EN
Międzynarodowy Festiwal Teatralny Wertep II edycja

Międzynarodowy Festiwal Teatralny Wertep II edycja (od 04.08.2010 do 08.08.2010)

Organizator

Stowarzyszenie Kulturalne ,,Pocztówka", A3Teatr

Policzna 40, 17-250 Kleszczele

Festiwal odbędzie się w sierpniu: 4-08.08.2010 roku.
Każdego dnia, kolejno zawita w jednej z pięciu podlaskich miejscowości:


4.08. - CZEREMCHA
Miejsce: Gminny Dom Kultury

12.00 - 13.00 - "Motyl" - spektakl dla dzieci (WALNY TEATR/PL)
13.00 - 14.00 - "Niesłychana rzecz po prostu" - spektakl dla dzieci (A3TEATR/PL)
14.00 - 15.00 - "Kopciuch" - spektakl dla dzieci (TEATR ARKADIA/PL)
15.00 - 16.00 - "Przetarg" (TEATR TETRAEDER/PL)
16.00 - 17.00 - "Uczucie dźwięku - Apotheosis" (TEATR BRAMA/PL)
17.00 - 18.00 - "Muzyka i tańce korowodowe" (NOMADZI KULTURY/KAPELA HAŁASÓW/PL)
19.00 - 20.00 - "Babaryba czyli kobieta po grecku" (KOLEKTYW ARTYSTYCZNY BABARYBA/PL)
20.00 - 21.00 - Fraktal projektu "Ciałolium" (TEATR MONITORING/PL)
21.00 - 22.00 - "B 612" (TEATR DELIKATES/PL)
22.00 - 23.00 - "Genesis" (WALNY TEATR/PL)
23.00 - 24.00 - "Dzwonić, lecieć" - parada uliczna (TEATR SVABODNY/BY)

5.08. - NAREWKA
Miejsce: Plac miejski

12.00 - 13.00 - "Motyl" - spektakl dla dzieci (WALNY TEATR/PL)
13.00 - 14.00 - "Niesłychana rzecz po prostu" - spektakl dla dzieci (A3TEATR/PL)
14.00 - 15.00 - "Kopciuch" - spektakl dla dzieci (TEATR ARKADIA/PL)
15.00 - 16.00 - "Przetarg" (TEATR TETRAEDER/PL)
16.00 - 17.00 - "Punch i Judy" - spektakl także dla dzieci (A3TEATR/PL)
17.00 - 18.00 - "Babaryba czyli kobieta po grecku" (KOLEKTYW ARTYSTYCZNY BABARYBA/PL)
18.00 - 20.00 - "Muzyka i tańce korowodowe" (NOMADZI KULTURY/KAPELA HAŁASÓW/PL)
20.00 - 21.00 - Fraktal projektu "Ciałolium" (TEATR MONITORING/PL)
21.00 - 22.00 - "B 612" (TEATR DELIKATES/PL)
22.00 - 23.00 - "Genesis" (WALNY TEATR/PL)
23.00 - 24.00 - "Dzwonić, lecieć" - parada uliczna (TEATR SVABODNY/BY)


6.08. - KLESZCZELE
Miejsce: Park miejski

12.00 - 13.00 - "Motyl" - spektakl dla dzieci (WALNY TEATR/PL)
13.00 - 14.00 - "Kopciuch" - spektakl dla dzieci (TEATR ARKADIA/PL)
14.00 - 15.00 - "Przetarg" (TEATR TETRAEDER/PL)
15.00 - 16.00 - "Punch i Judy" - spektakl także dla dzieci (A3TEATR/PL)
16.00 - 18.00 - "Muzyka i tańce korowodowe" (NOMADZI KULTURY/KAPELA HAŁASÓW/PL)
18.00 - 19.00 - "Dzwonić, lecieć" - parada uliczna (TEATR SVABODNY/BY)
19.00 - 20.00 - "Babaryba czyli kobieta po grecku" (KOLEKTYW ARTYSTYCZNY BABARYBA/PL)
20.00 - 21.00 - Fraktal projektu "Ciałolium" (TEATR MONITORING/PL)
21.00 - 22.00 - "Genesis" (WALNY TEATR/PL)
22.00 - 23.00 - "B 612" (TEATR DELIKATES/PL)








7.08. - BIAŁOWIEŻA
Miejsce: Park pałacowy

12.00 - 13.00 - "Punch i Judy" - spektakl także dla dzieci (A3TEATR/PL)
13.00 - 14.00 - "Kruk" - spektakl dla dzieci (KIMBRI THEATRE/DE)
14.00 - 15.00 - "Motyl" - spektakl dla dzieci (WALNY TEATR/PL)
15.00 - 16.00 - "Przetarg" (TEATR TETRAEDER/PL)
16.00 - 17.00 - "B 612" (TEATR DELIKATES/PL)
17.00 - 18.00 - "Dzwonić, lecieć" - parada uliczna (TEATR SVABODNY/BY)
18.00 - 20.00 - "Muzyka i tańce korowodowe" (NOMADZI KULTURY/KAPELA HAŁASÓW/PL)
20.00 - 21.00 - "Babaryba czyli kobieta po grecku" (KOLEKTYW ARTYSTYCZNY BABARYBA/PL)
21.00 - 22.00 - "Genesis" (WALNY TEATR/PL)
22.00 - 23.00 - "Ballada o Kwadracie" (TEATR SZTUKI MARIANA BEDNARKA/PL)


8.08. - HAJNÓWKA
Miejsce: Park przy Hajnowskim Domu Kultury

12.00 - 13.00 - "Kopciuch" - spektakl dla dzieci (TEATR ARKADIA/PL)
13.00 - 14.00 - "Motyl" - spektakl dla dzieci (WALNY TEATR/PL)
14.00 - 15.00 - "Kruk" - spektakl dla dzieci (KIMBRI THEATRE/DE)
15.00 - 16.00 - "Przetarg" (TEATR TETRAEDER/PL)
16.00 - 17.00 - "Punch i Judy" - spektakl także dla dzieci (A3TEATR/PL)
17.00 - 18.00 - "B 612" (TEATR DELIKATES/PL)
18.00 - 19.00 - "Dzwonić, lecieć" - parada uliczna (TEATR SVABODNY/BY)
19.00 - 20.00 - ."Genesis" (WALNY TEATR/PL)
20.00 - 21.00 - "Uczucie dźwięku - Apotheosis" (TEATR BRAMA/PL)
21.00 - 22.00 - "Muzyka i tańce korowodowe" (NOMADZI KULTURY/KAPELA HAŁASÓW/PL)
22.00 - 23.00 - "Hiob" - widowisko plenerowe (LWOWSKI TEATR WOSKRESINNIA/UA)

Archiwum