Festiwal Szekspirowski XI edycja

Festiwal Szekspirowski XI edycja (od 03.08.2007 do 11.08.2007)

Organizator

Gdański Teatr Szekspirowski, Fundacja Theatrum Gedanense

ul. Wojciecha Bogusławskiego 1, 80-818 Gdańsk

3.08.
Komedia omyłek, Teatr Wybrzeże, Gdańsk (g. 17 - Teatr Wybrzeże, Gdańsk)
Król Lear, Teatr Mały, Rosja (g. 20 - Teatr Muzyczny, Gdynia)

4.08.
Sen nocy letniej, London Metropolitan University, Wielka Brytania (g. 16 - Malarnia Teatru Wybrzeże, Gdańsk)
Król Lear, Teatr Mały, Rosja (g. 19 - Teatr Muzyczny, Gdynia)

5.08.
Romeo i Julia, Aquila Theatre, USA (g. 16, 20 - Teatr Wybrzeże, Gdańsk)
Sen nocy letniej, London Metropolitan Univ., Wielka Brytania (g. 17 - Malarnia Teatru Wybrzeże, Gdańsk)

6.08.
Hamlet, Teatr Rustaweli, Gruzja (g. 19 - Teatr Muzyczny, Gdynia)

7.08.
Król Lear, Theater an der Ruhr, Niemcy (g. 19 - Teatr Wybrzeże, Gdańsk)

8.08.
Król Lear, Theater an der Ruhr, Niemcy (g. 20 - Teatr Wybrzeże, Gdańsk)
Gertruda, Teatr Stajnia Pegaza, Sopot (g. 18 - Scena Kameralna, Sopot)

9.08.
Gertruda, Teatr Stajnia Pegaza, Sopot (g. 18, 20 - Scena Kameralna, Sopot)

10.08.
Miarka za miarkę, Teatr Powszechny, Warszawa (g. 19 - Malarnia Teatru Wybrzeże, Gdańsk)

11.08.
Sen nocy letniej, London Metropolitan University, Wielka Brytania i uczestnicy akcji "Dolne Miasto Górą" (g. 14 - plener, Gdańsk)
Miarka za miarkę, Teatr Powszechny, Warszawa (g. 16 - Malarnia Teatru Wybrzeże, Gdańsk)
Kiss me, Kate, Teatr Muzyczny, Gdynia (g. 20 - Teatr Muzyczny, Gdynia)
Miarka za miarkę, Teatr Powszechny, Warszawa (g. 20 - Malarnia Teatru Wybrzeże, Gdańsk)


* * *



PROGRAM SPOTKAŃ W KLUBIE FESTIWALOWYM


CICO, Piwna 28/30, Gdańsk

3.08
godz.14:30 spotkanie z Lwem Dodinem (Mały Teatr Dramatyczny, Rosja)
godz. 22:00 Impreza "Man-Made Moon" - grają DJ'e z Hamburga: Robert O. Nick Name, Romeq

4.08
godz. 12:00 spotkanie z Peterem Meineckiem (Teatr Aquila, USA)
godz. 22:00 Impreza "Man-Made Moon" - grają DJ'e z Hamburga: Robert O. Nick Name, Romeq

5.08
godz.11:00 spotkanie z Andrzejem Wajdą
godz. 23:00 Amerykańska Noc z Teatrem Aquila

7.08
godz. 14:00 spotkanie z Robertem Sturuą (Teatr Rustaveli, Gruzja)
godz. 22:00 Gruzińska Noc z Teatrem Rustaveli

8.08
godz. 14:00 spotkanie z Roberto Ciullim (Theater an der Ruhr, Niemcy)
godz. 23.00 "Szalone improwizacje Teatru Wybrzeżak"

9.08
godz. 23:00 Angielska Noc z London Metropolitan University

11.08
godz. 12:00 spotkanie z Anną Augustynowicz (Teatr Powszechny, Polska)

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów