Krakowskie Reminiscencje Teatralne XXXVII edycja

Krakowskie Reminiscencje Teatralne XXXVII edycja (od 05.10.2012 do 11.10.2012)

Organizator

Stowarzyszenie Rotunda

ul. Oleandry 1, 32-060 Kraków

05.10. (piątek)
14:00-16:30 Me and The Machine, When We Meet Again*, projekt interaktywny (10'), Bunkier Sztuki
17:30-20:00 Me and The Machine, When We Meet Again, projekt interaktywny (10'), Bunkier Sztuki
18:00 OTWARCIE FESTIWALU (120'), Muzeum Inżynierii Miejskiej

Jae Rhim Lee, Infinity Burial Project*, prezentacja [bio art]
John O'Shea, Self Selection*, prezentacja [bio art]
Pokaz filmów* [bio art]:
Sonja Bäumel, (in)visible
Danny Warner, Aphasia Oceana
Alexandra Daisy Ginsberg, Growth Assembly
Susana Cámara Leret, Smell Triggers
Veronica Ranner, 5 Questions (The Departure To An Utopian Synthetic Biology Future)
Kathy High, Lily Does Derrida: A Dog's Video Essay


20:30 John O'Shea & Monika Bakke, Menu for Companion Species*, kolacja performatywna [bio art] (90'), Muzeum Przyrodnicze
***
06.10. (sobota)
12:00 Debata o mieście: Kraków jutra* (120'), Muzeum Inżynierii Miejskiej
14:00 Warsztaty Jae Rhim Lee, Decompiculture* (150'), JCC
14:00-16:30 Me and The Machine, When We Meet Again, projekt interaktywny (10'), Bunkier Sztuki
15:00 Miasto Muz, Miasto Mas - remix, spacer performatywny (ok. 90'), punkt startowy: Bunkier Sztuki
16:00 Stelarc, Meat, Metal & Code: Engineering Chimeras *, prezentacja [bio art] (90'), Muzeum Inżynierii Miejskiej
17:30-20:00 Me and The Machine, When We Meet Again, projekt interaktywny (10'), Bunkier Sztuki
18:00 Panel dyskusyjny: Obecność Bio-Przyszłości* (90'), Muzeum Inżynierii Miejskiej
20:00 Pokaz filmów* [bio art] (50'), Muzeum Inżynierii Miejskiej:

Sonja Bäumel, (in)visible
Danny Warner, Aphasia Oceana
Alexandra Daisy Ginsberg& Sascha Pohflepp Growth Assembly
Susana Cámara Leret, Smell Triggers
Veronica Ranner, 5 Questions (The Departure To An Utopian Synthetic Biology Future)
Kathy High, Lily Does Derrida: A Dog's Video Essay


20:00 Plasma,Live!*, spektakl teatralny (80'), Rotunda
***
07.10. (niedziela)
12:00 Miasto przyszłości. Kraków 2032, spacer performatywny* (120'), punkt startowy: Bunkier Sztuki
13:00 Warsztaty architektoniczne (240'), Muzeum Etnograficzne
14:00-16:30 Me and The Machine, When We Meet Again, projekt interaktywny (10'), Bunkier Sztuki
15:00 Liquid Loft & Chris Haring, Mush Room, spektakl taneczny (50'), Łaźnia Nowa
15:00 Plasma, Live!*, spektakl teatralny (80'), Rotunda
17:30-20:00 Me and The Machine, When We Meet Again, projekt interaktywny (10'), Bunkier Sztuki
18:00 Plasma, Live!, spektakl teatralny (80'), Rotunda
19:00 Liquid Loft & Chris Haring, Mush Room*, spektakl taneczny (50'), Łaźnia Nowa
20:30 Ligna, The New Man. Four Exercises In Utopian Movements, projekt interaktywny (60'), Rotunda
***
08.10. (poniedziałek)
14:00-16:30 Me and The Machine, When We Meet Again*, projekt interaktywny (10'), Bunkier Sztuki
17:30-20:00 Me and The Machine, When We Meet Again, projekt interaktywny (10'), Bunkier Sztuki
18:00Lisbeth Gruwez, It's going to get worse and worse and worse, my friend, spektakl taneczny tańca (50'), Rotunda
19:30 Ligna, The New Man. Four Exercises In Utopian Movements*, projekt interaktywny (60'), Rotunda
20:00 Jay Scheib, World of Wires, spektakl teatralny (90'), Łaźnia Nowa
***
09.10. (wtorek)
18:00 Jay Scheib, World of Wires*, spektakl teatralny (90'), Łaźnia Nowa
20:00 Lisbeth Gruwez, It's going to get worse and worse and worse, my friend, spektakl taneczny (50'), Rotunda

***
10.10. (środa)
18:00 Miasto Muz, Miasto Mas - remix, spacer performatywny (ok. 90')*, punkt startowy: Bunkier Sztuki
19:00 Janek Simon, Auropol, film (54'), Kino Pod Baranami
19:00 Sineglossa, Heresy [White] - finisaż, okolice Rynku Głównego

***
11.10. (czwartek)
17:00 Emmanuel Eggermont, *, spektakl taneczny (40'), Rotunda
19:00 Miasto Muz, Miasto Mas - remix, spacer performatywny (ok. 90'), punkt startowy: Bunkier Sztuki
20:30 Emmanuel Eggermont, *, spektakl taneczny (40'), Rotunda

**
Każdego dnia festiwalu można uczestniczyć również w spacerach Miasto Muz" i Miasto Mas - w wybranym przez siebie czasie, o dowolnej porze. Nagranie w formacie mp3 oraz mapkę z naniesionymi punktami można pobrać ze strony www.krt-festival.pl
(*) oznacza ścieżkę pozwalającą wziąć udział we wszystkich wydarzeniach festiwalu

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów