Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci i Młodzieży Korczak X edycja

Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci i Młodzieży Korczak X edycja (od 02.10.2006 do 07.10.2006)

Organizator

Polski Ośrodek Międzynarodowego Stowarzyszenia Teatrów dla Dzieci i Młodzieży ASSITEJ

ul. Bartycka 18, 00-716 Warszawa

02.10
Baśń w poszukiwaniu teatru, Teatr Nowy, Słupsk (g. 10 - Teatr Lalek Guliwer);
Baśń o Rycerzu bez Konia, Teatr Lalek Banialuka, Bielsko-Biała (g. 11, 13.30 - Teatr Lalka);
Wariacje hiszpańskie, Teatr Spółka z o. o., Głogówek (g. 12 - MCKiS, wstęp wolny);
Być dzieckiem, Grupa Teatralna Gwiżdże, Słupsk (g. 12.40 - MCKiS, wstęp wolny);
Kim jesteś, Teatr Ruchu Forma, Inwałd (g. 16 - MCKiS, wstęp wolny);
Uroczystość otwarcia Festiwalu; Koty, Teatr Virovitica, Chorwacja (g. 18.30 - Teatr Rampa);

03.10
Kot w butach, Teatr Lalek Guliwer, Warszawa (g. 10, 12 - Teatr Lalek Guliwer);
Być piątym, Theaterwerkstatt, Hannover i Studio Teatralne Blum, Poznań (Niemcy/Polska) (g. 10.30 - Teatr Rampa);
Dyptyk zamknięty, Teatr Artexpress z I LO im. Leszczyńskiego, Jasło (g. 10.30, 11.30 - MCKiS - wstęp wolny);
Pan Huczek, Białostocki Teatr Lalek (g. 11, 17 - Teatr Lalka);
etcetera, Teatr K3, Białystok (g. 12.30, 19 - Teatr
Rampa);

04.10
Złota kaczka, Teatr Rampa, Warszawa (g. 10 - Teatr Rampa);
Dziennik Pauliny P., Miejski Teatr Žar Ptica, Chorwacja (g. 11, 17.30 - Teatr Lalka);
Stop, Mikropódium Családi Bábszinház, Budapest, Węgry (g. 13, 18 - Teatr Rampa);
Con Anima, Mikropódium Családi Bábszinház, Budapest, Węgry (g. 14, 19 - Teatr Rampa);

05.10
Powtórka z Czerwonego Kapturka, Polski Instytut Teatralny w Ameryce, Nowy York (USA) (g. 10 - Teatr Lalka);
Po tysiąckroć dlaczego, Big Brum Youth Theatre, Wielka Brytania (g. 11 - Teatr Rampa);
Wyspa słoneczników, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr. 2 , Domy Dziecka nr 1, 2, 9, 11, Teatr Lalka, Warszawa (g. 13.30 - Teatr Lalka - wstęp wolny);
Kosmos, Grupa Teatralna LILIMONY, Katolicki Ośrodek dla Osób Specjalnej Troski, Warszawa (g. 17 - Teatr Lalka - wstęp wolny);
Teatr dla młodzieży w Szwecji - rozmowa ze szwedzkim dramaturgiem S. Lindbergiem; Lovv, Teatr Montownia, Warszawa (g. 18 - Teatr Montownia);
Opowieści budujące z historii świętej zebrane, Unia Teatr Niemożliwy, Warszawa (g. 19 - Teatr Rampa);

06.10
Król Maciuś, Teatr Dzieci Zagłębia, Będzin (g. 10 - Teatr Rampa);
Brzechwa_ruszony, Teatr Tańca Dystans KDGW, Warszawa (g. 11, 13 - MCKiS);
Sekretny dziennik Adriana Mole'a, Teatr Drak, Czechy (g. 11, 17.30 - Teatr Lalka);
Szpak Fryderyk, Teatr Pleciuga, Szczecin (g. 12 - Teatr Baj)
Baśń o Rycerzu bez Konia, Teatr za złotówkę, Szkoła Aktorska Haliny i Jana Machulskich przy PO ASSITEJ, Warszawa (g. 12.30 - Teatr Rampa - wstęp wolny);
Niespodzianki teatralne, Ognisko Teatralne U Machulskich, Warszawa (g. 19 - Teatr Rampa - wstęp wolny);

07.10
Ach, jak cudowna jest Panama, Teatr Powszechny, Warszawa (g. 11 - Teatr Powszechny);
Baśń o rycerzu bez konia, Teatr Baj, Warszawa (g. 12 -
Teatr Baj);
Złotowłosa, Teatr Lalka, Warszawa (g. 17.30 - Teatr Lalka);
Uroczyste zakończenie Festiwalu - Prezentacja fragmentów sztuk nagrodzonych na XI Ogólnopolskim Konkursie dla Młodych Dramaturgów Szukamy Polskiego Szekspira, uczniowie z Ogniska Teatralnego i słuchacze Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich przy PO ASSITEJ, Warszawa (g. 19 - Teatr Rampa - wstęp wolny).

Happening - 30 minut przed każdym spektaklem w wykonaniu uczniów Ogniska Teatralnego, słuchaczy Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich przy PO ASSITEJ, ulica przed teatrem.
Spotkanie z twórcami spektaklu po każdym przedstawieniu w sali teatralnej.

Archiwum