Międzynarodowy Festiwal Teatralny Wertep XII edycja

Międzynarodowy Festiwal Teatralny Wertep XII edycja (od 24.07.2020 do 02.08.2020)

Organizator

Stowarzyszenie Kulturalne ,,Pocztówka", A3Teatr

Policzna 40, 17-250 Kleszczele

Program Wertep 2020

24.07 STARY DWÓR

Miejsce: ZALEW SIEMIANÓWKA, GMINA NAREWKA

14.00 – TEATR MAŁE MI, „IRRIA I EANA – CZYLI JAK ŻYĆ WŁASNYM ŻYCIEM” /PL (40 MIN)

14.45 – A3TEATR, „BAŁWANKI” /PL/UA (40 MIN)*

15.30 – PINA POLAR, „W STRONĘ NIEBEZPIECZEŃSTWA” /PL/DE/PT (30 MIN)

16.00 – EMILIANO SANCHEZ ALESSI, „TEI TEI” /ES (40 MIN)

17.00 – SZTUKMISTRZE, „SZAFA SHOW” /PL (40 MIN)*

18.00 – CIE ALSAND, „KULOT” /FR/CHE (30 MIN)

18.30 – CIE ALSAND, „ITE MISSA EST” /FR (30 MIN)

19.00 – MAŁE PRZYJEMNOŚCI, „CIAŁO” /PL (50 MIN)

20.00 – TEATR AKT, „PŁONĄCE LASKI” /PL (50 MIN)
--
25.07 ORLA

Miejsce: PARK, TEREN PRZY SYNAGODZE

14.00 – TEATR MAŁE MI, WĘDROWNY TEATR LALEK, „IRRIA I EANA – CZYLI JAK ŻYĆ WŁASNYM ŻYCIEM” /PL (40 MIN)

14.45 – A3TEATR, „BAŁWANKI” /PL/UA (40 MIN)**

15.30 – PINA POLAR, „W STRONĘ NIEBEZPIECZEŃSTWA” /PL/DE/PT (30 MIN)

16.00 – EMILIANO SANCHEZ ALESSI, „TEI TEI” /ES (40 MIN)

17.00 – CIE ALSAND, „KULOT” /FR/CHE (30 MIN)

17.30 – CIE ALSAND, „ITE MISSA EST” /FR (30 MIN)

18.00 – SZTUKMISTRZE, „SZAFA SHOW” /PL (50 MIN)**

19.00 – MAŁE PRZYJEMNOŚCI, „CIAŁO” /PL (50 MIN)

20.00 – TEATR AKT, „PŁONĄCE LASKI” /PL (50 MIN)

21.00 – MEHEHE, „CIEMNIENIE” /PL /koncert/ (50 MIN)
--
26.07 NAREW

Miejsce: PRZYSTAŃ KAJAKOWA NAD RZEKĄ NAREW

14.00 – TEATR MAŁE MI, WĘDROWNY TEATR LALEK, „IRRIA I EANA – CZYLI JAK ŻYĆ WŁASNYM ŻYCIEM” /PL (40 MIN)

14.45 – A3TEATR, „BAŁWANKI” /PL/UA (40 MIN)**

15.30 – PINA POLAR, „W STRONĘ NIEBEZPIECZEŃSTWA” /PL/DE/PT (30 MIN)

16.00 – EMILIANO SANCHEZ ALESSI, „TEI TEI” /ES (40 MIN)

17.00 – CIE ALSAND, „KULOT” /FR/CHE (30 MIN)

17.30 – CIE ALSAND, „ITE MISSA EST” /FR (30 MIN)

18.00 – MAŁE PRZYJEMNOŚCI, „CIAŁO” /PL (50 MIN)

19.00 – SZTUKMISTRZE, „SZAFA SHOW” /PL (50 MIN)**

20.00 – TEATR AKT, „PŁONĄCE LASKI” /PL (50 MIN)
--
30.07 GRÓDEK

Miejsce: PLAC PRZY GCK

17.00 – A3TEATR, „BAŁWANKI” /PL/UA (40 MIN)

17.30 – CIE ALSAND, „KULOT” /FR/CHE (30 MIN)

18.00 – CIE ALSAND, „ITE MISSA EST” /FR (30 MIN)

30.07 DUBINY

Miejsce: GCK

15.00 – TEATR BARNABY, „O PRYSZCZYCERZU I KRÓLEWNIE PIĘKNOTCE” /PL (30 MIN)

16.00 – ANIMACJE FAMILIJNE
--
31.07 BIAŁOWIEŻA

Miejsce: TEREN PRZY MUZEUM PRZYRODNICZYM W BIAŁOWIESKIM PARKU NARODOWYM

14.00 – TEATR BARNABY, „O PRYSZCZYCERZU I KRÓLEWNIE PIĘKNOTCE” /PL (30 MIN)

14.30 – PINA POLAR, „W STRONĘ NIEBEZPIECZEŃSTWA” /PL/DE/PT (30 MIN)

15.00 – A3TEATR, „ZMYSŁY” /PL/EKS* (40 MIN)

16.00 – EMILIANO SANCHEZ ALESSI, „TEI TEI” /ES (40 MIN)

17.00 – CIE ALSAND, „KULOT” /FR/CHE (30 MIN)

17.30 – CIE ALSAND, „ITE MISSA EST” /FR (30 MIN)

18.00 – SZTUKMISTRZE, „SZAFA SHOW” /PL (50 MIN)**

19.00 – TEATR AKT, „JA GORE” /PL (50 MIN)

20.00 – A3TEATR, „SŁOŃCE NA WSCHODZIE, NA ZACHODZIE KSIĘŻYC. SEN O NOCY LETNIEJ”/ PL/EKS* /parada/ (40 MIN)
--
1.08 BIELSK PODLASKI

MIEJSCE: PARK KRÓLOWEJ HELENY „MUSZLA”

HONOROWY PATRONAT BURMISTRZA MIASTA BELSK PODLASKI

14.00 – PINA POLAR, „W STRONĘ NIEBEZPIECZEŃSTWA” /PL/DE/PT (40 MIN)

15.00 – TEATR BARNABY, „O PRYSZCZYCERZU I KRÓLEWNIE PIĘKNOTCE” /PL (30 MIN)

15.30 – EMILIANO SANCHEZ ALESSI, „TEI TEI” /ES (40 MIN)

16.30 – CIE ALSAND, „KULOT” /FR/CHE (30 MIN)

17.00 – CIE ALSAND, „ITE MISSA EST” /FR (30 MIN)

17.30 – A3TEATR, „ZMYSŁY” /PL/EKS* LUB (30 MIN)

18.00 – MAŁE PRZYJEMNOŚCI, „CIAŁO” /PL (50 MIN)

19.00 – SZTUKMISTRZE, „SZAFA SHOW” /PL (50 MIN)**

20.00 – TEATR AKT, „JA GORE” (50 MIN)
--
2.08 HAJNÓWKA

Miejsce: AMFITEATR

14.00 – PINA POLAR, „W STRONĘ NIEBEZPIECZEŃSTWA” /PL/DE/PT (30 MIN)

14.30 – TEATR BARNABY, „O PRYSZCZYCERZU I KRÓLEWNIE PIĘKNOTCE” /PL (30 MIN)

14.30 – FUNDACJA HABITAT FOR HUMANITY, „ŻYWE BIBLIOTEKI” /DO 17.00/

15.00 – MOUNCIER ROVE, „RETROKOLEJKI CYCLING” /DO 18.00/

15.30 – SZTUKMISTRZE, „SZAFA SHOW” /PL (50 MIN)**

16.30 – CIE ALSAND, „KULOT” /FR/CHE (30 MIN)

17.00 – CIE ALSAND, „ITE MISSA EST” /FR (30 MIN)

17.30 – A3EATR, „ZMYSŁY” /PL/EKS* (30 MIN)

18.00 – EMILIANO SANCHEZ ALESSI, „TEI TEI” /ES (40 MIN)

19.00 – SZTUKMISTRZE, „JEMIOŁA & SZWED” /PL (50 MIN)**

20.00 – TEATR AKT, „JA GORE” (50 MIN)



Aktualności