Krakowskie Reminiscencje Teatralne XXXIII

Krakowskie Reminiscencje Teatralne XXXIII (od 23.04.2008 do 27.04.2008)

Organizator

Stowarzyszenie Rotunda

ul. Oleandry 1, 32-060 Kraków

23.04
Rashomon: truth lies next door, mikeska:plus:blendwerk, Zurych:g. 16.45 (uwaga: spektakl dla 1 widza, kolejne spektakle rozpoczynają się co 15 min., ostatni o 21.45) , Teatr Bagatela, ul. Sarego 7
24.04
Rashomon: truth lies next door, mikeska: plus:blendwerk, Zurych: g. 14:45 (uwaga: spektakl dla 1 widza, kolejne spektakle rozpoczynają się co 15 min., ostatni o 19.45), Teatr Bagatela, ul. Sarego 7
Nauka latania, Teatr Strefa Ciszy, Poznań: g. 18 (Teatr Łaźnia Nowa, os. Szkolne 25)
Nordost ,Teatr Polski, Bydgoszcz: g. ( CK Rotunda, ul. Oleandry 1)
Romcom, Rotozaza, Londyn: g. 21 ( Teatr Nowy, ul. Gazowa 21),
Klub Festiwalowy: spotkanie z artystami (Nauka latania, Nordost), prowadzenie: Paweł Sztarbowski: g. 22 ( Bunkier Sztuki, pl. Szczepański 3a), WSTĘP WOLNY

25 kwietnia (piątek)

Rashomon: truth lies next door, mikeska: plus:blendwerk, Zurych: g. 14:45 (uwaga: spektakl dla 1 widza, kolejne spektakle rozpoczynają się co 15 min., ostatni o 19.45), Teatr Bagatela, ul. Sarego 7
Romcom, Rotozaza, Londyn: g. 18 ( Teatr Nowy, ul. Gazowa 21)
Les Impromptus, Image Aiguë, Lyon: g 18 ( CSW Solvay, ul. Zakopiańska 62) , pokaz przedpremierowy, WSTĘP WOLNY
Kto się śmieje z moich lęków?, Cooperativa Gimnastica Mexico-Polaca Hernan Cortes (Meksyk-Michałowice): g. 19:30 (PWST, ul. Straszewskiego 22)
Mill/Maslow, Komuna Otwock, Warszawa: g. 21 (CK Rotunda, ul. Oleandry 1)
Klub Festiwalowy: Spotkanie z artystami (Rashomon, Romcom, Mill/Maslow), prowadzenie: Tomasz Kireńczuk: g. 22:15 (Bunkier Sztuki, pl. Szczepański 3a), WSTĘP WOLNY
Wernisaż wystawy Katarzyny Rotkiewicz-Szumskiej: g. 23 (Klub Baraka, róg ul. Warszauera i pl. Nowego)

26 kwietnia (sobota)

Rashomon: truth lies next door, mikeska: plus:blendwerk, Zurych: g. 11:45 (uwaga: spektakl dla 1 widza, kolejne spektakle rozpoczynają się co 15 min., ostatni o 16.45)
Les Impromptus, Image Aiguë, Lyon: g 15( CSW Solvay, ul. Zakopiańska 62)
17:00 little red (play): herstory, andcompany&Co (Berlin-Amsterdam): g. 17 ( Hala "Sokół", ul. Piłsudskiego 27),
19:00 Fragile,!Teatr Mladinsko, Lublana: g. 19 reż. (PWST, ul. Straszewskiego 22)
Koncert zespołu Husky: g. 21:30 (CK Rotunda, ul. Oleandry 1)
Klub Festiwalowy: Spotkanie z artystami (little red (play): herstory, Fragile!), prowadzenie: Tomasz Kireńczuk: g. 22:3 0(Bunkier Sztuki, pl. Szczepański 3a) WSTĘP WOLNY

27.04

Rashomon: truth lies next door, mikeska: plus:blendwerk, Zurych: g. 11:45 (uwaga: spektakl dla 1 widza, kolejne spektakle rozpoczynają się co 15 min., ostatni o 16.45)
Panel dyskusyjny "relacje/NARRACJE/granice": g. 12:00 (Klub Pauza, ul. Floriańska 18)
Sonia, Jaunais Rigas Teatris, Ryga: g. 14 (CK Rotunda, ul. Oleandry 1)
16:00 Elektra, Teatr im. Norwida, Jelenia Góra: g. 16 (Teatr Łaźnia Nowa, os. Szkolne 25)
18:30 Wyszedł z domu, Teatr Polski, Poznań: g. 18.30 (PWST, ul. Straszewskiego 22),
Sonia, Jaunais Rigas Teatris, Ryga: g. 20:15 (CK Rotunda, ul. Oleandry 1)
Spotkanie z artystami (Sonia), prowadzenie: Piotr Gruszczyński: g. 22 (CK Rotunda, ul Oleandry 1)

Festiwalowi towarzyszy wystawa prac Katarzyny Rotkiewicz-Szumskiej "Zamilcz kobieto" w klubie Baraka (24.04-05.05.2008) oraz pokaz wideoinstalacji Dariusza Błaszczyka/cókierka "Słowa/Words" i wystawa projektu Agaty Dutkowskiej & Sabine Huzikiewiz "Transfer '89" w CK Rotunda (w trakcie trwania festiwalu).

NA SPEKTAKLE W TEATRZE ŁAŹNIA NOWA ORAZ CSW SOLVAY (tylko 26 kwietnia) BĘDZIE KURSOWAŁ AUTOBUS FESTIWALOWY (odjazd: godzinę przed spektaklem przed CK Rotunda, powrót: do miejsca kolejnej prezentacji).

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów