Międzynarodowa Konferencja Tańca Współczesnego i Festiwal Sztuki Tanecznej XIII edycja

Międzynarodowa Konferencja Tańca Współczesnego i Festiwal Sztuki Tanecznej XIII edycja (od 02.07.2006 do 15.07.2006)

Organizator

Bytomski Teatr Tańca i Ruchu Rozbark

ul. Kilara 29, 41-902 Bytom

02.07
Śląski Teatr Tańca, Bytom: g. 19.30
03.07
Joe Alter, USA: g. 19.30
Falling Into the sea, Black Flag, Commitment to breathing, A Fuego Lento; City Dance Ensemble, USA: g. 19.30
04.07
The Amber Room, ZviDance, USA: g. 19.30
05.07
Electric Tales, New Art Club, Wielka Brytania: g.19:30
06.07
The Brothers Very Grimm, Sean Tuan John (Walia: g. 19:30
Topsy, Unity, Percussion, Latin, Be Bop, Separation, Come Sunday, Call It Of; BalletMet , USA: g. 19.30
07.07
Chambre Blanche, Compagnie Michele Noiret, Walonia-Bruksela-Belgia: g. 19:30
08.07
Sinfonia Eroica, Compagnie Michele Ann De Mey, Walonia-Bruksela-Belgia: g. 19:30
09.07
Poza Światem, Śląski Teatr Tańca, Bytom: g. 19.30
10.07
M an average piece, Maria Clara Villa Lobos, Walonia-Bruksela-Belgia: g. 19.30
Imogrants Voices, Dipisha Patel, Wielka Brytania: g. 21
Piejo Dziobio Gdaczo, Grupa Tańca Współczesnego Pollitechniki Lubelskiej: g. 21
11.07
D'Orient, Compagnie Thor, Walonia-Bruksela-Belgia: g. 19.30
12.07
Solitaire, En-Knap &Zagreb Dance Company, Słovenia/Chorwacja: g. 19.30
13.07
Nora Chipaumire, USA: g.19:30
Slam-in, Teatr Bretoncaffe, Polska
B&B, A&A&A, Polska
Tańce których nikt nazwać nie chciał No 20, Teatr Tańca Arka, Polska
14.07
Off Key, Scary Face, As Palavras; Cie Claudio, Bernardo,Walonia-Bruksela-Belgia: g. 19.30
15.07
Przenikanie, Studio Eksperymentów ŚTT, Polska: g. 19.30
Oracles: Dogmatomik, Evita, The Speaker, Spare hange, Puppet- Zombie;roup Motion, USA
Cztery Róże dla Luciene, Gemin; Tear Tańca Dystans DWP, Polska

Sceny alternatywne
o3.07
Villa Evra, Studio Teatru Fizycznego, Polska: g. 17.30
04.07
Villa Evra, Studio Teatru Fizycznego, Polska: g. 17.30
05.07
Villa Evra, Studio Teatru Fizycznego, Polska: g. 17.30
06.07
Same Movement Diferent, Spiritlstyle&Peace Production, USA: g. 17
07.07
Villa Evra, Studio Teatru Fizycznego, Polska: g. 17.30
08.07
Prezentacje Filmów Tanecznych: g. 10-18
09.07
Prezentacje Filmów Tanecznych: g. 10-18
12 Easy Waltzes, Compagnie Michele Ann De Mey,
Walonia-Bruksela-Belgia: g. 17
10.07
Villa Evra, Studio Teatru Fizycznego: g. 17.30
11.07
Villa Evra, Studio Teatru Fizycznego: g. 17.30
12.07
Shosha, Headlong, USA: g. 17
14.07
Prezentacje studenckie, Wyższa Szkoła Sztuk Performatywnych. Bytom: g. 17
Studium Tańca Współczesnego MTT, Wrocław: g. 17
15.07
Shosha, Headlong, USA: g. 17

"

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów