Malta Festival Poznań XVI edycja

Malta Festival Poznań XVI edycja (od 30.06.2006 do 08.07.2006)

Organizator

Fundacja Malta

ul. Św. Marcin 80/82, 61-809 Poznań

30.06.

Barcelona Rythm Tap, El Pati Free, Hiszpania (g. 12.30, 19.30 - Stary Rynek)
Girisho, El Pati Free, Wielka Brytania (g. 13, 20 - Stary Rynek)
Leaping Loonies, El Pati Free, Australia (g. 13.30, 20.30 - Stary Rynek)
Pierwszy raz, Teatr Ekspozycja, Polska (g. 16.30 - Piwnica 21)
Obcojęzyczność, Towarzystwo Gimnastyczne, Poznań (g. 18 - Stary Browar)
Orient, Compagnie THOR, Belgia (g. 18 - Teatr Wielki)
Melodions, El Pati Free, Niemcy/ Irlandia (g. 18.30, 21 - Stary Rynek)
El Nio Costrini, El Pati Free, Argentyna (g. 19, 21.30 - Stary Rynek)
W oczach Zachodu, Teatr Polski, Poznań (g. 19 - Teatr Polski - PREMIERA)
Americana na Malcie - Coco Rosie, Antony & The Johnsons, Devendra Banhart, Animal Collectiva, USA - koncert (g. 20 - CK Zamek - Dziedziniec Różany)
Pagal Online, Maas Theatre, Pakistan (g. 20.30 - Malta - pozbruk)
Feeding the Fish, El Pati Free, Wielka Brytania (g. 22 - Stary Rynek)
Nauka latania, Teatr Strefa Ciszy, Poznań (g. 23 - Modena - parking)

1.07.
Leaping Loonies, El Pati Free, Australia (g. 12.30, 19.30 - Stary Rynek)
Barcelona Rythm Tap, El Pati Free, Hiszpania (g. 13, 20 - Stary Rynek)
Girisho, El Pati Free, Wielka Brytania (g. 13.30, 20.30 - Stary Rynek)
Pierwszy raz, Teatr Ekspozycja, Polska (g. 16.30, 18.30 - Piwnica 21)
Nowy Taniec: Inch 1,5, Anita Wach; A bliźniego swego jak siebie samego, Janusz Orlik; Bonsai, Leszek Bzdyl; walking on stones, Wojciech Mochniej (g. 18 - Stary Browar)
El Nio Costrini, El Pati Free, Argentyna (g. 18.30, 21 - Stary Rynek)
Melodions, El Pati Free, Niemcy/ Irlandia (g. 19, 21.30, 22 - Stary Rynek)
W oczach Zachodu, Teatr Polski, Poznań (g. 19 - Teatr Polski)
Very, Teatr Porywcze Ciał, Poznań (g. 19 - Teatr Ósmego Dnia)
Orkiestra Jovica Ajdarevića, Serbia - koncert (g. 20 - Scena Rozmaitości)
Ymakrape (liborete Biblioteka), Teatr U Przyjaciół, Poznań (g. 20.30, 21.30 - Dziedziniec PTPN)
Pagal Online, Maas Theatre, Pakistan (g. 20.30 - Malta - pozbruk)
Kubuś, czyli uległość, Studio Teatralne Próby, Poznań (g. 21, 22.30 - CK Zamek, sala 218)
Mutabor, Mr Pejo's Wandering Dolls, Rosja (g. 21.30 - Malta - kąpielisko)
Nowy Taniec: Slam in, Teatr Bretoncaffe (g. 22 - Stary Browar)
Sayage Jazz Machine, Francja - koncert (g. 22.30 - Hotel Bazar - dziedziniec)
Desordre, Polski Teatr Tańca, Cie Rialto Nomade Fabrik, Polska/ Francja (g. 23 - CK Zamek - Dziedziniec Różany - PREMIERA)
Nauka latania, Teatr Strefa Ciszy, Poznań (g. 23 - Modena - parking)


2.07.
El Nio Costrini, El Pati Free, Argentyna (g. 12.30, 20.30 - Stary Rynek)
Leaping Loonies, El Pati Free, Australia (g. 13, 20 - Stary Rynek)
Girisho, El Pati Free, Wielka Brytania (g. 13.30, 19.30 - Stary Rynek)
Magotar, Mr Pejo's Wandering Dolls, Rosja (g. 16 - Malta - kąpielisko)
Lacrimosa, Teatr Pieśń Kozła, Wrocław (g. 18 - Ośrodek Teatralny Maski)
Barcelona Rythm Tap, El Pati Free, Hiszpania (g. 18.30, 21 - Stary Rynek)
Melodions, El Pati Free, Niemcy/ Irlandia (g. 19, 21.30 - Stary Rynek)
W oczach Zachodu, Teatr Polski, Poznań (g. 19 - Teatr Polski)
Very, Teatr Porywacze Ciał, Poznań (g. 19 - Teatr Ósmego Dnia)
Twój, Twoja, Twoje, Teatr Polski, Poznań (g. 18.30 - Teatr Polski)
Very, Teatr Porywcze Ciał, Poznań (g. 19 - Teatr Ósmego Dnia)
Marionetka - Tribute to Judy Garland, Joanna Waluszko i Piotr Kałużny, Poznań (g. 19.30 - O.B.O.R.A. - PREMIERA)
Życie Pi, Grupa Teatralna BOK, Polska (g. 20 - CK Zamek - Sala Kameralna)
Przebudzenie, Grupa Wizyjna Dżak Nikolson, Polska (g. 20 - CK Zamek - Sala 102)
Ymakrape (liborete Biblioteka), Teatr U Przyjaciół, Poznań (g. 20.30, 21.30 - Dziedziniec PTPN)
Pagal Online, Maas Theatre, Pakistan (g. 20.30 - Malta - pozbruk)
404, Compagnie Willi Dorner, Austria (g. 21 - Stary Browar)
Letni dzień, Studio Teatralne Próby, Poznań (g. 21, 22.30 - CK Zamek - sala 218)
Feeding the Fish, El Pati Free, Wielka Brytania (g. 22.30 - Stary Rynek)
Wyprawa, Asocjacja 2006, Polska (g. 22.30 - Malta - pozbruk)
Nauka latania, Teatr Strefa Ciszy, Poznań (g. 23 - Modena - parking)
Axis Mundi, Plastyczny Teatr Symbolu, Toruń (g. 23 - Malta - kąpielisko)
Desordre, Polski Teatr Tańca, Cie Rialto Nomade Fabrik, Polska/ Francja (g. 23 - CK Zamek - Dziedziniec Różany)

3.07.
Głosy, Teatr Krzyk, Maszewo (g. 16, 20.30 - CK Zamek - sala 103)
Ra Re, Teatr Porywacze Ciał, Poznań (g. 17 - Teatr Ósmego Dnia - PREMIERA)
Lacrimosa, Teatr Pieśń Kozła, Wrocław (g. 18 - Ośrodek Teatralny Maski)
Przebudzenie, Grupa Wizyjna Dżak Nikolson, Polska (g. 18 - CK Zamek - Sala 102)
Hystericon, Teatr Polski, Poznań (g. 19 - Teatr Polski)
Gombrotypy, Przemysław Gąsiorowicz, Polska (g. 19 - O.B.O.R.A. - PREMIERA)
Życie Pi, Grupa Teatralna BOK, Polska (g. 19.30 - CK Zamek - Sala Kameralna)
Mutabor, Mr Pejo's Wandering Dolls, Rosja (g. 20 - Stary Rynek)
Electric Tales, New Art Club, Wielka Brytania (g. 21 - Stary Browar)
Gwiazda, Studio Teatralne Próby, Poznań (g. 21, 22.30 - CK Zamek - sala 218)
Frida - zraniony ptak, Grupa AT, Polska (g. 21.30 - CK Zamek - Sala Wielka)
Pasażer, Fundacja Akcja, Polska (g. 22 - Osiedle Tysiąclecia)
Krochmalna 8, Teatr Piosenny Pod Pretekstem, Poznań (g. 22 - CK Zamek - Dziedziniec Masztalarni)
Wyprawa, Asocjacja 2006, Polska (g. 22.30 - Malta - pozbruk)
Ramajana, Teatr Bez Nazwy, Polska (g. 23 - Malta - Trybuny)


4.07.
Głosy, Teatr Krzyk, Maszewo (g. 16, 19 - CK Zamek - sala 103)
Ra Re, Teatr Porywacze Ciał, Poznań (g. 17, 19 - Teatr Ósmego Dnia)
Lacrimosa, Teatr Pieśń Kozła, Wrocław (g. 18 - Ośrodek Teatralny Maski)
Przebudzenie, Grupa Wizyjna Dżak Nikolson, Polska (g. 18 - CK Zamek - Sala 102)
Heads, Anoukvandijk DC, Holandia (g. 19 - Stary Browar)
Odwiedziny, Teatr Polski, Poznań (g. 19.30 - Teatr Polski)
Disco Pigs, Korporacja Teatralna, Polska (g. 20 - Cafe Mięsna)
Frida - zraniony ptak, Grupa AT, Polska (g. 20 - CK Zamek - Sala Wielka)
Lekcja, Studio Teatralne Próby, Poznań (g. 21, 22.30 - CK Zamek - sala 218)
Prawdziwy opis przypadku pana Waldemara, Teatr U Przyjaciół, Poznań (g. 21.30 -
Dziedziniec PTPN-u)
Pasażer, Fundacja Akcja, Polska (g. 22 - Osiedle Tysiąclecia)
Black Spring, Compagnie Heddy Maalem, Francja (g. 22.30 - Malta, za tablicą wyników)
Ambasada, Teatr Usta Usta - Republika, Poznań (g. 23)
Ramajana, Teatr Bez Nazwy, Polska (g. 23 - Malta - Trybuny)


5.07.
Skaza, Teatr Za Lustrem, Polska (g. 17, 19 - CK Zamek - sala 102)
Pasażer, Teatr Wiem Kiedy Nie Mogę, Polska (g. 18 - CK Zamek - sala 103)
Duszność, Equaldoubt, Polska (g. 18 - CK Zamek - Sala Kominkowa)
Stacje, Jola Cynkutis & Khalid Tyabji, Polska/ Indie (g. 19 - CK Zamek - Ikonosfera)
Zemsta, Teatr Polski, Poznań (g. 19 - Teatr Polski)
Plac zabaw, Studio Teatralne BAGTI, Polska (g. 19 - MDK nr 2, Ogród Jordanowski)
Ra Re, Teatr Porywacze Ciał, Poznań (g. 19 - Teatr Ósmego Dnia)
Stop Non Stop, Short Cuts, Polski Teatr Tańca, Poznań (g. 19 - Scena Rozmaitości)
Banał Story, Teatr Zakład Krawiecki, Wrocław (g. 19.30 - Modena)
Kobiety Tuwima, Przybory i innych, Joanna Waluszko i Dariusz Tarczewski, Poznań (g. 19.30 - O.B.O.R.A.)
Disco Pigs, Korporacja Teatralna, Polska (g. 20 - Cafe Mięsna)
Frida - zraniony ptak, Grupa AT, Polska (g. 20 - CK Zamek - Sala Wielka)
Product of Circumstances, Xavier Le Roy, Francja/ Niemcy (g. 21 - Stary Browar)
Czarowna noc według Mrożka, Studio Teatralne Próby, Poznań (g. 21, 22.30 - CK Zamek - sala 218)
Prawdziwy opis przypadku pana Waldemara, Teatr U Przyjaciół, Poznań (g. 21.30 -
Dziedziniec PTPN-u)
Pasażer, Fundacja Akcja, Polska (g. 22 - Osiedle Tysiąclecia)
Przedwczesny pogrzeb, Teatr U Przyjaciół, Poznań (g. 22.30 - Dziedziniec PTPN-u)
A Dream of Butterfly, TiAt Moo, Wielka Brytania (g. 22.30 - CK Zamek - Sala Kameralna)
Black Spring, Compagnie Heddy Maalem, Francja (g. 22.30 - Malta, za tablicą wyników)
Ambasada, Teatr Usta Usta - Republika, Poznań (g. 23)
Kechefaye, Fire Fingers, Wielka Brytania (g. 23.30 - Malta - pozbruk)
3600, Boilerhous & Metalovoice, Irlandia/ Francja (g. 24 - Malta - pozbruk)
Faces, Hub Emmer en Joost Veen, Holandia (g. 24 - CK Zamek - Dziedziniec Zamkowy)
Wyraźnie. W milczeniu, Teatr Akademia Ruchu, Warszawa (g. 01.00 - Malta - trybuny)


6.07.
x-times people chair, Angie Hiesl Produktion, Niemcy (g. 13, 17 - Stary Rynek i okolice)
Stacje, Jola Cynkutis & Khalid Tyabji, Polska/ Indie (g. 18 - CK Zamek - Ikonosfera)
Pasażer, Teatr Wiem Kiedy Nie Mogę, Polska (g. 18 - CK Zamek - sala 103)
Duszność, Equaldoubt, Polska (g. 18 - CK Zamek - Sala Kominkowa)
Plac zabaw, Studio Teatralne BAGTI, Polska (g. 19 - MDK nr 2, Ogród Jordanowski)
Astor Piazzola - Tangonalia, Janusz Stolarski i Trio Taklamakan, Poslka (g. 19.30 - O.B.O.R.A.)
Banał Story, Teatr Zakład Krawiecki, Wrocław (g. 19.30 - Modena)
Performers on Trial, Simon Aughterlony, Szwajcaria (g. 21 - Stary Browar)
Bad Song, Kapral Feat. De Kolt, Polska (g. 21 - Teatr Ósmego Dnia)
Parada, Ritmodelia, Polska (g. 21 - Stary Rynek)
Zamiatacze ulic, Stacja Szamocin, Polska (g. 21.30 - CK Zamek - Dziedziniec Różany)
E, Mauna Kea, Słowacja (g. 22 - Stary Rynek)
3600, Boilerhous & Metalovoice, Irlandia/ Francja (g. 22.30 - Malta - pozbruk)
A Dream of Butterfly, TiAt Moo, Wielka Brytania (g. 22.30 - CK Zamek - Sala Kameralna)
Ambasada, Teatr Usta Usta - Republika, Poznań (g. 23)
Selekcja, Fundacja Akcja, Polska (g. 23 - przed klubem Stare Kino)
Kechefaye, Fire Fingers, Wielka Brytania (g. 23.30 - Malta - pozbruk)
Wyraźnie. W milczeniu, Teatr Akademia Ruchu, Warszawa (g. 24 - Malta - trybuny ziemne)
Faces, Hub Emmer en Joost Veen, Holandia (g. 24 - CK Zamek - Dziedziniec Zamkowy)



7.07.
x-times people chair, Angie Hiesl Produktion, Niemcy (g. 13, 17 - Stary Rynek i okolice)
Project Bandaloop, USA (g. 14, 19 - elewacja Nowotel Poznań Centrum)
Sceny z życia ciała pedagogicznego, Centrum Sztuki Dziecka i CK Zamek, Poznań (g. 18, 20 - CK Zamek - Sala Kameralna)
Raj Eskimosów [Audiencja III], Izabella Tarasiuk i Janusz Andrzejewski, Poznań (g. 18, 19.30 - O.B.O.R.A.)
Stacje, Jola Cynkutis & Khalid Tyabji, Polska/ Indie (g. 19 - CK Zamek - Ikonosfera)
Sexyfaces, Eksperymentalny Teatr Operowy, Poznań (g. 19 - CK Zamek - Sala Kominkowa)
Kobieta sprzed 24 lat, Teatr Polski, Poznań (g. 19.30 - Teatr Polski)
Chińska lekcja, Teatr Akademia Ruchu, Warszawa (g. 20 - Modena)
Da Vinci miał rację, Teatr IT, Polska (g. 20 - Scena Rozmaitości)
Bad Song, Kapral Feat. De Kolt, Polska (g. 21 - Teatr Ósmego Dnia)
Parada, Ritmodelia, Polska (g. 21 - od Malta - źródełko, do Malta - kąpielisko)
Aline Alone, Granhoj Dans, Dania (g. 21 - Stary Browar)
Zamiatacze ulic, Stacja Szamocin, Polska (g. 21.30 - CK Zamek - Dziedziniec Różany)
Ambasada, Teatr Usta Usta - Republika, Poznań (g. 23)
Selekcja, Fundacja Akcja, Polska (g. 23 - przed klubem Stare Kino)
Szachy, Teatr Szachiści, Polska (g. 23 - CK Zamek - Dziedziniec Różany)
Street Comedy with Dreams and Ilusions, Helix Theatre, Grecja (g. 23.30 na Malcie-pozbruk)
Faces, Hub Emmer en Joost Veen, Holandia (g. 24 - CK Zamek - Dziedziniec Zamkowy)



8.07.
Project Bandaloop, USA (g. 14, 19 - elewacja Nowotel Poznań Centrum)
Raj Eskimosów [Audiencja III], Izabella Tarasiuk i Janusz Andrzejewski, Poznań (g. 18, 19.30 - O.B.O.R.A.)
Maleńczuk, Tuta, Rutkowski - koncert (g. 20 - Scena Rozmaitości)
Helios II - parada, Comagnie Malabar, Francja (g. 22 - Malta, początek przy Hotelu Park)
E, Mauna Kea, Słowacja (g. 22 - Stary Rynek)
attentionon, Boris Charmatz, Francja (g. 22 - Stary Browar)
Selekcja, Fundacja Akcja, Polska (g. 23 - przed klubem Stare Kino)
Szachy, Teatr Szachiści, Polska (g. 23 - CK Zamek - Dziedziniec Różany)
Koncert finałowy Fisz/ Emade/ VOO VOO (g. 24 - Malta - pozbruk)

Oraz

30.06. - 1.07.
Taniec doc: postmodern dance - wykład Dona McDonagha (g. 12 - Stary Browar)

1.07.
Wystawa polsko-angielska Intercity Out-Or? III (g. 12-24 - Chwaliszewo, ul. Czartoria 5)
Promocja książki "Strategie publiczne, strategie prywatne. Teatr polski 1990-2005" pod red. Tomasza Platy (g. 17 - Księgarnia Bookarest, Stary Browar)

4.07.
Teatralny Salon Polityki (g. 17 - O.B.O.R.A.)
Alfabet, Janusz Marciniak (g. 22 - Pływalnia Miejska).

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów