Krakowskie Reminiscencje Teatralne XXXIX edycja

Krakowskie Reminiscencje Teatralne XXXIX edycja (od 04.10.2014 do 12.10.2014)

Organizator

Stowarzyszenie Rotunda

ul. Oleandry 1, 32-060 Kraków

4. PAŹDZIERNIKA, sobota

18:00 Otwarcie festiwalu: wystawa Performance Now, kuratorka: RoseLee Goldberg (Performa, Nowy Jork), Bunkier Sztuki

20:00 - 0:00 Noc z Performance Now, wystawa Bunkier Sztuki
***

5. PAŹDZIERNIKA, niedziela

11:00 Śniadanie festiwalowe, Bunkier Sztuki

12:00-20:00 Performance Now, wystawa , Bunkier Sztuki

12:00 Performance Now w towarzystwie, wystawa, Bunkier Sztuki

15:00 Tanzlaboratorium, Bezgłowi

18:30 Panel dyskusyjny: Artyści i konflikt na Ukrainie: TanzLaboratorium, Nikita Kadan, Pauza in Garden

19:00 Vera Mantero, Miguel Gonçalves Mendes, Bieg ciszy, film, MOS -kino

20:00 Vera Mantero, jedna tajemnicza rzecz, powiedział e.e. cummings*, Może powinna najpierw tańczyć, a potem myśleć, Olimpia, MOS

***
6. PAŹDZIERNIKA, poniedziałek

12:00 - 20:00 Performance Now, wystawa, Bunkier Sztuki

19:00 Milo Rau, Procesy moskiewskie, film, MOS-kino

20:30 Panel dyskusyjny: Sztuka a opresja: Milo Rau, Szto diełat'?, Pauza in Garden

***
7. PAŹDZIERNIKA, wtorek

12:00 - 23:00 Performance Now, wystawa, Bunkier Sztuki

12:00 Performance Now w towarzystwie, wystawa, Bunkier Sztuki

18:30 Szto diełat'?, W poszukiwaniu bohatera naszych czasów, wykład performatywny, Bunkier Sztuki, sala audiowizualna

21:00 Maja Kleczewska, Hejt radio, słuchowisko Bunkier Sztuki, sala audiowizualna oraz transmisja na antenie Radia Kraków

***
8. PAŹDZIERNIKA, środa

12:00 - 20:00 Performance Now, wystawa, Bunkier Sztuki

19:00 Markus Öhrn, Bohaterowie przyszłości, MOS

21:00 Spotkanie z Markusem Öhrne

***
9. PAŹDZIERNIKA, czwartek

12:00 - 23:00 Performance Now, wystawa, Bunkier Sztuki

15:00 oraz 18:30 Dagna Jakubowska, Artistic City Trips: Kongres kuchenny

18:00 RoseLee Goldberg, wprowadzenie kuratorskie do wystawy

19:00 wykład RoseLee Goldberg, Bunkier Sztuki - sala audiowizualna

Po wykładzie: Kurator w sztukach performatywnych, RoseLee Goldberg w rozmowie z Florianem Malzacherem

***
10. PAŹDZIERNIKA, piątek

12:00 - 20:00 Performance Now, wystawa, Bunkier Sztuki

16:00 oraz 18:30 Dagna Jakubowska, Artistic City Trips: Kongres kuchenny

19:00 Tino Sehgal (bez tytułu) (2000), MOS

21:30 pokaz filmu Ruti Sela Świadek oraz spotkanie z Borisem Charmatzem i Frankiem Willensem, Pauza in Garden

***
11. PAŹDZIERNIKA, sobota

11:00 Śniadanie festiwalowe , Bunkier Sztuki

12:00 wykład Claire Bishop, Bunkier Sztuki, sala audiowizualna

12:00 - 20:00 Performance Now, wystawa, Bunkier Sztuki

13:00, 15:00 oraz 17:00 Dagna Jakubowska, Artistic City Trips: Kongres kuchenny

16:00 Showcase Beat Le Mot Wszystko , Łaźnia Nowa

20:30 Guy de Cointet Dwa rysunki, Dziennik mojego ojca, Idę na targ, Cricoteka

***
12. PAŹDZIERNIKA, niedziela

11:00 Śniadanie festiwalowe, Bunkier Sztuki

12:00 - 20:00 Performance Now, wystawa, Bunkier Sztuki

12:00 Performance Now w towarzystwie, wystawa, Bunkier Sztuki

13:00, 15:00 oraz 17:00 Dagna Jakubowska, Artistic City Trips: Kongres kuchenny

16:00 Vera Mantero oraz uczestniczki Dance Moves Cities Ciało myślące pokaz warsztatowy, Studio Zabłocie

18:00 Showcase Beat Le Mot, Wszystko, Łaźnia Nowa

19:00 Artur Żmijewski, Igor Stokfiszewski, Msza, Narodowy Stary Teatr, Duża Scena #HELENA

***
Miejsca festiwalowe:
Bunkier Sztuki, Plac Szczepański 3a
Cricoteka, ul. Nadwiślańska 2-4
Teatr Łaźnia Nowa, Osiedle Szkolne 25
Małopolski Ogród Sztuki, ul. Rajska 12
Narodowy Stary Teatr - Duża Scena #HELENA, ul. Jagiellońska 5
Pauza In Garden, ul. Rajska 12
Studio Zabłocie, ul. Romanowicza 2

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów