EN

29.06.2021, 08:52 Wersja do druku

Kraków. Kulturalne lato. Na co warto się wybrać?

Inne aktualności

Spotkania z kulturą żydowską w sercu Kazimierza, 26. Summer Jazz Festival Kraków z Brandfordem Marsalisem w roli głównej, teatry uliczne i 500. urodziny dzwonu Zygmunta. Lato w Krakowie można spędzić bezpiecznie i na pełnych obrotach!


 Kraków ma się czym pochwalić. Ofertę kulturalną miasta tworzy kilkaset małych i dużych centrów kultury, ponad 117 oddziałów muzealnych, kilkadziesiąt teatrów, kilkanaście festiwali oraz kilka kin studyjnych. Latem kulturalnych propozycji jest tak dużo, że trudno zapamiętać, co i gdzie się dzieje. W organizacji wakacyjnego kalendarza ma pomóc nowa filozofia kulturalna Kraków Culture.

Powstałe w jej ramach wirtualne przewodniki ułatwią wybór najciekawszych koncertów, wystaw czy spektakli. Jak działają? Jeśli potrzebny nam pomysł na już - wystarczy wejść na stronę Karnet.krakowculture.pl, kliknąć w kalendarium interesujący nas dzień i z wielu wydarzeń wybrać to, na które akurat mamy ochotę. Jeżeli dopiero planujemy wizytę w Krakowie, warto odwiedzić portal Krakowculture.pl - znajdziemy tam program atrakcji na całe lato.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Urodziny dzwonu Zygmunta i najlepszy jazz. Jak szukać kulturalnych wydarzeń w Krakowie?

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Kraków” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Wątki tematyczne