Malta Festival Poznań XXI edycja

Malta Festival Poznań XXI edycja (od 04.07.2011 do 09.07.2011)

Organizator

Fundacja Malta

ul. Św. Marcin 80/82, 61-809 Poznań

4 lipca

12:00 Silent Malta_Słuchowiska_dzień pierwszy KANAŁ PIERWSZY
Park Mickiewicza wstęp wolny

12:00 Silent Malta_Muzyka KANAŁ DRUGI
Park Mickiewicza wstęp wolny

17:00 Po drugiej stronie UNPLUGGED / TEATR ZGODA
Ośrodek Teatralny Maski wejściówka

18:30 I apologize GISELE VIENNE
MTP 35 PLN/ 25 PLN

19:00 After the Battle COMPAGNIA PIPPO DELBONO
Aula Artis wejściówka

20:00 End of the Road YOUNG@HEART
MTP 35 PLN/ 25 PLN

21:00 Komposition ANNE JUREN, MARIANNE BAILLOT, ALIX EYNAUDI & AGATA MASZKIEWICZ Stary Browar, Słodownia 3 piętro 20 PLN

21:00 Spotkanie z Pippo Delbono PROWADZENIE: TOMASZ KIEREŃCZUK
Aula Artis wstęp wolny

21:00 Stroszek WERNER HERZOG
Dziedziniec Szkoły Baletowej wstęp wolny

22:00 Koncert inauguracyjny WARSZAWSKA ORKIESTRA ROZRYWKOWA IM. I. KRENZA Stary Rynek wstęp wolny

23:00 Mark z parku BAKTASH ABTIN
Dziedziniec Szkoły Baletowej wstęp wolny

23:00 Silent Disco
Pasaż Kultury wstęp wolny

24:00 Pasaż ANNAS KOLEKTIV
Stary Browar, szachownica wstęp wolny

***

5 lipca

12:00 Silent Malta_Muzyka KANAŁ DRUGI
Park Mickiewicza wstęp wolny

12:00 Silent Malta_Słuchowiska_dzień drugi KANAŁ PIERWSZY
Park Mickiewicza wstęp wolny

17:00 IndaxuUNPLUGGED / GRUPA WIZYJNA DŻAK NIKOLSON
Ośrodek Teatralny Maski wejściówka

18:00 MANU CHAO La Ventura Kampania Wodna PAH
Jezioro Malta_META 60 PLN

18:30 I apologize GISELE VIENNE
MTP 35 PLN/ 25 PLN

19:00 After the Battle COMPAGNIA PIPPO DELBONO
Aula Artis wejściówka

20:00 End of the Road YOUNG@HEART
MTP 35 PLN/25 PLN

21:00 TRAGÉDIE ! Un pome...DEUXIME GROUPE D'INTERVENTION
ul. Księcia Józefa wstęp wolny

21:00 Showroomdummies GISELE VIENNE
Dziedziniec Szkoły Baletowej wejściówka

21:00 Prawa półkula MARYSIA STOKŁOSA
Stary Browar, Słodownia 3 piętro 20 PLN

21:00 Hjaltalín KONCERT W KLUBIE FESTIWALOWYM
Pasaż Kultury wstęp wolny

21:45 Spotkanie z Young@Heart PROWADZENIE: PAWEŁ GOŹLIŃSKI
MTP wstęp wolny

23:00 Bloodgroup KONCERT W KLUBIE FESTIWALOWYM
Pasaż Kultury wstęp wolny

24:00 Pasaż ANNAS KOLEKTIV
Stary Browar, szachownica wstęp wolny

24:00 Silent Disco
Pasaż Kultury wstęp wolny

***

6 lipca

12:00Silent Malta_Muzyka KANAŁ DRUGI
Park Mickiewicza wstęp wolny

12:00 Silent Malta_Słuchowiska_dzień trzeci KANAŁ PIERWSZY
Park Mickiewicza wstęp wolny

16:00 Koncerty PORTISHEAD / FLEET FOXES Support: The Poise Rite Jezioro Malta_META 120 / 180 PLN

17:00 Alien TEATR PALMERA ELDRITCHA
Ośrodek Teatralny Maski 25 PLN/20 PLN

19:00 Alien TEATR PALMERA ELDRITCHA
Ośrodek Teatralny Maski 25 PLN/20 PLN

20:00 Egzamin USTA USTA REPUBLIKA
Fort VIII 15 PLN/10 PLN

20:00 End of the Road YOUNG@HEART
MTP 35 PLN/25 PLN

21:00 Malowany ptak UNPLUGGED / WTZ TEATROTERAPIA
Stara Rzeźnia wejściówka

21:00 TRAGÉDIE ! Un pome...DEUXIME GROUPE D'INTERVENTION
ul. Księcia Józefa wstęp wolny

21:00 Eternelle Idole GISELE VIENNE
Dziedziniec Szkoły Baletowej wejściówka

21:00 Already Made GAETAN BULOURDE
Stary Browar, Słodownia 3 piętro 20 PLN

23:00 Kiss Kiss Kiss KONCERT W KLUBIE FESTIWALOWYM
Pasaż Kultury wstęp wolny

24:00 Silent Disco
Pasaż Kultury wstęp wolny

***

7 lipca

12:00 Silent Malta_Słuchowiska_dzień czwarty KANAŁ PIERWSZY
Park Mickiewicza wstęp wolny

17:00 Ubu Król Sceny UNPLUGGED / TEATR KARAWANA
Ośrodek Teatralny Maski wejściówka

19:00 Jerk GISELE VIENNE
Stara Rzeźnia 35 PLN/25 PLN

20:00 Spotkanie z Gisele Vienne
Stara Rzeźnia wstęp wolny

20:00 End of the Road YOUNG@HEART
MTP 35 PLN/25 PLN

20:00 Egzamin USTA USTA REPUBLIKA
Fort VIII 15 PLN/10 PLN

21:00 Osadzeni. Młyńska 1 TEATR ÓSMEGO DNIA
Teatr Ósmego Dnia 20 PLN

21:00 HellowDog KONCERT W KLUBIE FESTIWALOWYM
Pasaż Kultury wstęp wolny

21:00 Łagodny potwór. Projekt Frankenstein KORNEL MUNDRUCZÓ
Dziedziniec Szkoły Baletowej wstęp wolny

21:00 CrotchKEITH HENESSY
Stary Browar, Słodownia 3 piętro 20 PLN

22:00 Autobus jedzie SZYNGIERA / JAKIMIAK / BAUMGART
Szpital Psychiatryczny w Owińskach (zbiórka przy ulicy Ewangelickiej w Poznaniu) 15 PLN/10 PLN

23:00 Architecture in Helsinki KONCERT W KLUBIE FESTIWALOWYM
Pasaż Kultury wstęp wolny

24:00 Silent Disco
Pasaż Kultury wstęp wolny

***

8 lipca

10:45 Panel: Granice podmiotowości FORUM
Galeria Miejska Arsenał wstęp wolny

12:00 Silent Malta_Słuchowiska_dzień piąty KANAŁ PIERWSZY
Park Mickiewicza wstęp wolny

12:00 Silent Malta_Muzyka KANAŁ DRUGI
Park Mickiewicza wstęp wolny

14:45 Panel: Narracje wykluczenia FORUM
Galeria Miejska Arsenał wstęp wolny

16:00 Osadzeni. Młyńska 1 TEATR ÓSMEGO DNIA
Teatr Ósmego Dnia 20 PLN

16:00 The Cubes Circus TRAIN THEATRE
Stary Browar, Słodownia 3 piętro 20 PLN/10 PLN

17:00 Kropka nad i UNPLUGGED / TEATR WIEM KIEDY NIE MOGĘ
Ośrodek Teatralny Maski wejściówka

17:00 Akcja in-vitro DANIEL STRYJECKI
Pawilon Nowa Gazownia wstęp wolny

17:00 Władza wyklucza - wykluczmy władzę KOLEKTYW ROZBRAT
Squat Rozbrat wstęp wolny

18:00 The unknown - Niewiadoma PAWEŁ MALICKI
Pawilon Nowa Gazownia 10 PLN/5 PLN

19:00 Prometheus Landscape IIJAN FABRE / TROUBLEYN
Aula Artis wejściówka

19:00 Hati KOLEKTYW ROZBRAT
Squat Rozbrat wstęp wolny

19:00 Kropka nad i UNPLUGGED / TEATR WIEM KIEDY NIE MOGĘ
Ośrodek Teatralny Maski wejściówka

19:00 Jerk GISELE VIENNE
Stara Rzeźnia 35 PLN/25 PLN

19:30 Akcja in-vitro DANIEL STRYJECKI
Pawilon Nowa Gazownia wstęp wolny

20:00 Egzamin USTA USTA REPUBLIKA
Fort VIII 15 PLN/10 PLN

21:00 Zabiłem moją matkę XAVIER DOLAN
Dziedziniec Szkoły Baletowej wstęp wolny

21:00 It Is Hard to Be a God KORNEL MUNDRUCZÓ
MTP 35 PLN/25 PLN

21:00 Spotkanie z Janem Fabrem
Aula Artis wstęp wolny

21:15 The unknown - Niewiadoma PAWEŁ MALICKI
Pawilon Nowa Gazownia 10 PLN/5 PLN

22:00 Allege PUBLIC IN PRIVATE
Stary Browar, Słodownia 3 piętro 20 PLN

22:00 Autobus jedzie SZYNGIERA / JAKIMIAK / BAUMGART
Szpital Psychiatryczny w Owińskach (zbiórka przy ulicy Ewangelickiej w Poznaniu) 15 PLN/10 PLN

23:00 Spotkanie z Kornelem Mundruczó PROWADZENIE: PAWEŁ PŁOSKI
MTP wstęp wolny

23:00 Snowman KONCERT
Pasaż Kultury wstęp wolny

24:00 Silent Disco
Pasaż Kultury wstęp wolny

***

9 lipca

11:00 Panel: Inżynieria obrazu FORUM
Galeria Miejska Arsenał wstęp wolny

12:00 Silent Malta_Muzyka KANAŁ DRUGI
Park Mickiewicza wstęp wolny

12:00 Silent Malta_Słuchowiska_dzień szósty KANAŁ PIERWSZY
Park Mickiewicza wstęp wolny

14:30 Panel: Autowykluczenie - gest twórczy FORUM
Galeria Miejska Arsenał wstęp wolny

17:00 Akcja in-vitro DANIEL STRYJECKI
Pawilon Nowa Gazownia wstęp wolny

17:00 Prometeusz UNPLUGGED / ZESPÓŁ TEATRALNY ODLOT 13
Ośrodek Teatralny Maski wejściówka

18:00 The unknown - Niewiadoma PAWEŁ MALICKI
Pawilon Nowa Gazownia 10 PLN/5 PLN

19:00 Prometheus Landscape II JAN FABRE / TROUBLEYN
Aula Artis wejściówka

19:30 Akcja in-vitro DANIEL STRYJECKI
Pawilon Nowa Gazownia wstęp wolny

21:00 ŚmietniskoLUCY WALKER
Dziedziniec Szkoły Baletowej wstęp wolny

21:00 A B=XCIE. GILLES JOBIN
Stary Browar, Słodownia 3 piętro 20 PLN

21:00 It Is Hard to Be a God KORNEL MUNDRUCZÓ
MTP 35 PLN/25 PLN

21:15 The unknown - Niewiadoma PAWEŁ MALICKI
Pawilon Nowa Gazownia 10 PLN/5 PLN

22:30 Los Nadies LA FURA DELS BAUS
Plac Wolności wstęp wolny

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów