Malta Festival Poznań XVII edycja

Malta Festival Poznań XVII edycja (od 25.06.2007 do 30.06.2007)

Organizator

Fundacja Malta

ul. Św. Marcin 80/82, 61-809 Poznań

25.06.
Warsztaty, The Living Theatre, USA (g. 15 - CK Zamek)
Czerwone, białe, niebieskie, żółte, Stadt Spiel Truppe, Studio Teatralne Próby, Polska, Niemcy (g. 15 - Ostrów Tumski)
Salome, Kompania Domoosday, Białystok (g. 15, 21 - Eskulap)
La rue est dans le pre, Compagnie Artonik, Francja (g. 16 - Stary Rynek)
Serenada, Ubu Król, Stadt Spiel Truppe, Studio Teatralne Próby, Polska, Niemcy (g. 17 - Ostrów Tumski)
Ryzyko - studium pojęcia, Jan Peszek/ Krzysztof Trzewiczek (g. 17, 19 - WSNHiD)
Oficjalne otwarcie festiwalu (g. 17.30 - Stary Rynek)
En Compagne, Generik Vapeur, Francja (g. 18 - Stary Rynek - Plac Wolności)
Mewa, Teatr Polski, Poznań (g. 19)
Lekcja, Stadt Spiel Truppe, Studio Teatralne Próby, Polska, Niemcy (g. 19 - Ostrów Tumski)
Szepty, Teatr Krzyk, Maszewo (g. 20 - CK Zamek)
La serre, Jean Poul Lefeuvre&Didier André, Francja (g. 20, 21, 22 - namiot w Parku Wieniawskiego)
Randka w ciemno, Michael Schumacher (Amsterdam/USA) & Dominik Strycharski (g. 21 - Stary Browar)
Pasje i obsesje Teodora Astray, Teatr u Przyjaciół, Poznań (g. 20, 22 - U Przyjaciół)
Anhelli, Eloe Theatre of Noise (g. 22 - CK Zamek)
Versunkene Geschichten z wody czerpane, Stadt Spiel Truppe, Studio Teatralne Próby, Polska, Niemcy (g. 22 - PREMIERA, Ostrów Tumski)
Samawati Laswad/ Materiały do Kasandry, Grupa Matki Dyrektorki (g. 23 - Stara Rzeźnia)

* * *

26.06.
Warsztaty, The Living Theatre, USA (g. 15 - CK Zamek)
Manna, Teatr Porywacze Ciał, Poznań (g. 16 - Park Tysiąclecia)
Szepty, Teatr Krzyk, Maszewo (g. 16 - CK Zamek)
Serenada, Ubu Król, Stadt Spiel Truppe, Studio Teatralne Próby, Polska, Niemcy (g. 17 - Ostrów Tumski)
Dogrywka, Teatr Polski, Poznań (g. 18)
Apokalypsa, Polski Teatr Tańca, Poznań (g. 19 - PREMIERA, Scena Rozmaitości)
Operetta, Studio Teatralne Próby (g. 19 - Ostrów Tumski)
La serre, Jean Poul Lefeuvre&Didier André, Francja (g. 20, 21, 22 - namiot w Parku Wieniawskiego)
Oun, Teatr Porywacze Ciał, Poznań (g. 20 - CK Zamek)
Pasje i obsesje Teodora Astray, Teatr u Przyjaciół, Poznań (g. 20, 22 - U Przyjaciół)
Randka w ciemno, Michael Schumacher (Amsterdam/USA) & Mikołaj Trzaska (g. 21 - Stary Browar)
Eszter Salamon, Magyar Tancok (g. 22 - Stary Browar)
Bramy Raju, Studium Teatralne, Warszawa (g. 22 - Stara Rzeźnia)
Witraże, Cukierek (g. 22 - Stara Rzeźnia)
Anhelli, Eloe Theatre of Noise (g. 22 - CK Zamek)
Versunkene Geschichten z wody czerpane, Stadt Spiel Truppe, Studio Teatralne Próby, Polska, Niemcy (g. 22 - Ostrów Tumski)
Samawati Laswad/ Materiały do Kasandry, Grupa Matki Dyrektorki (g. 23 - Stara Rzeźnia)

* * *

27.06.
Warsztaty, The Living Theatre, USA (g. 15 - CK Zamek)
Czasówki-przemijanki, Studio Teatralne Próby (g. 15 - Ostrów Tumski)
Good Girl Killer, Good Girl Killer, Gdańsk (g. 15, 19 - CK Zamek)
Serenada, Ubu Król, Stadt Spiel Truppe, Studio Teatralne Próby, Polska, Niemcy (g. 17 - Ostrów Tumski)
Amatorki, Teatr Polski, Poznań (g. 19)
Solo Projekt, Knapik/ Szymański/ Piotrowska (g. 19 - Stary Browar)
Łysa śpiewaczka, Studio Teatralne Próby (g. 19 - Ostrów Tumski)
Złośnica poskromiona, Platforma Artystyczna O.B.O.R.A. (g. 19 - PA O.B.O.R.A.)
Oun, Teatr Porywacze Ciał, Poznań (g. 20 - CK Zamek)
Ewangelie dzieciństwa, Teatr ZAR (g. 20 - Galeria u Jezuitów)
Pasje i obsesje Teodora Astray, Teatr u Przyjaciół, Poznań (g. 20, 22 - U Przyjaciół)
Randka w ciemno, Michael Schumacher (Amsterdam/USA) & Marcin i Bartek Oleś (g. 21 - Stary Browar)
La serre, Jean Poul Lefeuvre&Didier André, Francja (g. 20, 21, 22 - namiot w Parku Wieniawskiego)
Bramy Raju, Studium Teatralne, Warszawa (g. 22 - Stara Rzeźnia)
Doktor F czyli 777, Teatr Republika Usta Usta (g. 22 - Plac Wolności)
Versunkene Geschichten z wody czerpane, Stadt Spiel Truppe, Studio Teatralne Próby, Polska, Niemcy (g. 22 - Ostrów Tumski)
Urlo, Pippo Delbono, Włochy (g. 23 - CK Zamek)
The Second Life of Hamletmachine, Grupa Laokoona (g. 24 - Stary Browar)


* * *

28.06.
12' Chrono, Comapgnie Artonik, Francja (g. 12, 16, 19, 21 - Stary Rynek)
Stolik, Karbido (g. 17, 21 - CK Zamek)
Mysteries And smaller pieces, The Living Theatre, USA (g. 19 - CK Zamek)
Wyszedł z domu, Teatr Polski, Poznań (g. 19.30)
La serre, Jean Poul Lefeuvre&Didier André, Francja (g. 20, 21, 22 - namiot w Parku Wieniawskiego)
Ewangelie dzieciństwa, Teatr ZAR (g. 20, 23 - Galeria u Jezuitów)
One is a company, two is a crowd, Philippe Blanchard & Gemma Higginbotham, Szwecja/ UK/ Belgia (g. 21 - Stary Browar)
Un certo signor de Moliere, Ondadurto Teatro, Włochy (g. 21.30 - Stary Rynek)
Doktor F czyli 777, Teatr Republika Usta Usta (g. 22 - Plac Wolności)
Bóg Niżyński, Wierszalin (g. 22 - Stara Rzeźnia)
Play Rec, Komplet Kapharnaum, Francja (g. 22.30 - Zajezdnia Tramwajowa na Gajowej)
Urlo, Pippo Delbono, Włochy (g. 23 - CK Zamek)

* * *

29.06.
Mysteries And smaller pieces, The Living Theatre, USA (g. 19 - CK Zamek)
Krawiec, Teatr Polski, Poznań (g. 19)
Carpe diem, Polski Teatr Tańca, Poznan (g. 19 - Teatr Wielki)
Hypertopia, Andre Gingras, Holandia (g. 21 - Stary Browar)
Super Night Shot, Gob Squad, Niemcy (g. 21 - WSNHiD)
Un certo signor de Moliere, Ondadurto Teatro, Włochy (g. 21.30 - Stary Rynek)
Opowieści niesamowite, Teatr u Przyjaciół (g. 21.30 - U Przyjaciół)
Bóg Niżyński, Wierszalin (g. 22 - Stara Rzeźnia)
Doktor F czyli 777, Teatr Republika Usta Usta (g. 22 - Plac Wolności)
Play Rec, Komplet Kapharnaum, Francja (g. 22.30 - Zajezdnia Tramwajowa na Gajowej)
Alice in Wonderland, Gajes Theatre, Holandia (g. 22.30 - Stary Rynek)

* * *

30.06.
Mysteries And smaller pieces, The Living Theatre, USA (g. 19 - CK Zamek)
Both sitting duet, Jonathan Burrows & Matteo Fargion, UK (g. 19 - Stary Browar)
Catastrophe Communication Combinatoria, Palle Dyrvall & Caroline Hainaut, Szwecja/ Belgia (g. 21 - Stary Browar)
Super Night Shot, Gob Squad, Niemcy (g. 21 - WSNHiD)
Un certo signor de Moliere, Ondadurto Teatro, Włochy (g. 21.30 - Stary Rynek)
Opowieści niesamowite, Teatr u Przyjaciół (g. 21.30 - U Przyjaciół)
Bóg Niżyński, Wierszalin (g. 22 - Stara Rzeźnia)
Play Rec, Komplet Kapharnaum, Francja (g. 22.30 - Zajezdnia Tramwajowa na Gajowej)
Alice in Wonderland, Gajes Theatre, Holandia (g. 22.30 - Stary Rynek).

MUZYKA I FILM NA MALCIE zob. www.malta-festival.pl

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów