ULICA - Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych XXXIV

ULICA - Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych XXXIV (od 09.07.2021 do 11.07.2021)

9.07.2021 | PIĄTEK

KRAKÓW
16.00 Teatr Szczęście – Klaun Feliks (Polska): Klaun w balonie → Rynek Główny A
16.00–20.00 Teatr Wagabunda (Polska): Stara zagroda → Mały Rynek
17.00 Stefano Di Renzo (Włochy): Czekaj! → Rynek Główny B
18.00 Teatr Pinezka (Polska): Epidemia śmiechu, czyli Teatr Clowna Pinezki → Rynek Główny A
18.00 Teatr Scena 96 (Polska): Cmok.Smok → Arena Garden
19.00 Pjoter (Polska): Kawaler → Rynek Główny B
20.00 Stefano Di Renzo (Włochy): Czekaj! → Rynek Główny B
21.00 Teatr Akt (Polska): Ja gore → Rynek Główny B
22.00 Teatr KTO (Polska): Zapach czasu → Rynek Główny A

TARNÓW
17.00 Imre Bernath (Wielka Brytania): Salto towarzyskie → Rynek
18.00 Joan Català (Hiszpania): Pelat → Rynek
19.00 Imre Bernath (Wielka Brytania): Salto towarzyskie → Rynek
19.30 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp (Holandia): Wiosenny czas → Rynek
20.30 Teatr HoM (Polska): Monsieur Charlie → Rynek


10.07.2021 | SOBOTA

KRAKÓW
11.00 Bogumiła Delimata La Bogusha & Cristo Osorio (Polska, Hiszpania): warsztaty tańca flamenco → Rynek Podgórski
14.00–18.00 Teatr Wagabunda (Polska): Stara zagroda → Mały Rynek
15.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp (Holandia): Wiosenny czas → Rynek Główny A
16.00 Teatr Migro (Polska): Ławka → Rynek Podgórski
16.00 Teatr Pinezka (Polska): Epidemia śmiechu, czyli Teatr Clowna Pinezki → Arena Garden
17.00 Bogumiła Delimata La Bogusha & Cristo Osorio (Polska, Hiszpania): A Través del Humo → Rynek Podgórski
17.00 Imre Bernath (Wielka Brytania): Salto towarzyskie → Rynek Główny A
18.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp (Holandia): Wiosenny czas → Rynek Główny A
18.00 Teatr Migro (Polska): DROM – ścieżkami Romów → Rynek Podgórski
18.00 Teatr Scena 96 (Polska): Cmok.Smok → Mały Rynek
19.00 Pjoter (Polska): Kawaler → Rynek Główny B
19.00 Tatarski Zespół Taneczno-Wokalny Buńczuk (Polska) + warsztaty tańców tatarskich → Rynek Podgórski
20.00 Teatr HoM (Polska): Monsieur Charlie → Rynek Główny B
21.00 Teatr Akt (Polska): Ja gore → Rynek Główny B
22.00 Teatr KTO (Polska): Ślepcy → Rynek Główny A

TARNÓW
17.00 Teatr Na Walizkach (Polska): Satyriada → Rynek
18.00 Stefano Di Renzo (Włochy): Czekaj! → Rynek
19.00 Teatr Szczęście – Klaun Feliks (Polska): Klaun w balonie → Rynek
20.00 Stefano Di Renzo (Włochy): Czekaj! → Rynek
21.00 Teatr Biuro Podróży (Polska): Eurydyka → boisko Pałacu Młodzieży


11.07.2021 | NIEDZIELA

KRAKÓW
13.00 Bogumiła Delimata La Bogusha & Cristo Osorio (Polska, Hiszpania): warsztaty tańca flamenco → Rynek Podgórski
13.00 Teatr HoM (Polska): Ukryte → Rynek Główny A
14.00 Joan Català (Hiszpania): Pelat → Rynek Główny B
14.00–18.00 Teatr Wagabunda (Polska): Stara zagroda → Mały Rynek
15.00 Teatr KTO (Polska): Peregrinus → Rynek Główny A
16.00 Teatr Pinezka (Polska): Epidemia śmiechu, czyli Teatr Clowna Pinezki → Rynek Główny B
17.00 Hendrick-Jan de Stuntman meets Merel Kamp (Holandia): Wiosenny czas → Rynek Główny A
17.00 Imre Bernath (Wielka Brytania): Salto towarzyskie → Rynek Podgórski
18.00 Pjoter (Polska): Kawaler → Rynek Główny B
18.00 Teatr Migro (Polska): Ławka → Rynek Podgórski
18.00 Teatr Szczęście – Klaun Feliks (Polska): Klaun w balonie → Mały Rynek
19.00 Bogumiła Delimata La Bogusha & Cristo Osorio (Polska, Hiszpania): A Través del Humo → Rynek Podgórski
19.00 Teatr Na Walizkach (Polska): Satyriada → Rynek Główny B
19.00 Teatr Scena 96 (Polska): Cmok.Smok → Mały Rynek
20.00 Joan Català (Hiszpania): Pelat → Rynek Główny A
22.00 Teatr Biuro Podróży (Polska): Eurydyka → Rynek Główny A


4.09.2021 | SOBOTA

KRAKÓW
13.00 Les ELéments DISPOnibles (Francja): K.K. (KLOWN KONZEPT) → Rynek Główny B
13.00 TNT Shows (Belgia): Ruchome tyczki → Rynek Główny A
15.00 Teatr Pijana Sypialnia (Polska): Łojdyrydy → Rynek Główny A
16.30 TNT Shows (Belgia): Ruchome tyczki → Rynek Główny A
18.30 Le G. Bistaki (Francja): Baïna[na] → Rynek Główny B
19.30 Paul Morocco (Wielka Brytania): Olé! → Rynek Główny A


5.09.2021 | NIEDZIELA

KRAKÓW
13.00 Le G. Bistaki (Francja): Baïna[na] → Rynek Główny B
13.00 TNT Shows (Belgia): Ruchome tyczki → Rynek Główny A
14.00 Les ELéments DISPOnibles (Francja): K.K. (KLOWN KONZEPT) → Rynek Główny B
14.00 Leo Bassi (Hiszpania): Ja, Mussolini! → Rynek Główny A
15.00 Viktor Černický (Czechy): PLI → Rynek Główny A
16.00 Compagnie Basinga (Francja): Lignes Ouvertes (Otwarte linie) → Wisła
17.00 TNT Shows (Belgia): Ruchome tyczki → Rynek Główny A
17.30 Teatr Pijana Sypialnia (Polska): Łojdyrydy → Rynek Główny A
19.00 Leo Bassi (Hiszpania): Ja, Mussolini! → Rynek Główny A
20.30 Paul Morocco (Wielka Brytania): Olé! → Rynek Główny A


---
MIEJSCA PREZENTACJI:

KRAKÓW | RYNEK GŁÓWNY
→ Rynek Główny A – od strony Ratusza
→ Rynek Główny B – od strony kościoła św. Wojciecha

KRAKÓW | MAŁY RYNEK

KRAKÓW | RYNEK PODGÓRSKI

KRAKÓW | ARENA GARDEN przy TAURON Arenie Kraków

KRAKÓW | WISŁA między mostem Piłsudskiego a kładką Ojca Bernatka

TARNÓW
→ boisko Pałacu Młodzieży, ul. Piłsudskiego 24A
→ Rynek

Aktualności

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów