ULICA - Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych XXXI edycja

ULICA - Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych XXXI edycja (od 05.07.2018 do 08.07.2018)

Organizator

Teatr KTO

Krowoderska 74, 31-158 Kraków

31. ULICA
Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych
Wiatr od wschodu

KRAKÓW 5-8 lipca
OŚWIĘCIM 6 lipca
TARNÓW 6, 7 lipca
***
OŚWIĘCIM, PIĄTEK 6 lipca
16.30 Duo Looky (Izrael) The Happy Hour Show
17.30 Jay Che Jia Jun (Singapur) Ping Pongowy Cyrk
18.00 Kijowski Teatr Uliczny "Highlights" (Ukraina) Korowód tańca
**
TARNÓW, PIĄTEK 6 lipca
18.00 Mr Tartuffo (Chile) Przeciąganie liny
19.00 The Charming JAY (Wielka Brytania/Korea Południowa) Zadymiony klub jazzowy
20.00 Orchestre International du Vetex (Francja/Belgia) - Fifavela Fever
**
Tarnów, SOBOTA 7 Lipca
18.00 Compagnie Albedo (Francja) Les Bigbrôzeurs (Wielcy Bracia)
18.30 The Seed Dance Project Group (Korea Południowa) Interakcja
19.00 Duo Looky (Izrael) The Happy Hour Show
20.00 Kijowski Teatr Uliczny "Highlights" (Ukraina) Korowód tańca
***
PROGRAM - KRAKÓW

CZWARTEK, 5 lipca
14.00 CCOT (Korea Południowa) Masażysta Planty
15.00 Compagnie Albedo (Francja) Les Bigbrôzeurs (Wielcy Bracia) Rynek B
15.00 Mr Tartuffo (Chile) - Przeciąganie liny Rynek A
16.00-18.00 Opowiadacze kurdyjscy (Turcja) Dengbj Evi Czajownia
16.00 The Seed Dance Project Group (Korea Południowa) Interakcja Rynek A
16.00 Iryna Afanasjewa "MimIrina" (Polska) Kominiarczyk Mały Rynek
16.00 Jay Che Jia Jun (Singapur) Ping Pongowy Cyrk Bonarka
17.00 The Green Theatre of Bishkek (Kirgistan) Karagul bottom (Pieśń kamieni) Rynek A
17.00 Duo Looky (Izrael) The Happy Hour Show Mały Rynek
18.00 Kijowski Teatr Uliczny "Highlights" (Ukraina) Korowód tańca Rynek B
18.00 Performance Studies Collective (Indie) Praca w toku Korona
19.00 The Seed Dance Project Group (Korea Południowa) Interakcja Rynek A
19.00 Grupa Zatrzymać Obrotówkę (Polska) Nowe szaty cesarza Mały Rynek
20.00 Jay Che Jia Jun (Singapur) Ping Pongowy Cyrk Rynek B
20.00 The Charming JAY (Wielka Brytania/Korea Południowa) Zadymiony klub jazzowy Mały Rynek
21.00 Our Theatre (Gruzja) Paradiso Rynek B
22.00 Orchestre International du Vetex (Francja/Belgia) - Fifavela Fever Rynek B
22.00 Stalker Theatre, Creative Dandi Galeria Krakowska
23.00 Teatr KTO (Polska) Zapach czasu Rynek A
*
PIĄTEK, 6 lipca
14.00 CCOT (Korea Południowa) Masażysta Planty
16.00-18.00 Opowiadacze kurdyjscy (Turcja) Dengbj Evi Czajownia
16.00 The Seed Dance Project Group (Korea Południowa) Interakcja Rynek A
16.00 Iryna Afanasjewa "MimIrina" (Polska) Kominiarczyk Mały Rynek
16.00 Compagnie Albedo (Francja) Les Bigbrôzeurs (Wielcy Bracia) Bonarka
17.00 The Green Theatre of Bishkek (Kirgistan) Karagul bottom (Pieśń kamieni) Rynek A
18.00 Iryna Afanasjewa "MimIrina" (Polska) Kominiarczyk Mały Rynek
18.00 The Engineering Theatre AKHE (Rosja) Piana dni Rynek A
19.00 Grupa Zatrzymać Obrotówkę (Polska) Nowe szaty cesarza Mały Rynek
20.00 The Seed Dance Project Group (Korea Południowa) Interakcja Rynek A
21.00 Our Theatre (Gruzja) Paradiso Rynek B
22.00 Stalker Theatre, Creative Dandi Galeria Krakowska
23.00 Teatr KTO (Polska) Zapach czasu Rynek A
24.00 Scena Plastyczna KUL (Polska) Symbioza Park Jordana
*
SOBOTA, 7 lipca
14.00 CCOT (Korea Południowa) Masażysta Planty
14.00 Jay Che Jia Jun (Singapur) Ping Pongowy Cyrk Galeria Krakowska
14.00 The Charming JAY (Wielka Brytania/Korea Południowa) - Zadymiony klub jazzowy Bonarka
14.00-18.00 Teatr Wagabunda (Polska) Stara zagroda Mały Rynek
15.00 Grupa Zatrzymać Obrotówkę (Polska) Nowe szaty cesarza Bonarka
15.00 Mr Tartuffo (Chile) Przeciąganie liny Galeria Krakowska
16.00-18.00 Opowiadacze kurdyjscy (Turcja) Dengbj Evi Czajownia
16.00 Studio Teatralne Scena na Scenie (Polska) Opowieści wiatru Mały Rynek

17.00 Krakowskie Stowarzyszenie Fotograficzne FOTOGALICJA i Teatr KTO - Wernisaż wystawy zdjęć "FOTOGALICJA na ULICY" Vis--vis Rynek Główny 29

18.00 Jay Che Jia Jun (Singapur) - Ping Pongowy Cyrk Mały Rynek
18.00 The Charming JAY (Wielka Brytania/Korea Południowa) - Zadymiony klub jazzowy Rynek A
19.00 Grupa Zatrzymać Obrotówkę (Polska) Baśń dagestańska Mały Rynek
19.00-24.00 Theyyam Pattola Kar of North Malabar (Indie) - Pottan Theyyam (tradycyjne widowisko rytualne) Park Bednarskiego
19.00 Mr Tartuffo (Chile) - Przeciąganie liny Rynek B
20.00 Teatr KTO (Polska) - Peregrinus Rynek Podgórski
20.00 The Engineering Theatre AKHE (Rosja) - Piana dni Rynek A
21.00 Our Theatre (Gruzja) Paradiso Rynek B
22.00 The Green Theatre of Bishkek (Kirgistan) Chleb i pies Rynek A
*
NIEDZIELA, 08 lipca
14.00 CCOT (Korea Południowa) - Masażysta Planty
14.00-18.00 Teatr Wagabunda (Polska) Stara zagroda Mały Rynek
15.00 Grupa Zatrzymać Obrotówkę (Polska) Nowe szaty cesarza Mały Rynek
15.00 The Charming JAY (Wielka Brytania/Korea Południowa) - Zadymiony klub jazzowy Rynek B
16.00-18.00 Opowiadacze kurdyjscy (Turcja) Dengbj Evi Czajownia
16.00 Orchestre International du Vetex (Francja/Belgia) - Fifavela Fever Rynek A
16.00 Compagnie Albedo (Francja) Les Bigbrôzeurs (Wielcy Bracia) Rynek B
16.00 Mr Tartuffo (Chile) Przeciąganie liny Mały Rynek
17.00 The Seed Dance Project Group (Korea Południowa) Interakcja Rynek B
18.00 The Engineering Theatre AKHE (Rosja) - Piana dni Rynek A
18.00 The Charming JAY (Wielka Brytania/Korea Południowa) Zadymiony klub jazzowy Mały Rynek
19.00 Grupa Zatrzymać Obrotówkę (Polska) Baśń dagestańska Mały Rynek
19.00-24.30 Theyyam Pattola Kar of North Malabar (Indie) Kathivannur Veeran (tradycyjne widowisko rytualne) Park Bednarskiego
20.00 Kijowski Teatr Uliczny "Highlights" (Ukraina) Korowód tańca Rynek A
20.00 Mr Tartuffo (Chile) Przeciąganie liny Mały Rynek
21.00 Our Theatre (Gruzja) Paradiso Rynek B
21.00 Teatr KTO (Polska) Peregrinus Rynek Podgórski
22.00 The Green Theatre of Bishkek (Kirgistan) Chleb i pies Rynek A
23.00 Orchestre International du Vetex (Francja/Belgia) Fifavela Fever Rynek A
______________________________
Miejsca prezentacji spektakli:
Rynek A - Rynek Główny od strony Ratusza
Rynek B - Rynek Główny od strony kościoła św. Wojciecha
Mały Rynek
Rynek Podgórski
Planty - Planty przy pomniku Lilli Wenedy
Park Jordana - Park im. Henryka Jordana (przy oczku wodnym, wejście od Błoń)
Park Bednarskiego - Park im. Wojciecha Bednarskiego (boisko, wejście od ul. Parkowej)
Czajownia - Herbaciarnia Czajownia, ul. Józefa 25
Korona - Plac Niepodległości przy Klubie Sportowym Korona
Galeria Krakowska - Plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego przy Dworcu Głównym
Bonarka - Bonarka City Center

Archiwum