Wrocław. W centrum miasta stanie parkiet taneczny dostępny dla wszystkich. To zapowiedź Polskiej Platformy Tańca
25.06.2026
Wrocław jest w tym roku polską stolicą tańca. W dniach 26-28 czerwca, w centrum miasta, na Skwerze Wrocławianek, działać będzie parkiet taneczny. Przez trzy dni będzie można oglądać pokazy taneczne, wziąć udział w lekcjach tańca i o tańcu porozmawiać – od hip-hopu, przez breakdance, po latino czy tańce ludowe. To część programu „Wrocław tańczy!” zapowiadającego Polską Platformę Tańca – najważniejsze w Polsce biennale tańca i choreografii, które odbędzie się w dniach 17-20 września.