ULICA - Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych XXVII edycja

ULICA - Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych XXVII edycja (od 10.07.2014 do 13.07.2014)

Organizator

Teatr KTO

Krowoderska 74, 31-158 Kraków

10.07 czwartek

15.0018.00 Gra miejska Semino Metam >A
15.00 Port magiczny Teatr Wagabunda >C
16.00 Beczka śmiechu Teatr na Walizkach >C
Café Frappé ! Cie Les Mobilettes >A (Kawiarnia Vis a Vis)
Cicindela Krakowski Teatr Tańca >B
Encontros Lusco e Fusco >D
Project Baby Zespół aktorów Teatru KTO >A, B, C, D
17.00 Doors The Arkhangelsk Youth Theatre >D
Krótki traktat o wolności Teatr trochę Inny >C
Méchant io théâtre and Compagny Les Eléments DISPOnibles >A
Trainstation Rabbit SASHAiSASHA >B
18.00 Angel-y ALT@RT, Lucia Kašiarová & Vanda Hybnerová >C
Antiwords Spitfire Company >D
Bardzo dziwna bajka Teatr Pinezka >A
19.00 O ósmej na Arce Zdrojowy Teatr Animacji >D
Sconcerto d'amore Compagnia Nando e Maila >B
20.00 Ceremonia otwarcia 27. ULICY - przedstawienie mobilne >A
The Last Bastion The Theatre Company Mr Pejo's Wandering Dolls >D
21.00 Babel Teatr Formy >C
Rudymenty czyli Wtóra Księga Rodzaju Teatr Snów >A
22.00 Testament Szewczenko Lwowski Akademicki Teatr Woskresinnia >A
23.00 Wrong Turn 2 Sacude Vertical Dance >A (ściana Wieży Ratuszowej)

***
11.07 piątek

14.00 Special Conquest Tac O Tac Compagny >A
15.00 Beczka śmiechu Teatr na Walizkach >C
16.00 Café Frappé ! Cie Les Mobilettes >A (Kawiarnia Vis a Vis)
Cicindela Krakowski Teatr Tańca >B
Encontros Lusco e Fusco >D
In Blue Teatr Akt >C
17.00 Doors The Arkhangelsk Youth Theatre >C
The Invasion The LJUD group >A
Méchant io théâtre and Compagny Les Eléments DISPOnibles >B
Little clownery SASHAiSASHA >D
18.00 Angel-y ALT@RT, Lucia Kašiarová & Vanda Hybnerová >C
Antiwords Spitfire Company >D
Korowód tańca Kijowski Teatr Uliczny "Highlights" >B
Morskie opowieści Teatr Pinezka >A
19.00 O ósmej na Arce Zdrojowy Teatr Animacji >D
Sconcerto d'amore Compagnia Nando e Maila >B
20.00 The Last Bastion The Theatre Company Mr Pejo's Wandering Dolls >D
21.00 Babel Teatr Formy >C
Rudymenty czyli Wtóra Księga Rodzaju Teatr Snów >A
22.00 Ślepcy Teatr KTO >A
23.00 Wrong Turn 2 Sacude Vertical Dance >A (ściana Wieży Ratuszowej)

***
12.07 sobota

15.00 Beczka śmiechu Teatr na Walizkach >D
TRAPS Efimer >A
16.00 Project Baby Zespół aktorów Teatru KTO >A, B, D
Café Frappé ! Cie Les Mobilettes >A (Kawiarnia Vis a Vis)
The Invasion The LJUD group >B
17.00 Angel-y ALT@RT, Lucia Kašiarová & Vanda Hybnerová >D
Cicindela Krakowski Teatr Tańca >B
Trainstation Rabbit SASHAiSASHA >A
18.00 Doors The Arkhangelsk Youth Theatre >A
Impresario Teatr Nikoli >B
Méchant io théâtre and Compagny Les Eléments DISPOnibles >D
19.00 O ósmej na Arce Zdrojowy Teatr Animacji >D
Sconcerto d'amore Compagnia Nando e Maila >B
20.00 Rudymenty czyli Wtóra Księga Rodzaju Teatr Snów >A
21.00 The Emperor's Last Clothes The Physical Theatre "InZhest" >D
Słońce na wschodzie, na zachodzie księżyc. Sen o nocy letniej A3Teatr >A
The Dance of Death Efimer >A
23.00 Wrong Turn 2 Sacude Vertical Dance >A (ściana Wieży Ratuszowej)

***

13.07 niedziela

16.00 Café Frappé ! Cie Les Mobilettes >A (Kawiarnia Vis a Vis)
Méchant io théâtre and Compagny Les Eléments DISPOnibles >C
17.00 Angel-y ALT@RT, Lucia Kašiarová & Vanda Hybnerová >D
Beczka śmiechu Teatr na Walizkach >C
Cicindela Krakowski Teatr Tańca >B
18.00 The Invasion The LJUD group >B
Little clownery SASHAiSASHA >C
19.00 O ósmej na Arce Zdrojowy Teatr Animacji >D
Sconcerto d'amore Compagnia Nando e Maila >B
20.00 Rudymenty czyli Wtóra Księga Rodzaju Teatr Snów >B
21.00 The Emperor's Last Clothes The Physical Theatre "InZhest" >D
22.00 C'era una volta Ondadurto Teatro >A
23.00 Corazon de Angeles Theater Tol >A

***
Skróty - miejsca prezentacji w Krakowie:
>A Rynek Główny, od strony Ratusza
>B Rynek Główny, od strony kościoła św. Wojciecha
>C Mały Rynek
>D Plac Szczepański






Wstęp bezpłatny na wszystkie wydarzenia ULICY 26

Archiwum