Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci i Młodzieży Korczak XVII edycja

Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci i Młodzieży Korczak XVII edycja (od 05.10.2013 do 12.10.2013)

Organizator

Polski Ośrodek Międzynarodowego Stowarzyszenia Teatrów dla Dzieci i Młodzieży ASSITEJ

ul. Bartycka 18, 00-716 Warszawa

Program festiwalu:

5 października (sobota) -
10:00 - Teatr Powszechny - "Lokomotywa" Teatr Powszechny -
11:00 - Teatr Baj - "Emil z Lonnebergi" Teatr Baj -
11:00 - Teatr Powszechny - "Mglisty Billy" Teatr Figur -
12:30 - Teatr Powszechny - "Lokomotywa" Teatr Powszechny -
25:00 - Teatr Powszechny - "Mglisty Billy" Teatr Figur
***
6 października (niedziela) -
10:00 - Teatr Lalka - "Światełko" Opolski Teatr Lalki Aktora -
11:00 - Teatr Baj - "Emil z Lonnebergi" Teatr Baj -
12:00 - Teatr Lalka - "Światełko" Opolski Teatr Lalki i Aktora
- 12:00 - Teatr Dramatyczny - "Koziołek Matołek" Teatr Dramatyczny -
15:00 - Teatr Dramatyczny - "Koziołek Matołek" Teatr Dramatyczny
*??
7 października (poniedziałek) -
9:00 - Teatr Powszechny - "Walizka Pantofelnika" The Ghost Road Company -
9:30 - Teatr Powszechny - "Ściana.Banana" LALE.Teatr -
9:30 - Teatr Lalka - "Kish Kush" Teatrodistinto -
22:30 - Teatr Powszechny - "Ściana.Banana" LALE.Teatr -
11:30 - Teatr Lalka - "Kish Kush" Teatrodistinto -
12:00 - Teatr Powszechny - "Walizka Pantofelnika" The Ghost Road Company
**?
8 października (wtorek) -
9:00 - Teatr Powszechny - "Le Filo Fable" Teatr Lalki i Aktora -
9:30 - Teatr Powszechny - "Gra" Studio Teatralne Blum -
10:00 - Teatr Lalka - "Co słychać" Teatr Lalka -
11:30 - Teatr Powszechny - "Gra" Studio Teatralne Blum -
12:00 - Teatr Powszechny - "Le Filo Fable" Teatr Lalki i Aktora -
17:30 - Teatr Lalka - "Odyseja" Teatr Lalka
**?
9 października (środa) -
9:30 - Teatr Powszechny - "Malowany ogród" Compagnie TPO -
11:30 - Teatr Powszechny - "Malowany ogród" Compagnie TPO -
10:00 - Teatr Lalka - "Co słychać" Teatr Lalka -
11:30 - Teatr Lalka - "Odyseja" Teatr Lalka -
12:45 - Teatr Lalka - "Słoneczniki" Dzieci i dorośli
***
10 października (czwartek) -
9:30 - Teatr Powszechny - "Mozaika" Teatr Atofri -
10:00 - Teatr Powszechny - "Chodź na słówko" Centrum Sztuki Dziecka -
11:30 - Teatr Powszechny - "Mozaika" Teatr Atofri -
12:00 - Teatr Powszechny - "Chodź na słówko" Centrum Sztuki Dziecka
**?
11 października (piątek) -
9:00 - Teatr Powszechny - "Stawiam na Tolka Banana" Teatr im. S. Jaracza -
10:00 - Teatr Powszechny - "Audiopyłki" Centrum Sztuki Dziecka -
11:30 - Teatr Powszechny - "Audiopyłki" Centrum Sztuki Dziecka -
12:00 - Teatr Powszechny - "Stawiam na Tolka Banana" Teatr im. S. Jaracza -
13:00 - Teatr Powszechny - "Audiopyłki" Centrum Sztuki Dziecka -
17:30 - Teatr Guliwer - "Bajka o deszczowej kropelce i tęczy" Teatr Guliwer
***
12 października (sobota) -
12:00 - Teatr Studio - "Łauma" Teatr Studio -
18:00 - Teatr Powszechny - "Do zobaczenia" - widowisko zamykające Festiwal

Archiwum