Krakowskie Reminiscencje Teatralne XLI edycja

Krakowskie Reminiscencje Teatralne XLI edycja (od 07.10.2016 do 12.10.2016)

Organizator

Stowarzyszenie Rotunda

ul. Oleandry 1, 32-060 Kraków

Piątek, 7 października
18:30 ???: Der Bau, Isabelle Schad (Niemcy) [40 min.]
20:00 Teatr Barakah, ul. Paulińska 28: Królowa wanny, Teatr Barakah (Kraków) [60 min.]
21:00 Teatr Barakah, ul. Paulińska 28: oficjalne otwarcie 41. Krakowskich Reminiscencji Teatralnych oraz wernisaż wystawy Kraina Szczęścia, czyli leninowskie klimaty
21:30 Teatr Barakah, ul. Paulińska 28: Noce Waniliowych Myszy odc. 7 "Dżojstik zagłady" - premiera, Teatr Barakah (Kraków) [70 min.]
22:30 Teatr Barakah ul. Paulińska 28: United Soundz i Essencja - impreza DJ-ska w Klubie Festiwalowym
**

Sobota, 8 października
12:00 Teatr Barakah, ul. Paulińska 28: Teatr Nakręcony - pokaz zarejestrowanego spektaklu Krum
18:30 Cricoteka ul. Nadwiślańska 2-4: Zrób siebie, Komuna// Warszawa (Warszawa) [60 min.]
20:15 Teatr Łaźnia Nowa, os. Szkole 25: Ichś Fiszer, Teatr IMKA (Warszawa) [120 min.]
22:30 Teatr Barakah, ul. Paulińska 28: Romantic Fellas - koncert w Klubie Festiwalowym
**

Niedziela, 9 października
18:00 Synagoga Wysoka, ul. Józefa 38: Klezmerska Orkiestra Teatru Sejneńskiego - koncert
19:30 Teatr Bagatela, ul. Józefa Sarego 7: Płomień żądzy, Teatr Bagatela (Kraków) [140 min.]
21:00 Cricoteka ul. Nadwiślańska 2-4: Salt of the Earth, Puppet Cinema i HaZira Performacnce Art Arena (Izrael) [80 min.]
22:30 Teatr Barakah, ul. Paulińska 28: AIMO - koncert w Klubie Festiwalowym
**

Poniedziałek, 10 października
12:00 Teatr Barakah, ul. Paulińska 28: Laboratorium ciała i głosu - przebudzenie wewnętrznej pieśni - Sam Alty (Nowa Zelandia) - warsztaty
19:00 PWST, ul. Warszawska 5: Sprzedawcy gumek, Teatr im. Adama Mickiewicza (Częstochowa) [135 min.]
22:00 Teatr Barakah, ul. Paulińska 28: Requiem - premiera, Teatr Barakah (Kraków) [60 min.]
23:00 Teatr Barakah, ul. Paulińska 28: Sam Alty (Nowa Zelandia) - koncert w Klubie Festiwalowym
**

Wtorek, 11 października
12:00 Teatr Barakah, ul. Paulińska 28: Cut-up Happines - wykład performatywny Justyny Stasiowskiej
18:00 Synagoga Wysoka, ul. Józefa 38: Magda Brudzińska Trio "EThNO LOVE" - koncert
19:00 PWST, ul. Straszewskiego 21-22: Księżniczka na opak wywrócona - premiera spektaklu dyplomowego, PWST (Kraków)
21:00 Teatr Barakah, ul. Paulińska 28: Shofar (Mikołaj Trzaska, Raphael Rogiński, Macio Moretti) - koncert
22:30 Teatr Barakah, ul. Paulińska 28: Shai Dayan (Izrael) - koncert w Klubie Festiwalowym
**

Środa, 12 października
12:00 Teatr Barakah, ul. Paulińska 28: Mądrość głosu - Mój głos daje mi wolność - Shai Dayan (Izrael) - warsztaty
18:00 Teatr Barakah, ul. Paulińska 28: Plastic Heroes, Ariel Doron (Izrael) [40 min.]
19:00 MOS, ul. Rajska 12: Jakobi i Leidental, Teatr Tu i Teraz (Warszawa) [100 min.]
21:00 ???: zakończenie Festiwalu - Klezmafour - koncert
22:30 Teatr Barakah, ul. Paulińska 28: United Soundz i Essencja - impreza DJ-ska w Klubie Festiwalowym

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów