EN
Międzynarodowa Konferencja Tańca Współczesnego i Festiwal Sztuki Tanecznej XIX edycja

Międzynarodowa Konferencja Tańca Współczesnego i Festiwal Sztuki Tanecznej XIX edycja (od 30.06.2012 do 09.07.2012)

Organizator

Bytomski Teatr Tańca i Ruchu Rozbark

ul. Kilara 29, 41-902 Bytom

PLAN ZAJĘĆ

STUDIO A

08.00 - 09.30
JOGA - Małgorzata Kłaniecka (Polska)
10.00 - 11.30
BARRE AU SOL - Slava Krichmariev (Rosja)
12.00 - 13.30
PARTNEROWANIE - Ali i Anna Akabali (Turcja)
15.00 - 16.30
LYRICAL MODERN - Byron van Jones (Niemcy)
17.00 - 18.30
FLOOR - WORK CONTEMPORARY DANCE TECHNIQUE - Keren Levi (Izrael)


STUDIO B

08.00 - 09.30
TRENING OGÓLNOROZWOJOWY - Jacek Szwesta (Polska)
10.00 - 11.30
TECHNIKA LIMONA - Louise Frank (Holandia) - od 2.07.2012 do 8.07.2012
TANIEC WSPÓŁCZESNY - Janusz Skubaczkowski (Polska) 30.06.2012 - 1.07.2012
12.00 - 13.30
CONTACT IMPROVISATION - Keren Levi (Izreal)
15.00 - 16.30
KLASYKA - Slava Krichmariev (Rosja)
17.00 - 18.30
CONTEMPORARY JAZZ CLASS - Guido Verwer (Holandia)


STUDIO C
08.00 - 09.30
PILATES - Tomasz Wawrzyński (Polska)
10.00 - 11.30
TECHNIKA MARTY GRAHAM - Dagmar Wesselius (Holandia)
12.00 - 13.30
TANIEC WSPÓŁCZESNY - Anna Piotrowska (Polska)
15.00 - 16.30
TECHNIKA CUNNINGHAMA - Marc von Loon (Holandia) - od. 2.07.2012 do 8.07.2012
TANIEC WSPÓŁCZESNY - Janusz Skubaczkowski (Polska) 30.06.2012 - 1.07.2012
17.00 - 18.30
RELEASE BASED MODERN DANCE - Matias Rnningen (Norwegia)


STUDIO D
9.30 - 13.00, 15.00 - 17.00
COACHING PROJECT - Uri Ivgi (Holandia/Izrael)
17.00 - 18.30
MASTER CLASS - Jacek Łumiński (Polska)


STUDIO E

08.00 - 09.30
CONTEMPORARY AND CLASSICAL MODERN DANCE - Patricia Noworol (USA)
10.00 - 11.30
OLD SCHOOL JAZZ - Byron van Jones (Niemcy)
12.00 - 13.30
COMPOSITION AND CHOREOGRAPHIC PROCESS - Patricia Noworol (USA)
15.00 - 16.30
TANIEC WSPÓŁCZESNY - Dagmar Wesselius (Holandia)
17.00 - 18.30
JOGA - Małgorzata Kłaniecka (Polska) - Joga

STUDIO F
08.00 - 09.30
AFRIKAN CONTEMPORARY DANCE - Joseph Aka (Wybrzeże Kości Słoniowej/ Francja)
10.00 - 11.30
TANIEC BRZUCHA - Jamilah-Małgorzata Gil-Manze (Polska)
12.00 - 13.30
TANIEC WSPÓŁCZESNY- Aviram Saar (Izrael)
15.00 - 16.30
MUSICAL THEATRE & DANCE - Jakub Lewandowski (Polska)
17.00 - 18.30
URBAN CONTEMPORARY AND HOUSE - Gabriel Francisco (USA)


STUDIO G - BLOK AKTORSKI
08.00 - 09.30
PRACA Z CIAŁEM - Janusz Skubaczkowski (Polska)
10.00 - 11.30
DYKCJA - Michał Majnicz (Polska)
12.00 - 13.30
SCENY - Michał Majnicz (Polska)
15.00 - 16.30
ANALIZA TEKSTU - Ewa Wyskoczyl (Polska)
17.00 - 18.30
REŻYSERIA - Ewa Wyskoczyl (Polska)


MAŁA KONFERENCJA (zajęcia dla dzieci)
10.00 - 11.00 TANIEC WSPÓŁCZESNY
11.30 - 12.30 TANIEC ORIENTALNY
13.00 - 14.00 HIP HOP

Archiwum