Malta Festival Poznań XIV edycja

Malta Festival Poznań XIV edycja (od 29.06.2004 do 03.07.2004)

Organizator

Fundacja Malta

ul. Św. Marcin 80/82, 61-809 Poznań

Driver (Teatr Usta Usta, Polska): 29.06. (g. 00.01, 1.30, 3, 23), 30.06. (g. 00.30, 2, 23), 1.07. 00.30, 2)
Sonety ciemnej miłości (Theatre Studio-Praha, Czechy): 29.06. (g. 17); 30.06. (g. 17), 1.07. (g. 17)
Sny (Inny Teatr, Polska): 29.06. (g. 17.30); 2.07. (g. 17.30), 3.07. (g. 17.30);
The Philosopher Fox (East River Commedia, USA): 29.06. (g. 17.30), 30.06. (g. 17.30), 1.07. (g. 17.30, 20.30); 2.07. (g. 17.30), 3.07. (g. 17.30);
Sprzedam dom, w którym już nie chcę mieszkać (Grupa Teatralna Bez Ziemi, Polska): 29.06. (g. 17.30), 30.06. (g. 20)
The Guardian Angels (Scharlatan Theater, Niemcy): 29.06. (g. 18); 30.06. (g. 21);
Wernisaż wystawy Belmondo/instalacje i video-art/: 29.06. (g. 18 - CK Zamek);
Semianouki (Licedei, Rosja): 29.06. (g. 18); 30.06. (g. 18), 1.07. (g. 18), 2.07. (g. 18), 3.07. (g. 18);
Słownik sytuacji (Teatr Cinema 30.06. (g. 18), 1.07. (g. 18);
Prorok. Akcja happeningowa (Teatr From Poland, Polska): 29.06. (g. 18); 30.06. (g. 18)
Wchodzenie (Grupa Teatralna Prefabrykaty, Polska): 29.06. (g. 18, 20), 30.06. (g. 20)
Niespodziewane powroty czyli twórzmy klimacik (Platforma Artystyczna O.B.O.R.A., Polska): 29.06. (g. 18, 21), 30.06. (g. 18, 21),
Pejzaże, notatki malarskie z zapamiętania, z wrażenia, z wyobraźni (wernisaż malarstwa Bohdana Kaczmarka): 29.06. (g. 19 - CK Zamek);
Wszystkie grzechy są śmiertelne (Teatr Porywacze Ciał, Polska): 29.06. (g. 19), 30.06. (g. 19), 1.07. (g. 19);
Bliskie Sercu (Grupa Teatralna Domu Bretanii, Polska): 29.06. (g. 19), 30.06. (g. 18)
Portugalia (Teatr Polski, Poznań): 29.06. (g. 19);
Lament (Teatr Polski, Poznań): 29.06. (g. 19.30 ); 30.06. (g. 19.30)
Bash (TR Warszawa, Polska): 29.06. (g. 20), 30.06. (g. 18)
Ja z jednej strony i ja z drugiej strony mojego mopsożelaznego piecyka (Teatr za Lustrem/Piotr Trojanowski, Polska): 29.06. (g. 20), 30.06. (g. 20).
Brama Szarańczy (UQBARTEATRO): 29.06. (g. 22)
Odsłanianie mostu: 29.06. (g. 22.30)
O Divina La Commedia - Inferno (Teatro Del Silencio, Francja): 29.06. (g. 22.30), 30.06. (g. 22.30), 1.07. (g. 22.30).
Specialist in all styles - koncert (Orchestra Baobab, Senegal): 29.06. (g. 24)
Akcja szarych klownów część 2 (Asocjacja Kółka Graniastego, Polska): 30.06. (g. 14)
Tra-ta-ta (Teatr Realistyczny, Polska): 30.06. (g. 15, 18)
Gaz (Akcja Zygmuntowa Sopot-Goleniów, Polska): 30.06. (g. 16, 18)
Sonety ciemnej miłości (FARMA V JESKYNI Theatre Studio-Praha, Czechy): 30.06. (g. 17), 1.07. (g. 17);
Semianuki (Licedei, Rosja): 30.06. (g. 18), 1.07. (g. 18)
Słownik sytuacji (Teatr Cinema & Spielart Factory Munchen, Polska-Niemcy): 30.06. (g. 18)
Prezydentki (Teatr Mały, Polska): 30.06. (g. 18), 1.07. (g. 19), 2.07. (g. 19)
Emigranci (Teatr Mały, Polska): 30.06. (g. 19.15), 1.07. (g. 19.15), 2.07. (g. 14), 3.07. (g. 16)
Animal Magnetism (Mabou Mines, USA): 30.06. (g. 20); 1.07. (g. 20), 2.07. (g. 20)
Genoside-opera video Shalom Nyman, USA): 30.06. (g. 20);
Zona (Teatr im. Modrzejewskiej, Legnica, Polska): 30.06. (g. 20.30); 1.07. (g. 20.30), 2.07. (g. 21)
Reportaż (Karpiński/Mizerski) koncert: 30.06. (g. 20.30);
Notebooks, 5 Solos, Secrets of the Paving Stones (Battery Dance Company, USA): 30.06. (g. 21)
Sny (TR Warszawa, Polska): 30.06. (g. 21.30, 23)
Bramy (Scena Kosmos, Holandia): 30.06. ( g. 22), 1.07. (g. 22)
Brama Szarańczy (Uqbarteatro): 30.06. (g. 22), 1.07. (g. 22);
Se Signare (Plastyczny Teatr Symbolu Romana Roka, Polska): 30.06. (g. 22, 23);
Zaklinacze ognia (Teatr Ognia Klan Grus, Polska)): 30.06. (g. 22.30); 1.07. (g. 22);
Eclipse (The Lunatics, Holandia): 30.06. (g. 23), 1.07. (g. 23);
Sen Nocy letniej (Yohangza, Korea): 30.06. (g. 23); 1.07. (g. 23), 2.07. (g. 23.30);
Selenauci (Teatr Biuro Podróży, Polska): 30.06. (g. 23);
Przekleństwo (Teatr Brama, Polska): 1.07. (g. 16, 18);
Lekcja (Waldemar Szczepaniak i Alicja Szrajer ): 1.07. (g. 16, 18);
Raj (Teatr Ekspozycja , Polska): 1.07. (g. 16), 2.07. (g. 20);
Ambroży (Teatr Usta Usta, Polska): 1.07. (g. 18, 20.30);
Zaryzykuj wszystko (TR Warszawa, Polska): 1.07. (g. 18, 20);
Serce Boksera (Centrum Sztuki Dziecka, Poznań, Polska): 1.07. (g. 18); 3.07. (g. 18);
Pałac umarłych (Teatr Maszoperia, Polska): 1.07. (g. 19), 2.07. (g. 16);
Fiesta Batucada (Orkiestra Bębnów Jembe Fola, Polska): 1.07. (g. 19);
Proces (Teatr Polski, Poznań): 1.07. (g. 19);
Reportaż (Karpiński/Mizerski) koncert Pogady: 1.07. (g. 19);
Don Prosper o de la Belgica (Jonna Theatre, Belgia): 1.07. (g. 19.30), 2.07. (g. 19), 3.07. (g. 15, 19.30);
Zima (TR Warszawa): 1.07. (g. 20, 22);
Raj (Teatr Ekspozycja): 1.07. (g. 20);
Pieśń o miłości (Małgorzata i Piotr Rogalińscy): 1.07. (g. 20), 2.07. (g. 20);
I tak już jest (Studio Teatralne Próby, Poznań): 1.07. (g. 20.30), 2.07. (g. 20.30);
Zero Two Blue Heaven Seven, Mother Goose, Notebooks, Secrets of the Paving Stones (Battery Dance Company, USA): 1.07. (g. 21);
Kabaret Olbrzymów - wątpienie rzeźnika (Teatr Cinema, Michałowice, Polska): 1.07. (g. 22), 2.07. (g. 21);
Tlen (Piwnica przy Krypcie, Szczecin, Polska): 1.07. (g. 22);
Koktajl z martwą naturą w tle (Teatr Strefa Ciszy, Poznań, Polska): 1.07. (g. 23), 2.07. (g. 23);
O Jaju (Studio Old Mobil, Polska): 2.07. (g. 16, 18);
Disarming America (Marge and George, USA): 2.07. (g. 17), 3.07. (g. 14);
Mimo wszystko (Teatr Wiem Kiedy Nie Mogę, Polska): 2.07. (g. 17.30), 3.07. (g. 18);
Umarli muszą tańczyć (Teatr Emocji i Wyobraźni, Polska): 2.07. (g. 18, 20), 3.07. (g. 16.30);
Pieriechodnik-Bauman (Komuna Otwock, Polska): 2.07. (g. 19), 3.07. (g. 19);
Voyage au bout de la nuit (Societas Raffaello Sanzio, Włochy): 2.07. (g. 19), 3.07. (g. 19);
Droga Żywiecka (Cieszyńskie Studio Teatralne, Polska): 2.07. (g. 19), 3.07. (g. 19);
Whatever You Wish (Towarzystwo Gimnastyczne, Polska): 2.07. (g. 19);
Showtime (Teatr Solo, Polska): 2.07. (g. 19), 3.07. (g. 17.30);
Tlen (TR Warszawa, Polska): 2.07. (g. 20, 21);
Wieje (recital Sebastiana Pawlaka, Polska): 2.07. (g. 20), 3.07. (g. 20);
Love and the Grass (Eksperymentalny Teatr Operowy, Poznań, Polska): 2.07. (g. 20)
Atokata (MMAC, Japonia): 2.07. (g. 21);
Po prostu (Teatr Wiczy, Toruń, Polska): 2.07. (g. 21), 3.07. (g. 22);
Jesień Witkacego (Trupa Oniryczna Sanatorium u Przyjaciół, Polska): 2.07. (g. 21), 3.07. (g. 22);
Cadillac (Teatr Usta Usta, Poznań, Polska): 2.07. (g. 22.30), 3.07. (g. 22);
Itaka, Antygona i Koń Trojański (Teatr Ezopy, Poznań, Polska): 2.07. (g. 23)
Ona i On: To co ich kręci (Teatr Tańca Zakręconego, Poznań, Polska): 3.07. (g. 19);
Płatonow i inni (Teatr Polski, Poznań, Polska): 3.07. (g. 19);
Electronic City (TR Warszawa, Polska): 3.07. (g. 20, 22);
Fiesta Batucada (Orkiestra Bębnów Jembe Fola, Polska): 3.07. (g. 21);
Koncert muzyki filmowej Alberto Iglesiasa (Hiszpania): 3.07. (g. 22.30).

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów