Krakowskie Reminiscencje Teatralne XXXVIII edycja

Krakowskie Reminiscencje Teatralne XXXVIII edycja (od 16.10.2013 do 20.10.2013)

Organizator

Stowarzyszenie Rotunda

ul. Oleandry 1, 32-060 Kraków

16 X 2013, ŚRODA
15.00-18.00 ARTISTIC CITY TRIPS: ACT 1 - Dawno temu i nieprawda* , ACT 2 - Pod górkę, czas trwania jednego spaceru ok. 45-60 min., PL/ENG, wstęp wolny
18.00 Radek Rychcik, Follow me *,( 90 min.), PL/ENG, Teatr Nowy
18.30 FILM: Gabriel Abrantes, Daniel Schmidt, A History of Mutual Respect; Gabriel Abrantes, Benjamin Crotty, Visionary Iraq, (41 min.), ENG/PL , wstęp wolny, Bunkier Sztuki
20.00 An Kaler, Insignificant Others (learning to look sideways)*, (60 min.), Małopolski Ogród Sztuki

Wydarzenie towarzyszące:
19.30 Paweł Świątek, Paw Królowej, (95 min.), PL Narodowy Stary Teatr (Nowa Scena)

____________________________________________________
17 X 2013, CZWARTEK
15.00-18.00 ARTISTIC CITY TRIPS: ACT 1 - Dawno temu i nieprawda , ACT 2 - Pod górkę* , czas trwania jednego spaceru ok. 45-60 min., PL/ENG, wstęp wolny
18.00 Strzępka & Demirski, RE//MIX Dario Fo przesłał instrukcje*, (60 min.), PL, Małopolski Ogród Sztuki
18.30 FILM: Bernadette Corporation, Get Rid of Yourself, (60 min.), ENG/PL, wstęp wolny, Bunkier Sztuki
20.00 Aśka Grochulska, Tomasz Węgorzewski, #stalker*, (90 min.), PL, bezpłatne wejściówki, Arteteka
21.00 Radek Rychcik, Follow me, (90 min.), PL/ENG, Teatr Nowy

Wydarzenia towarzyszące:
19.15 Marcin Liber, Być jak Steve Jobs, (170 min.), PL Narodowy Stary Teatr (Scena Kameralna)
21.15 Jan Klata, Król Edyp, PL Narodowy Stary Teatr (Duża Scena)
____________________________________________________
18 X 2013, PIĄTEK
15.00-18.00 ARTISTIC CITY TRIPS: ACT 1 - Dawno temu i nieprawda, ACT 2 - Pod górkę, ACT 3 - Śladami niewidzialnego człowieka. Literacka przechadzka po Nowym Sączu, czas trwania jednego spaceru ok. 45-60 min., PL/ENG, wstęp wolny
17.00 Dance Moves Cities* - prezentacja, (120 min.) oraz Ruedi Gerber: Breath Made Visible - film o Annie Halprin, 90 min., ENG/PL,Małopolski Ogród Sztuki
18.30 FILM: Köken Ergun, Flaga oraz Aszura, (31 min.), TUR/PL, wstęp wolny, Bunkier Sztuki
20.00 International Institute of Political Murder, Hate Radio*, (110 min.), ENG/PL, Buma Square

Wydarzenia towarzyszące:
19.15 Marcin Liber, Być jak Steve Jobs, (170 min.), PL Narodowy Stary Teatr (Scena Kameralna)
20.30 Jan Klata, Król Edyp, PL Narodowy Stary Teatr (Duża Scena)

____________________________________________________
19 X 2013, SOBOTA
12.00-17.00 ARTISTIC CITY TRIPS: ACT 1 - Dawno temu i nieprawda, ACT 2 - Pod górkę, ACT 3 - Śladami niewidzialnego człowieka. Literacka przechadzka po Nowym Sączu, czas trwania jednego spaceru ok. 45-60 min., PL/ENG, wstęp wolny
14.00 Rabih Mroué, The Pixelated Revolution*, (60 min.), ENG/PL, Centrum Kultury Rotunda
15.00 Debata Rewolucja czy zamieszki - Sposoby uwodzenia publiczności*, prowadzenie: Marina Gržinić, ENG, wstęp wolny, Centrum Kultury Rotunda
17.00 FILM: Anand Patwardhan, Bombay: our city, (57 min.), ENG/PL, wstęp wolny, Bunkier Sztuki
18.00 Rimini Protokoll, 100% KRAKÓW*, (90 min.), PL, bezpłatne wejściówki, Narodowy Stary Teatr (Duża Scena)
20.30 International Institute of Political Murder, Hate Radio,(110 min.), ENG/PL, Buma Square
21.30 Prof. Vetulani/Trzaska/Bzdyl, Umysł-Ciało*, (60 min.), PL, Centrum Kultury Rotunda
22.00 Aśka Grochulska, Tomasz Węgorzewski, #stalker, (90 min.), PL, bezpłatne wejściówki, Arteteka

Wydarzenia towarzyszące:
19.15 Marcin Liber, Być jak Steve Jobs, (170 min.), PL, Narodowy Stary Teatr (Scena Kameralna)
21.15 Jan Klata, Król Edyp, PL, Narodowy Stary Teatr (Duża Scena)

____________________________________________________

20 X 2013, NIEDZIELA
12.00-17.00 ARTISTIC CITY TRIPS: ACT 1 - Dawno temu i nieprawda, ACT 2 - Pod górkę, ACT 3 - Śladami niewidzialnego człowieka. Literacka przechadzka po Nowym Sączu, czas trwania jednego spaceru ok. 45-60 min., PL/ENG, wstęp wolny
11.30 Rimini Protokoll, 100% KRAKÓW, (90 min.), PL, bezpłatne wejściówki, Narodowy Stary Teatr (Duża Scena)
13.15 Debata 100% miasta* , prowadzenie: Jan Sowa, PL, wstęp wolny,Narodowy Stary Teatr (Duża Scena)
14.00 Jan Fabre, Drugs kept me alive, (60 min.), ENG/PL, Małopolski Ogród Sztuki
17.00 FILM: Sharon Hayes, Ricerche: Three,(40 min.), ENG/PL, wstęp wolny, Bunkier Sztuki
17.30 Harakiri Farmers, Dzoe*, (30 min.) oraz Aleksandra Bachtzesis, A piece danced alone, (40 min.), Bunkier Sztuki
19.30 Rimini Protokoll, 100%KRAKÓW, (90 min.), PL, bezpłatne wejściówki, Narodowy Stary Teatr (Duża Scena)
20.00 Jan Fabre, Drugs kept me alive*, (60 min.), ENG/PL, Małopolski Ogród Sztuki
_________________
* oznacza ścieżkę pozwalającą wziąć udział we wszystkich wydarzeniach festiwalu


____________________
Miejsca festiwalowe:
Arteteka, ul.Rajska 12 (wejście od ul.Szujskiego)
Buma Square, ul. Wadowicka 6
Bunkier Sztuki, Plac Szczepański 3a
Małopolski Ogród Sztuki, ul. Rajska 12
Narodowy Stary Teatr - Duża Scena oraz Nowa Scena, ul. Jagiellońska 5
Narodowy Stary Teatr - Scena Kameralna, ul. Starowiślna 21
Centrum Rotunda, ul. Oleandry 1
Teatr Nowy, ul. Gazowa 21
ACT1 -Start: przy kawiarni Czuły Barbarzyńca, ul. Powiśle 11
ACT2 - Start: kościół św. Józefa, Rynek Podgórski
ACT3 - Start: ruiny zamku, baszta, ostatnia ławka na skarpie, Nowy Sącz

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów