Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci i Młodzieży Korczak IX edycja Korczak 2005

Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci i Młodzieży Korczak IX edycja Korczak 2005 (od 26.09.2005 do 01.10.2005)

Organizator

Polski Ośrodek Międzynarodowego Stowarzyszenia Teatrów dla Dzieci i Młodzieży ASSITEJ

ul. Bartycka 18, 00-716 Warszawa

26.09
Piątka gorszej szansy, Teatr Ludowy, Kraków (g. 11, 18.30 - Teatr Rampa);
Uroczystość otwarcia - Ognisko Teatralne "U Machulskich" przy Polskim Ośrodku ASSITEJ (g. 18 - Teatr Rampa);
27.09
Odlot, Teatr Ludowy, Kraków (g. 10 - Teatr Rampa);
Spotkanie z twórcami, dziennikarzami, krytykami (g. 11.30 - Teatr Rampa);
Złota kaczka, Teatr Rampa, Warszawa (g. 12 - Teatr Rampa);
Od świtu do zmierzchu, Cwmni Teatr Arad Goch, Walia (g. 13 - Teatr Rampa);
Niespodzianki teatralne, Ognisko Teatralne U Machulskich przy Polskim Ośrodku ASSITEJ (g. 18 - MCKiS);
28.09
Od świtu do zmierzchu, Cwmni Teatr Arad Goch, Walia (g. 10, 14 - Teatr Rampa);
Smuntna królewna, Teatr Montownia, Warszawa: (g. 10 - Teatr Studio Buffo);
Free Fall, Company Two In One, Węgry/Austria (g. 12, 19 - Teatr Rampa);
Rzecz nie jest rzeczą, I Cannot Hear Theatre, Czechy (g. 13, 18 - Teatr Rampa);
Po drugiej stronie, I Społeczne LO Bednarska, Warszawa (g. 16 - MCKiS);
Źródło, Teatr Małe Conieco, Czarnowice (g. 17 - MCKiS);
Spotkanie z twórcami, dziennikarzami, krytykami (g. 20 - Teatr Rampa);
29.09
Amelka, król i bóbr na dachu, Teatr Guliwer, WArszawa (g. 10 - Teatr Guliwer);
Rzecz nie jest rzeczą, I Cannot Hear Theatre, Czechy (g. 10 - Teatr Rampa);
Pif Paf! Jesteś trup, Teatr Imunohisteria, Społeczne LO nr XVII, Warszawa (g. 11 - MCKiS);
Krzesanki, Scena Młodych STUDIO, Toruń (g. 13.30 - MCKiS);
Sklep z zabawkami, Teatr Lalka, Warszawa (g. 17.30 - Teatr Lalka);
Oskar i Pani Róża, Teatr Współczesny, Szczecin (g. 19 - Teatr Rampa);
Spotkanie z twórcami, dziennikarzami, krytykami (g. 21 - Teatr Rampa);
30.09
Alchemik, Teatr Kubuś, Kielce (g. 10, 18 - Teatr Guliwer);
Oskar i Pani Róża, Teatr Współczesny, Szczecin (g. 10, 17 - Teatr Rampa);
Dom, którego nie można pominąć, Moskiewska Międzynarodowa Szkoła Filmu, Rosja (g. 13 - Teatr Rampa);
Ach ta Mysia, Teatr Baj, Warszawa (g. 14 - Teatr Baj);
01.10
Moc miłowania, Teatr Pierott, Zielona Góra (g. 10 - MCKiS);
Nieobecny, Teatr Bronisze, Bronisze (g. 11 - MCKiS);
Lena na pustyni, Grips Theater Berlin, Niemcy (g. 12 - Teatr Rampa);
Korczak, The Plough Youth Theatre, Anglia (g. 16 - Teatr Collegium Nobilium);
Uroczystość zakończenia Festiwalu (g. 19 - Teatr Rampa).

30 minut przed każdym spektaklem ulica przed teatrem: Happening Ogniska Teatralnego, słuchaczy Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich przy PO ASSITEJ

Archiwum