Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej

Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry" XVIII edycja (od 29.06.2018 do 02.07.2018)

Organizator

Telewizja Polska SA, Polskie Radio SA, samorząd województwa pomorskiego, Miasto Sopot, Gdańsk i Gdynia

80-336 Gdańsk; ul. Czyżewskiego 42 Sopot

Plan projekcji spektakli Teatru Telewizji:


PIĄTEK, 29 CZERWCA

sala nr 1
10:00 - Do dna
12:00 - Ślub
14:30 - Wujek 81. Czarna ballada
16:30 - Żabusia
18:15 - Brat naszego Boga
20:00 - Marszałek
21:45 - Bóg Niżyński
-
sala nr 2
11:00 - Wesele
12:30 - Pożegnania
14:15 - Lekcje miłości
15:45 - Lekcja polskiego
17:15 - Wojna, moja miłość
18:45 - Emigranci
20:30 - Mock

***

SOBOTA, 30 CZERWCA

sala nr 1
10:00 - Krawiec Niteczka
11:30 - Alibi
13:15 - Emigranci
15:00 - Lekcja polskiego
16:45 - Lekcje miłości
18:15 - Pan Jowialski
20:00 - Spiskowcy
22:00 - Rio
-
sala nr 2
11:00 - Wujek 81. Czarna ballada
12:45 - Biesiada u hrabiny Kotłubaj
14:00 - Bóg Niżyński
15:30 - Do dna
17:30 - Victoria
19:15 - Okno na tamtą stronę
20:45 - Mrok

***

NIEDZIELA, 1 LIPCA

sala nr 1
10:00 - Victoria
11:45 - Wariacje Tischnerowskie
13:30 - Okno na tamtą stronę
15:15 - Wojna, moja miłość
17:00 - Biesiada u hrabiny Kotłubaj
18:30 - Inspekcja
20:30 - Mock
-
sala nr 2
12:00 - Rio
13:15 - Brat naszego Boga
14:45 - Spiskowcy
16:30 - Pan Jowialski
18:15 - Żabusia
20:00 - Marszałek

***

PONIEDZIAŁEK, 2 LIPCA

sala nr 1
10:00 - Wesele
12:00 - Mrok
14:00 - Pożegnania
-
sala nr 2
10:00 - Krawiec Niteczka
11:30 - Ślub
13:00 - Alibi
15:00 - Inspekcja
16:45 - Wariacje Tischnerowskie
_______________________________________________

Plan prezentacji słuchowisk konkursowych Polskiego Radia:

PIĄTEK, 29 CZERWCA

15:00 - "Serce ciemności", 59'57" PR Kraków
16:20 - "Wojna światów 2050", 45', PR III
17:20 - "Nie było czasu na strach", 26'29", PR Szczecin
18:10 - "Król Edyp", 45', TPR
18:55 - "Zachwyceni", 50'14", PR Olsztyn
-
SOBOTA, 30 CZERWCA

10:00 - "Pewnego dnia wszystko to zmieści się w mniejszej torebce", 37'10", PR III
11:00 - "Ordonka", 53'35", PR 2
12:15 - "Obrona Sokratesa", 41'15", PR Lublin
13:15 - "Dzień języka ojczystego", 24'46", PR Lublin
13:55 - "Samotnik w teatrze", 45'04", TPR
15:00 - "Jaguar", 36'35", PR 1
15:50 - "Stroiciel grzebieni", 42', PR Kraków
16:45 - "Kurcyuszowa - Szczecin Prezydentówny Słomińskiej", 56'29", PR Szczecin
18:00 - "Kuferek", 41'35", PR Gdańsk
-
NIEDZIELA, 1 LIPCA
10:00 - "Cudze meble", 59'36", PR II
11:20 - "Cud na Nowolipkach", 41'25", PR 1
12:15 - "Rola błazna", 45', PR 1
13:20 - "Idę, tylko zimno mi w stopy", 35'36", TPR
14:15 - "Sekcja", 43'31", PR III
15:15 - "Długie życie", 44'33", PR1
16:15 - "Wesele - ja to czuję, ja to słyszę", Akt I,II, PR Rzeszów
ok.18:30 przerwa
18:40 - "Wesele - ja to czuję, ja to słyszę" Akt III, 60 min, PR Rzeszów
-
PONIEDZIAŁEK, 2 LIPCA
10:00 - "Traktat o miłości", 45'10", TPR
11:00 - "Dzień, w którym umarł Prokofiew", 59', PR 2
12:15 - "Toccata C-dur", 65'25", PR 2
13:35 - "Josepha Conrada podróż po Polsce", 28'30", PR Rzeszów
14:20 - "Futbolistki", 37'05", PR III
15:15 - "Bardzo dziwne", 24'05", PR Lublin

Projekcje spektakli konkursowych odbywać się będą w MULTIKINIE, ul. Bohaterów Monte Cassino 63, SOPOT, sale nr 1 i 2. Poprowadzą je Urszula Matysiak i Bogdan Szczepański (TVP 3 Gdańsk).

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów