ULICA - Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych XXVIII edycja

ULICA - Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych XXVIII edycja (od 09.07.2015 do 12.07.2015)

Organizator

Teatr KTO

Krowoderska 74, 31-158 Kraków

9 lipca / czwartek

10.00-18.00 Krakow Klown Konzept >A (start)

16.00 Marco Carolei (Włochy) Capocomico >A

16.00 Teatr Falkoshow (Polska) Hej-Ho, Hej-Ha Orkiestra gra! >D

16.00 Teatr Pinezka (Polska) Marionetarium Clowna Pinezki >C

16.00 Teatr Satyry Zielona Mrówa (Polska) Podglądanie rodaków czyli na Zapupiu Dalekim >E

16.30 Krakowski Teatr Tańca (Polska) Estra i Andro >B

16.30 Orchestre International Du Vetex (Belgia/Francja) >D

17.00 (bra)T i v tricku (Czechy) Plovárna >C

17.00 Les filles Föllen & Barbara Wysoczańska (Stowarzyszenie Teatr Tańca DF)

(Hiszpania/Polska) Thank You for Dancing >D

17.00 Paul Morocco (Wielka Brytania) Ole! >A

18.00 Claire Ducreux (Francja) The Smile of the Shipwrecked >C

18.00 Clownen Ruben (Szwecja) Clownen Ruben in person >B

18.00 Peter Punk (Hiszpania) Chungo Ke Te Cagas >D

18.00 Teatr KTO (Polska) Peregrinus >A (start: Sklep Intimissimi, ul. Szewska 22)

19.00 Elastic (Belgia) The Gag Man >D

19.00 Jango Edwards (USA) Classics duo-Forty Years of entertainment >A

19.00 Teatr Pijana Sypialnia (Polska) Wodewil Warszawski >C

19.00 V.O.S.A. Theatre (Czechy) Vysoké sn'n~ >B

20.00 Aziz Gual (Meksyk) De Risa en Risa >C

20.00 Company 1Watt (Francja) Perfect Working Order >B

20.00 Muzikanty (Polska) Tank >D

21.00 Orchestre International Du Vetex (Belgia/Francja) >B

22.00 Theater Tol (Belgia) Pedaleando hacia el Cielo >A

***

10 lipca / piątek

10.00-18.00 Krakow Klown Konzept >A (start)

16.00 Clownen Ruben (Szwecja) Clownen Ruben in person >A

16.00 Elastic (Belgia) The Gag Man >C

16.00 Iza Kała (Polska) Kredyt zaufania >E

16.00 Teatr Falkoshow (Polska) Hej-Ho, Hej-Ha Orkiestra gra! >D

16.00 Teatr Pinezka (Polska) Marionetarium Clowna Pinezki >B

17.00 Orchestre International Du Vetex (Belgia/Francja) >A

17.00 Paul Morocco (Wielka Brytania) Ole! >C

17.00 Peter Punk (Hiszpania) Chungo Ke Te Cagas >D

17.30 Krakowski Teatr Tańca (Polska) Estra i Andro >B

18.00 Aziz Gual (Meksyk) De Risa en Risa >A

18.00 Company 1Watt (Francja) Perfect Working Order >C

18.00 Loco Brusca (Argentyna/Katalonia) Mr X >D

19.00 Claire Ducreux (Francja) The Smile of the Shipwrecked >B

19.00 Elastic (Belgia) The Gag Man >D

19.00 Leo Bassi (Włochy/Hiszpania) B.O.B. Best of Bassi >A

19.00 Teatr Pijana Sypialnia (Polska) Wodewil Warszawski >C

20.00 Les filles Föllen & Barbara Wysoczańska (Stowarzyszenie Teatr Tańca DF)

(Hiszpania/Polska) Thank You for Dancing >D

20.00 Marco Carolei (Włochy) Capocomico >C

21.00 Orchestre International Du Vetex (Belgia/Francja) >B

22.00 Teatr KTO (Polska) Ślepcy >A

***

11 lipca / sobota

16.00 Krakowski Teatr Tańca (Polska) Estra i Andro >B

16.00 Teatr KTO (Polska) Peregrinus >A (start: Sklep Intimissimi, ul. Szewska 22)

16.00 Teatr Mumerus (Polska) Niewyczerpany transformista >E

16.00 Teatr Pinezka (Polska) Marionetarium Clowna Pinezki >D

17.00 Company 1Watt (Francja) Perfect Working Order >D

17.00 Teatr Falkoshow (Polska) Hej-Ho, Hej-Ha Orkiestra gra! >C

17.00 Paul Morocco (Wielka Brytania) Ole! >A

17.00 Peter Punk (Hiszpania) Chungo Ke Te Cagas >B

18.00 Loco Brusca (Argentyna/Katalonia) Mr X >A

18.00 Marco Carolei (Włochy) Capocomico >B

18.00 Teatr Alter (Ukraina) Lustro >C

18.00 Teatr Klonz (Belgia) Don Quichot >D

19.00 Aziz Gual (Meksyk) De Risa en Risa >B

19.00 Claire Ducreux (Francja) The Smile of the Shipwrecked >D

19.00 Leo Bassi (Włochy/Hiszpania) Requiem for Lost Innocence >A

19.00 Teatr Pijana Sypialnia (Polska) Wodewil Warszawski >C

20.30 Sopocki Teatr Tańca (Polska) Puste Ciało. Okazja do malutkiej rozpaczy >A

21.00 Company 1Watt (Francja) Perfect Working Order >A

22.00 Parada La Strada >A

***

12 lipca / niedziela

16.00 Orchestre International Du Vetex (Belgia/Francja) >C

16.00 Teatr Falkoshow (Polska) Hej-Ho, Hej-Ha Orkiestra gra! >A

16.00 Teatr Mumerus (Polska) Ampuć czyli zoologia fantastyczna >E

16.00 Teatro Tatro (Słowacja) Zázraený divadelný automat (część I) >D

17.00 Clownen Ruben (Szwecja) Clownen Ruben in person >D

17.00 Marco Carolei (Włochy) Capocomico >A

17.00 Peter Punk (Hiszpania) Chungo Ke Te Cagas >C

17.00 Teatr Nikoli (Polska) Maruczella >B

18.00 Orchestre International Du Vetex (Belgia/Francja) >D

18.00 Teatr Klonz (Belgia) Don Quichot >B

18.00 Teatr KTO (Polska) Peregrinus >A (start: Sklep Intimissimi, ul. Szewska 22)

19.00 Aziz Gual (Meksyk) De Risa en Risa >A

19.00 Loco Brusca (Argentyna/Katalonia) Mr X >B

19.00 Teatro Tatro (Słowacja) Zázraený divadelný automat (część II) >D

19.00 Teatr Pijana Sypialnia (Polska) Wodewil Warszawski >C

20.30 Leo Bassi (Włochy/Hiszpania) The Experiment >A

22.00 Underclouds Company (Francja) Funambus >A


Dodatkowo podczas 28. ULICY odbędą się projekcje filmów o fenomenie klauna,

dyskusje, spotkania z Artystami, promocja książki "Klaun, boski pomazaniec" i

wernisaż wystawy Krakowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego FOTOGALICJA.

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów