Malta Festival Poznań XIX edycja

Malta Festival Poznań XIX edycja (od 23.06.2009 do 27.06.2009)

Organizator

Fundacja Malta

ul. Św. Marcin 80/82, 61-809 Poznań

22 czerwca
Randka w ciemno, UNKNOWN tow. Przetwórcze (g. 19 - Stary Browar, Słodownia +1)
The best and the worst of us, SIMONE AUGHTERLONY (g. 21 - Stary Browar, Słodownia +1)

***

23 czerwca
Otwarcie wystawy "Grotowski Day - Półwiecze Teatru Laboratorium" (g. 11 - Stary Rynek)
Le gourdon n'est pas meuble, JEANNE SIMONE (g. 16 - deptak ul. Półwiejska, przed Kupcem Poznańskim )
Otwarcie wystawy "Happy" (g. 18 - Stary Browar)
Koncert Nine Inch Nails (g. 18 - otwarcie bram, Międzynarodowe Targi Poznańskie)
Jarzenie, TEATR PALMERA ELDRITCHA (g. 18 - Teatr Ósmego Dnia)
Walizka, Teatr Polski, Poznań (g. 19)
Wędrująca orkiestra: Haydn - części całości, ORKIESTRA KAMERALNA L'AUTUNNO (g. 19 - Stary Rynek)
Mewa, KOMPANIA DOOMSDAY (g. 20 - Stara Rzeźnia)
Happy, NIGEL CHARNOCK (g. 21 - Stary Browar, Studio +3)
Schraapzucht, THEATER TUIG (g. 21.30 - Stary Rynek)
Aleksandria, USTA USTA REPUBLIKA (g. 22 - PREMIERA)
Nuit de Lumiére, KARNAVIRES (g. 22.30 - parada, Stary Rynek, ul. Paderewskiego, Al. Marcinkowskiego)
..., ASOCJACJA 2006 (g. 23 - PREMIERA, Stara Rzeźnia)

***

24 czerwca
Saligia. 7 grzechów miejskich, MOVEMENTS FACTORY (g. 9 - miasto)
Le gourdon n'est pas meuble, JEANNE SIMONE (g. 16 - deptak ul. Półwiejska, przed Kupcem Poznańskim )
Cartes Postales / Raimund Hoghe - pokaz filmów, TANIEC.DOC (g. 17 - Stary Browar, Słodownia +2)
Akcja, GOOD GIRL KILLER (g. 18 - O.T. Maski)
Jarzenie, TEATR PALMERA ELDRITCHA (g. 18, 21 - Teatr Ósmego Dnia)
More Heart Core, TEATR PORYWACZE CIAŁ (g. 18.30 - PREMIERA)
Wędrująca orkiestra: Haydn - części całości, ORKIESTRA KAMERALNA L'AUTUNNO (g. 19 - Stary Rynek)
Szarańcza, Teatr Polski, Poznań (g. 19)
Mewa, KOMPANIA DOOMSDAY (g. 20 - Stara Rzeźnia)
Medea. Agonia Ego, PIECZONA BUŁA (g. 20.30)
god exist, the mother is present but they no longer care, IMPURE CO. (g. 21 - Stary Browar, Studio +3)
Schraapzucht, THEATER TUIG (g. 21.30 - Stary Rynek)
Beat Hotel, HARAKIRI FARMERS (g. 22 - O.T. Maski)
Aleksandria, USTA USTA REPUBLIKA (g. 22)
Nuit de Lumiére, KARNAVIRES (g. 22.30 - parada, Stary Rynek, ul. Paderewskiego, Al. Marcinkowskiego)
..., ASOCJACJA 2006 (g. 23 - Stara Rzeźnia)
Koncert w klubie festiwalowym (g. 23 - Galeria Arsenał, Stary Rynek )

***

25 czerwca
Saligia. 7 grzechów miejskich, MOVEMENTS FACTORY (g. 9 - miasto)
Teatr z ducha muzyki, wykład + panel + koncert (g. 15 - Galeria Arsenał, I piętro)
Le gourdon n'est pas meuble, JEANNE SIMONE (g. 16 - deptak ul. Półwiejska, przed Kupcem Poznańskim )
Raimund Hoghe - spotkanie, TANIEC.DOC (g. 17 - Stary Browar, Słodownia +2)
Guerillawalk, OLIVER HANGL (g. 17.30 - Jeżyce)
Akcja, GOOD GIRL KILLER (g. 18 - O.T. Maski)
More Heart Core, TEATR PORYWACZE CIAŁ (g. 18.30)
Kiedy świat był młody, Teatr Polski, Poznań (g. 19)
Randka w ciemno, UNKNOWN tow. Przetwórcze (g. 19 - Stary Browar, Słodownia +1)
Medea. Agonia Ego, PIECZONA BUŁA (g. 20)
La menzogna, COMPAGNIA PIPPO DELBONO (g. 20)
Schron, BA-KU TEATR (g. 21 - Stare ZOO)
Beat Hotel, HARAKIRI FARMERS (g. 22 - O.T. Maski)
Koncert w klubie festiwalowym (g. 23 - Galeria Arsenał, Stary Rynek )
Miejski powidok, OPRAWCY (g. 23 - Dworzec PKP Garbary)

***

26 czerwca
Muzyka teatralna, czy muzyka dla teatru?, wykład + panel + koncert (g. 15 - Galeria Arsenał)
Mykwa, Teatr Polski, Poznań (g. 17)
Guerillawalk, OLIVER HANGL (g. 17.30 - Jeżyce)
Hoodwink, EQUALDOUBT (g. 18 - Stara Rzeźnia)
More Heart Core, TEATR PORYWACZE CIAŁ (g. 18.30)
Bolero variations, RAIMUND HOGHE (g. 19 - CK ZAMEK)
Amleto, COMPAGNIA LABORATORIO DI PONTEDERA (g. 19 - O.T. Maski)
Singular sensation, YASMEEN GODDER (g. 19 - Stary Browar, Studio +3)
Solo na dwie osoby, Noc premier Polskiego Teatru Tańca (g. 20 - Studio PTT)
La menzogna, COMPAGNIA PIPPO DELBONO (g. 20)
Schron, BA-KU TEATR (g. 21 - Stare ZOO)
DSM IV 301.81, Noc premier Polskiego Teatru Tańca (g. 21 - Studio PTT)
Y - Y / Y, Noc premier Polskiego Teatru Tańca (g. 22 - Studio PTT)
Maria de Buenos Aires, MAŁGORZATA DZIEWULSKA (g. 22 - PREMIERA, Most Jordana)
TOMAZ PANDUR (g. 22 - CK ZAMEK, Dziedziniec Różany )
Miejski powidok, OPRAWCY (g. 23 - Dworzec PKP Garbary)
Przesilenie, Noc premier Polskiego Teatru Tańca (g. 23 - Studio PTT)
Koncert w klubie festiwalowym (g. 23 - Galeria Arsenał, Stary Rynek )

***

27 czerwca
Grotowski Day, panel dyskusyjny + pokaz filmów (g. 11 - Galeria Arsenał)
Kompozytor w teatrze, wykład + panel + koncert (g. 15 - Galeria Arsenał)
Guerillawalk, OLIVER HANGL (g. 17.30 - Jeżyce)
Hoodwink, EQUALDOUBT (g. 18 - Stara Rzeźnia)
Amleto, COMPAGNIA LABORATORIO DI PONTEDERA (g. 19 - O.T. Maski)
L'apres midi, RAIMUND HOGHE (g. 19 - CK ZAMEK)
La menzogna, COMPAGNIA PIPPO DELBONO (g. 20)
Panny z Wilka, Teatr Polski, Poznań (g. 20)
Randka w ciemno - Unknown 3 , tow. Przetwórcze (g. 21 - Stary Browar, Słodownia +1)
Caligula, TOMAZ PANDUR (g. 22 - CK Zamek, Dziedziniec Różany )
Koncert w klubie festiwalowym (g. 23 - Galeria Arsenał, Stary Rynek )

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów