ULICA - Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych XXII edycja

ULICA - Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych XXII edycja (od 09.07.2009 do 12.07.2009)

Organizator

Teatr KTO

Krowoderska 74, 31-158 Kraków

Czwartek, 9 lipca 2009

Plac przed Galerią Krakowską
15.00 Four Sheets to the Wind - Bedtime at the Orphanage (Zalany w cztery trupy - czas do łóżek w sierocińcu) - Studium Teatralne Barnet College (Wielka Brytania)
16.00 Toylette - El Nio del Retrete (Argentyna)
17.00 Chickenhouse (Kurnik) - Carbid (Holandia)
18.00 Purgatorium - Grupa Bez Vat (Polska)
19.00 Toylette - El Nio del Retrete (Argentyna)
20.00 Chickenhouse (Kurnik) - Carbid (Holandia)

Rynek Główny
15.00 Romain-Michel Street Chaud - Cie Les Romain-Michel (Francja)
16.00 Camila - Theatre Rue Piétonne (Francja)
17.00 Waiting on You (Podając do stołu) - Fullstop Acrobatic Theatre (Wielka Brytania / Holandia)
18.00 Equivokee! - Grupa Komiczna Equivokee (Ukraina)
19.00 Camila - Theatre Rue Piétonne (Francja)
21.00 Czas Matek - Teatr Ósmego Dnia (Polska)

Mały Rynek
15.00 Twisted Oliver (Pokręcony Olivier Twist) - EO.45 Theatre (Wielka Brytania)
16.00 If You Don't Like It, Don't Listen (Jeśli ci się nie podoba, nie słuchaj) - Regionalny Teatr Młodzieży w Archangielsku (Rosja)
16.30 Masquerade (Maskarada) - Lance Spring (Holandia)
17.00-21.00 Port Magiczny - Teatr Wagabunda (Polska)

Teatr Bagatela*
19.00 La Polka des Saisons (Polka pór roku) - Le Prato (Francja)


Piątek, 10 lipca 2009

Plac przed Galerią Krakowską
16.00 Toylette - El Nio del Retrete (Argentyna)
17.00 If You Don't Like It, Don't Listen (Jeśli ci się nie podoba, nie słuchaj) - Regionalny Teatr Młodzieży w Archangielsku (Rosja)
18.00 Four Sheets to the Wind - Bedtime at the Orphanage (Zalany w cztery trupy - czas do łóżek w sierocińcu) - Studium Teatralne Barnet College (Wielka Brytania)
19.00 Toylette - El Nio del Retrete (Argentyna)

Rynek Główny
15.00 Romain-Michel Street Chaud - Cie Les Romain-Michel (Francja)
16.00 Chickenhouse (Kurnik) - Carbid (Holandia)
17.00 Waiting on You (Podając do stołu) - Fullstop Acrobatic Theatre (Wielka Brytania / Holandia)
18.00 Camila - Theatre Rue Piétonne (Francja)
18.30 Masquerade (Maskarada) - Lance Spring (Holandia)
19.00 Chickenhouse (Kurnik) - Carbid (Holandia)
20.00 Romain-Michel Street Chaud - Cie Les Romain-Michel (Francja)
21.00 Camila - Theatre Rue Piétonne (Francja)

Mały Rynek
15.00 Twisted Oliver (Pokręcony Olivier Twist) - EO.45 Theatre (Wielka Brytania)
16.00 Equivokee! - Grupa Komiczna Equivokee (Ukraina)
17.00-20.00 Port Magiczny - Teatr Wagabunda (Polska)
20.00 Purgatorium - Grupa Bez Vat (Polska)

Teatr Bagatela*
19.00 La Polka des Saisons (Polka pór roku) - Le Prato (Francja)

Podwórko przy ul. Karmelickiej 27
20.00 Sprawa kamieniarza - Teatr Figur Kraków (Polska)


Sobota, 11 lipca 2009

Plac przed Galerią Krakowską
18.00 Twisted Oliver (Pokręcony Olivier Twist) - EO.45 Theatre (Wielka Brytania)
19.00 Camila - Theatre Rue Piétonne (Francja)
20.00 Equivokee! - Grupa Komiczna Equivokee (Ukraina)

Rynek Główny
15.00 If You Don't Like It, Don't Listen (Jeśli ci się nie podoba, nie słuchaj) - Regionalny Teatr Młodzieży w Archangielsku (Rosja)
16.00 Toylette - El Nio del Retrete (Argentyna)
17.00 Waiting on You (Podając do stołu) - Fullstop Acrobatic Theatre (Wielka Brytania / Holandia)
17.30 Masquerade (Maskarada) - Lance Spring (Holandia)
18.00 Musette et Polka (Musette i Polka) - Association Culture et Flonflons Flandres & Teatr KTO (Francja / Polska)
19.00 Purgatorium - Grupa Bez Vat (Polska)
20.00 Romain-Michel Street Chaud - Cie Les Romain-Michel (Francja)
21.00 Toylette - El Nio del Retrete (Argentyna)

Mały Rynek
15.00 Four Sheets to the Wind - Bedtime at the Orphanage (Zalany w cztery trupy - czas do łóżek w sierocińcu) - Studium Teatralne Barnet College (Wielka Brytania)
16.00 Chickenhouse (Kurnik) - Carbid (Holandia)
17.00-21.00 Port Magiczny - Teatr Wagabunda (Polska)
19.00 Chickenhouse (Kurnik) - Carbid (Holandia)

Teatr Bagatela*
19.00 La Polka des Saisons (Polka pór roku) - Le Prato (Francja)

Podwórko przy ul. Karmelickiej 27
20.00 Sprawa kamieniarza - Teatr Figur Kraków (Polska)


Niedziela, 12 lipca 2009

Plac przed Galerią Krakowską
18.00 Twisted Oliver (Pokręcony Olivier Twist) - EO.45 Theatre (Wielka Brytania)
19.00 If You Don't Like It, Don't Listen (Jeśli ci się nie podoba, nie słuchaj) - Regionalny Teatr Młodzieży w Archangielsku (Rosja)

Rynek Główny
15.00 Chickenhouse (Kurnik) - Carbid (Holandia)
16.00 Toylette - El Nio del Retrete (Argentyna)
17.00 Waiting on You (Podając do stołu) - Fullstop Acrobatic Theatre (Wielka Brytania / Holandia)
18.00 Chickenhouse (Kurnik) - Carbid (Holandia)
18.30 Masquerade (Maskarada) - Lance Spring (Holandia)
19.00 Toylette - El Nio del Retrete (Argentyna)
20.00 Purgatorium - Grupa Bez Vat (Polska)
21.00 Equivokee! - Grupa Komiczna Equivokee (Ukraina)

Mały Rynek
15.00 Four Sheets to the Wind - Bedtime at the Orphanage (Zalany w cztery trupy - czas do łóżek w sierocińcu) - Studium Teatralne Barnet College (Wielka Brytania)
16.00 Camila - Theatre Rue Piétonne (Francja)
17.00-21.00 Port Magiczny - Teatr Wagabunda (Polska)
20.00 Camila - Theatre Rue Piétonne (Francja)

Teatr Bagatela*
19.00 La Polka des Saisons (Polka pór roku) - Le Prato (Francja)

Podwórko przy ul. Karmelickiej 27
20.00 Sprawa kamieniarza - Teatr Figur Kraków (Polska)

Plac Wolnica
18.00 Musette et Polka (Musette i Polka) - Association Culture et Flonflons Flandres & Teatr KTO (Francja / Polska)

UWAGA: W przerwach między spektaklami w Rynku Głównym odbywać się będą działania happeningowe teatrów: Foolpool The Gentlemen, Fenix Theatre Company Sky Dreams i Funny Faces oraz Patrick Belland One Man Street Show: Bosoms and Buttocks .


*Bezpłatne wejściówki do odbioru w Pawilonie Wyspiańskiego, pl. Wszystkich Świętych 2, od 8 lipca oraz w punkcie informacyjnym Festiwalu, namiot w Rynku Głównym w dniach 9-12 lipca od godz. 12.00

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów