. 00.00)
Red Chocolate, Enano, Portugalia (g. 12)
Ławeczka, Platforma Artystyczna O.B.O.R.A., Poznań (g. 19.30)
Koncert Finałowy "Legendy polskiego punk rocka" - Kult, Armia, Brygada Kryzys (g. 22)
Cadillac, Teatr Usta Usta, Poznań (g. 22.30)

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów