Międzynarodowy Festiwal Teatralny

Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Dialog - Wrocław" IV edycja (od 10.10.2007 do 17.10.2007)

Organizator

Biuro Festiwalowe Impart 2016

Rynek-Ratusz 7-9, 50-106 Wrocław

9.10
Rewizor, Kolyada- Teatr, Jekaterinburg ( Rosja): g. 17.30
Życie jest snem, Ntgent Gent (Belgia): g. 21

10.10
Otwarcie Festiwalu: g. 13
La veillée des abysses, (impreza towarzysząca, film): g. 15
Oresteja, Stary Teatr, Kraków: g. 17.30
Rewizor, Kolyada- Teatr, Jekaterinburg ( Rosja): g. 17.30
Anioły w Ameryce, TR Warszawa: g. 18
Dom lalki, Mabou Mines, USA: g. 20
Życie jest snem, Ntgent Gent (Belgia): g. 20.30
Spotkanie z twórcami spektaklu Oresteja i Życie jest sem: g. 23

11.10
La veillée des abysses i La Symphonie du Hanneton, impreza towarzysząca, film): g. 15
Rewizor, Kolyada- Teatr, Jekaterinburg ( Rosja): g. 17.30
Anioły w Ameryce, TR Warszawa: g. 18
Oresteja, Stary Teatr, Kraków: g. 20
Dom lalki, Mabou Mines, USA: g. 20

12.10
Spotkanie z twórcami "Aniołów w Ameryce: g. 11
La Symphonie du Hanneton (impreza towarzysząca, film): g. 15
Rewizor, Kolyada- Teatr, Jekaterinburg ( Rosja): g. 16.30
Dom lalki, Mabou Mines, USA: g. 17
Odprawa posłów greckich, Stary Teatr, Kraków: g. 20
Peer Gynt, Teatr Dramatyczny, Warszawa: g. 20.30

13.10
Spotkanie z twórcami Rewizora i Odprawy posłów greckich: g. 11
Dom lalki, Mabou Mines, USA: g. 14, 20
Makbet, Teatr Więzienny w Kłodzku (impreza towarzysząca): g. 15
Rewizor, Kolyada- Teatr, Jekaterinburg ( Rosja): g. 17.30
Noże w kurach, Daile Theatre, Łotwa: g.19
Peer Gynt, Teatr Dramatyczny, Warszawa: g. 20.30

14.10
Spotkanie z twórcami Peer Gynta i Domu lalki: g. 11
Makbet, Teatr Więzienny w Kłodzku (impreza towarzysząca): g. 15
Golfo 2.3 Beta, , Horus Theatre Company, Grecja: g. 17
Noże w kurach, Daile Theatre, Łotwa: g.19
Kartoteka, Wrocławski Teatr Współczesny: g. 21

15.10
Spotkanie z twórcami Noży w kurach i kartoteki: g. 11
Estrellas argentyński film dokumentalny, (impreza towarzysząca): g. 14, 16.30
Spotkanie z twórcami Estrellas i Makbeta: g. 15
Golfo 2.3 Beta, , Horus Theatre Company, Grecja: g. 18
[mede:a], Burgtheater/ scena KASINO Wiedeń/Austria: g. 22.30

16.10
Spotkanie z twórcami Trzech sióstr i [mede:i]: g. 11
Estrellas, argentyński film dokumentalny, (impreza towarzysząca): g. 15
Golfo 2.3 Beta, , Horus Theatre Company, Grecja: g. 17
Woyzeck, Sadari Movement Laboratory/Asia Now Productions, Seul-Korea: g. 19
Trzy siostry: Munchner Kammerspiele, Niemcy: g. 19.30
[mede:a], Burgtheater/ scena Kasino, Wiedeń/Austria: g. 21
Spotkania z twórcami Golfo 2.3 Beta, Woyzecka i Estrellas: g. 21

17.10
Panel dyskusyjny: g. 11
La veillée des abysses i La Symphonie du Hanneton, (impreza towarzysząca, filmy): g. 15.
Golfo 2.3 Beta, , Horus Theatre Company, Grecja: g. 17
Mała Syrenka, Kaleidoskop & Cirkus Cirkór, Dania/Szwecja: g. 18
Woyzeck, Sadari Movement Laboratory/Asia Now Productions, Seul-Korea: g. 20
Giselle, Fabulous Beast Dance Theatre, Irlandia: g 21.15
Spotkanie z twórcami Małej Syrenki, Giselle i Jamesem Thiérrée : g. 23
Zakończenie Festiwalu: g. 24

18.10.
Mała Syrenka, Kaleidoskop & Cirkus Cirkór, Dania/Szwecja: g. 17
Giselle, Fabulous Beast Dance Theatre, Irlandia: g 20
Woyzeck, Sadari Movement Laboratory/Asia Now Productions, Seul-Korea: g. 20

19.10
Mała Syrenka, Kaleidoskop & Cirkus Cirkór, Dania/Szwecja: g. 17
Giselle, Fabulous Beast Dance Theatre, Irlandia: g 20

20.10.
Mała Syrenka, Kaleidoskop & Cirkus Cirkór, Dania/Szwecja: g. 17
Giselle, Fabulous Beast Dance Theatre, Irlandia: g 20

21.10
Mała Syrenka, Kaleidoskop & Cirkus Cirkór, Dania/Szwecja: g. 17
Giselle, Fabulous Beast Dance Theatre, Irlandia: g 20.

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów