Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci i Młodzieży Korczak XIII edycja

Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci i Młodzieży Korczak XIII edycja (od 28.09.2009 do 03.10.2009)

Organizator

Polski Ośrodek Międzynarodowego Stowarzyszenia Teatrów dla Dzieci i Młodzieży ASSITEJ

ul. Bartycka 18, 00-716 Warszawa

28 września

godz. 9.00, 19.00 "Dzień przed początkiem świata" *

wykonanie: ScarlattineTeatro - Włochy
czas: 55min

wiek od: 6 lat

miejsce: Teatr Rampa



godz. 9.30, 12.30 "Tymoteusz Rymcimci"

wykonanie: Białostocki Teatr Lalek - Białystok
czas: 60min

wiek od: 0 lat

miejsce: Teatr Lalka



godz. 10.00 "Kwiat Paproci"

wykonanie: Teatr Baj - Warszawa

czas: 85min

wiek od: 5 lat

miejsce: Teatr Baj



godz. 10.30, 12.00 "Lato w Teatrze" :)

wykonanie: Instytut Teatralny - Warszawa

czas: 40min

wiek od: 6 lat

miejsce: Teatr Rampa, Scena Kameralna



29 września

godz. 9.00, 17.00 "Zapach Słoni po deszczu" *

wykonanie: Teatr Figur - Kraków

czas: 40min

wiek od: 8 lat

miejsce: Teatr Rampa, Scena Kameralna



godz. 9.30, 12.00 "Tomcio Paluszek"

wykonanie: Teatr Lalek Banialuka - Bielsko-Biała

czas: 60min

wiek od: 3 lat

miejsce: Teatr Lalka



godz. 10.00, 12.00 "Szedłem prosto dalej" :)

wykonanie: Szkoła Aktorska Haliny i Jana Machulskich przy PO ASSITEJ - Warszawa

czas: 60min

wiek od: 14 lat

miejsce: Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki



godz. 10.30 "Nocny Marek" :)

wykonanie: Szkolny Teatr Lalki i Aktora -Turze Pole

czas: 20min

wiek od: 5 lat

miejsce: Teatr Rampa, Scena Basen



godz. 19.00 "Na Arce o ósmej"

wykonanie: Teatr Współczesny - Szczecin

czas: 120min

wiek od: 7 lat

miejsce: Teatr Rampa, Scena Duża



30 września

godz. 9.00 "Na Arce o ósmej"

wykonanie: Teatr Współczesny - Szczecin

czas: 120min

wiek od: 7 lat

miejsce: Teatr Rampa, Scena Duża



godz. 9.00, 10.00 "Okno" :) po spektaklu happening "Po drodze"

wykonanie: Fundacja Otwarty Teatr Projekt Teatru Lalka - Warszawa

czas: 60min, 20min

wiek od: 10 lat

miejsce: Teatr Lalka, schody przed Teatrem



godz. 10.00, 12.00 "Król, Królewna, Rycerz, Smok - bajka, która skręca w bok..." :) oraz happening teatru cieni

wykonanie: Szkoła Aktorska Haliny i Jana Machulskich przy PO ASSITEJ -Warszawa Teraz Poliż - Warszawa

czas: 30min

wiek od: 8 lat

miejsce: Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki



godz. 11.30, 17.00 "Pospiesz się" *

wykonanie: Puzzle Theatre - Kanada

czas: 45min

wiek od: 5 lat

miejsce: Teatr Rampa, Scena Kameralna



godz. 11.30 "Róża" :)

wykonanie: Studio P - Toruń

czas: 45min

wiek od: 8 lat

miejsce: Teatr Lalka



godz. 13.00 "Alicja" :)

wykonanie: Teatr 21

czas: 70min

wiek od: 15 lat

miejsce: Teatr Dramatyczny



godz. 18.00 "Orkiestra" :)

wykonanie: Teatr TON - Warszawa

czas: 45min

wiek od: 15 lat

miejsce: Teatr Lalka



1 października

godz. 10.00, 12.00 "Nieznośne Słoniątko"

wykonanie: Teatr Guliwer - Warszawa

czas: 90min

wiek od: 4 lat

miejsce: Teatr Guliwer



godz. 10.00, 17.00 "Opowieść o człowieku i jego cieniu" *

wykonanie: Principio Attivo Teatro - Włochy

czas: 50min

wiek od: 5 lat

miejsce: Teatr Lalka



godz. 10.00, 12.00, 17.00 "Układanka"*

wykonanie: The Moods- Poznań

czas: 30 min

wiek od: 2-5 lat

miejsce: Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki



godz. 11.00, 18.00 "Pippi Pończoszanka"

wykonanie: Teatr Lalek Pleciuga - Szczecin

czas: 120min

wiek od: 7 lat

miejsce: Teatr Rampa, Duża Scena



godz. 11.00, 18.00 "Opowiadania"

wykonanie: Ognisko Teatralne "U Machulskich" - Warszawa

czas: 60min

wiek od: 13 lat

miejsce: Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa



2 października

godz. 10.00, 12.00 "Drewniany koń" *

wykonanie: Nozad Puppery Group - Iran

czas: 50min

wiek od: 7 lat

miejsce: Teatr Lalka



godz. 10.00, 12.00, 14.00, 16.00 "Bebé PlimPlim" - warsztaty

wykonanie: Companhia de Música Teatral - Portugalia

czas: 60min

wiek od: 0-2 lat

miejsce: Teatr Rampa, Scena Basen



godz. 11.00, 18.00 "Opowiadania" :)

wykonanie: Ognisko Teatralne "U Machulskich" - Warszawa

czas: 60min

wiek od: 13 lat

miejsce: Klub Dowództwa Garnizonu Warszawa



godz. 12.00, 19.00 "The Terminal" :)

wykonanie: Uczniowie LO im. M. Cervantesa - Warszawa

czas: 30min

wiek od: 16 lat

miejsce: LO im. M. Cervantesa Warszawa



3 października

godz. 10.00, 12.30 "Bebé PlimPlim"

wykonanie: Companhia de Música Teatral - Portugalia

czas: 60min

wiek od: 0 lat

miejsce: Teatr Rampa, Duża Scena



godz. 10.00, 12.00 "Tygryski"

wykonanie: Teatr Lalka - Warszawa

czas: 50min

wiek od: 0-3 lat

miejsce: Teatr Lalka



godz. 18.00 Uroczyste Zakończenie Festiwalu z udziałem aktorów z grupy T-art.pl :)

wiek od: 0 lat

miejsce: Teatr Rampa Duża Scena.

:) wstęp wolny po uprzedniej rezerwacji w Biurze Festiwalu 022/ 215-47-40

* - zapraszamy również osoby niesłyszące

Happeningi - 15 minut przed każdym spektaklem w foyer lub przed teatrami odbędą się teatralne happeningi.
Spotkania z twórcami spektaklu - po każdym przedstawieniu w sali teatralnej! Prowadzący dyskusję zaproszą widzów do rozmowy z aktorami, reżyserami, dyrektorami teatrów. Czas trwania - ok. 30 minut.

Archiwum