Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci i Młodzieży Korczak XII edycja

Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci i Młodzieży Korczak XII edycja (od 29.09.2008 do 04.10.2008)

Organizator

Polski Ośrodek Międzynarodowego Stowarzyszenia Teatrów dla Dzieci i Młodzieży ASSITEJ

ul. Bartycka 18, 00-716 Warszawa

29.09
Białostocki Teatr Lalek, "Jest królik na księżycu"; teatr Rampa (g. 9, 11.30);
"Nie ma tego złego", Królowa Śniegu" Wychowankowie Domu Dziecka w Gdyni Demptowie i Teatr Muzyczny w Gdyni, Instytut Teatralny (g. 11 - Teatr Dramatyczny);
Za drzwiami, Teatr Lalka, Warszawa (g. 10:00 - Teatr Lalka);
Sienna Gospel Choir (g. 17 - schody przed teatrem Studio);
Królowa śniegu, Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych (g. 17:30 - Teatr Lalka);
ANIELSKI SKOK - Le Théâtre Maât z Belgii (g. 17:30 - Teatr Studio);
Towarzystwo Teatrum -Warszawa, "Dzieci mniejszego Boga" (g. 18 - Fort Sokolnickiego);

30.09
Królowa śniegu, Teatr Lalki i Aktora, Wałbrzych (g. 10 - Teatr Lalka);
Ja i Ty - Pompinia - Teatr Paradox - Warszawa
LXXII LO im. Jakuba Jasińskiego - Warszawa (g. 9.30, 11.30 - Teatr Kamienica );
ANIELSKI SKOK - Le Théâtre Maât z Belgii (g. 9, 14, 19 - Teatr Studio);
Studnia 0., "Opowieści bluesowe", (g. 11.30, 15.30 - teatr Kamienica);
"Echoa" - muzyka w tańcu i taniec w muzyce, plus poczucie humoru (g. 9, 13 - Teatr Rampa);
O stworzeniu świata" Teatro Tatro - Słowacja (g. 11.30, 13 - Przed Teatrem Lalka );
01.10
"PAN KULECZKA", Teatr Szklana Kula, Zielone Słońce - Białystok (godz. 10.00 , 12.00 - Teatr Baj);
Teatr Pantomimy - Wrocław, "Niezwykłe przygody M. Koziołkiewicza" (g. 11, 14 -Teatr Rampa);

"Dziadek do Orzechów" Teatr Baj Pomorski -Toruń
(g. 10, 13 - Teatr Lalka);
"Jezioro" , "Bajkowe wędrówki, czyli nauka asertywności" Ognisko Teatralne "U Machulskich" - Warszawa (g. 12, 18 - Teatr Rampa
"Podróż" Clwyd Theatr Cymru - Walia (g. 11.30, 17 - Teatr Studio);
"Chłopcy z placu Broni" Olsztyński Teatr Lalek - Olsztyn (g. 13.30, 19 - Teatr Studio);

"Skrzydełka" Zespół Teatralny BAJ - Warszawa (g. 12 - Teatr Kamienica);
"Opowieści w cieniu Baobabu" Studnia O - Warszawa (g. 10, 13.30 - Teatr Kamienica);
"O stworzeniu świata" Teatro Tatro - Słowacja (g. 15 - Przed Teatrem Kamienica);
Koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Komendy Stołecznej Policji oraz parada motocyklowa Asysty Honorowej Wydziału Ruchu Drogowego Orkiestra Reprezentacyjna Komendy Stołecznej Policji i Asysta Ruchu Drogowego (g. 18.30 - Przed Teatrem Studio);


02.10
Grupa BezZiemi - Warszawa, "Kukiełki pod barykadą" (g. 15 - teatr Kamienica);
"Amelka, Bóbr i Król na dachu" Teatr Baj Pomorski - Toruń (g. 9, 12 - Teatr Rampa);
"Herbert" Szkoła Aktorska Haliny i Jana Machulskich przy PO ASSITEJ - Warszawa (g. 11, 18 - Teatr Rampa);
"Kochani Rodzice?!" IX Prywatne LO - Kraków (g. 10, 12 - Teatr Baj);
"O stworzeniu świata" Teatro Tatro - Słowacja (g. 13 - Przed Teatrem Baj)
"Czerwony Kapturek" Teatr Lalki i Aktora, Łomża (g. 10, 12.30 - Teatr Lalka

"Cztery Pory Roku" "Piękne i Bestia" - MOK Kędzierzyn-Koźle (g. 10, 12 - Teatr Kamienica);

03.10
"WIELKOMILUD" Teatr Baj, Warszawa (godz. 10.00 , 13.00 - Teatr Baj);
"Dzieje sławnego Rodryga" Teatr Lalki i Aktora - Opole (g. 9.45, 14 - Teatr Rampa);
"O stworzeniu świata" Teatro Tatro - Słowacja (g. 11.30 - Przed Teatrem Rampa);

04.10
Teatr Lalka - Warszawa, "Kino Palace" (g. 17 - Teatr Lalka);
Spotkanie z Ingeborg von Zadow 4 X 2008, g.12.00 - Teatr Kamienica;
"Magiczny Doremik" Teatr Wielki - Opera Narodowa - Warszawa (g. 11 - Teatr Wielki Opera Narodowa).

Archiwum