EN

Międzynarodowy Festiwal Teatralny Wertep XIV edycja (od 22.07.2022 do 07.08.2022)

Organizator

Stowarzyszenie Kulturalne ,,Pocztówka", A3Teatr

Policzna 40, 17-250 Kleszczele

PROGRAM:

HAJNÓWKA CENTRALNA

Piątek (22.07)
park kolejowy i Hajnówka Centralna

godz. 16:00
„Wszystko w walizce” 45 min

Luigi Ciotta / IT
park kolejowy

godz. 17:00
„In” 45 min
Emiliano Sanchez Alessi / AR
park kolejowy

godz. 18:00
„Piękne nic” 60 min

Teatr Mimo / PL
park kolejowy

godz. 19:00
„Plan lekcji” 60 min

A3Teatr / PL
sala, Hajnówka Centralna
spektakl dla widzów 16+

STARY DWÓR

Sobota (23.07)
Zalew Siemianówka, gmina Narewka

godz. 14:00
„Dziadek do orzechów – historia niezwykła” 45 min

Teatr w lesie / PL

godz. 15:00
„Wszystko w walizce” 45 min

Luigi Ciotta / IT

godz. 16:00
„Przygody Sindbada Żeglarza” 45 min

Teatr w lesie / PL

godz. 17:00
„Teatr cudów” 60 min
Teatr Przedmieście / PL

godz. 18:00
„In” 45 min
Emiliano Sanchez Alessi / AR

godz. 19:00
„Danse Macabre” 60 min

A3Teatr / PL/ESC*

godz. 20:00
„Piękne nic” 60 min

Teatr Mimo / PL

* ESC – Europejski Korpus Solidarności

DROHICZYN

Niedziela (24.07)

godz. 14:00
„Dziadek do orzechów – historia niezwykła” 45 min

Teatr w lesie / PL

godz. 15:00
„Wszystko w walizce” 45 min

Luigi Ciotta / IT

godz. 16:00
„Przygody Sindbada Żeglarza” 45 min

Teatr w lesie / PL

godz. 17:00
„In” 45 min
Emiliano Sanchez Alessi / AR

godz. 18:00
„Zmysły” 45 min

A3Teatr / PL/ESC*

godz. 19:00
„Piękne nic” 60 min

Teatr Mimo / PL

godz. 20:00
„Słońce na Wschodzie, na Zachodzie Księżyc. Sen o nocy letniej” 45 min

A3Teatr / PL/ESC*

* ESC – Europejski Korpus Solidarności

HAJNÓWKA CENTRALNA

Wtorek (26.07)

godz. 11:00-14:00
warsztaty tworzenia lampionów
A3Teatr / PL

HAJNÓWKA CENTRALNA

Środa (27.07)

godz. 11:00-14:00
warsztaty tworzenia lampionów
A3Teatr / PL

godz. 21:00
„Heart Break Hotel” 45 min

A3Teatr / PL
spektakl dla dorosłych

HAJNÓWKA

Czwartek (28.07)

godz. 19:00
„Marzenia i wspominki” 45 min

Piotr Beszterda / PL
projekt „Koncertowy Park Kolejowy” / park kolejowy

godz. 21:30
„Słońce na Wschodzie, na Zachodzie Księżyc. Sen o nocy letniej” 45 min

A3Teatr / PL/ESC*
Park Miejski w Hajnówce

* ESC – Europejski Korpus Solidarności

POLICZNA, WOJNÓWKA, DŁUGI BRÓD, HAJNÓWKA

Piątek (29.07)

godz. 15:00
„Dziadek do orzechów – historia niezwykła” 45 min

Teatr w lesie / PL
Policzna 3

godz. 16:30
„In” 45 min

Emiliano Sanchez Alessi / AR
Wojnówka 27

godz. 17:30
„Przygody Sindbada Żeglarza” 45 min

Teatr w lesie / PL
Długi Bród 2C

godz. 19:00
„Zmysły” 45 min

A3Teatr / PL/ESC*
Hajnówka / Nadleśnictwo – Kolejki Leśne 12

godz. 20:00
„Teatr cudów” 60 min

Teatr Przedmieście / PL
Hajnówka / Nadleśnictwo – Kolejki Leśne 12

godz. 21:00
„Nuptial ropes” 45 min

Circo Pitanga / CH/IL
Hajnówka / Nadleśnictwo – Kolejki Leśne 12

* ESC – Europejski Korpus Solidarności

NAREW

Sobota (30.07)
przystań kajakowa

godz. 15:00
„Dziadek do orzechów – historia niezwykła” 45 min

Teatr w lesie / PL

godz. 15:30
„Popieluszka” 45 min

Projekt Popieluszka / PL

godz. 16:30
„Przygody Sindbada Żeglarza” 45 min

Teatr w lesie / PL

godz. 17:00
„Teatr cudów” 60 min

Teatr Przedmieście / PL

godz. 18:00
„In” 45 min

Emiliano Sanchez Alessi / AR

godz. 19:00
„Nuptial ropes” 45 min

Circo Pitanga / CH/IL

BIELSK PODLASKI

Niedziela (31.07)

godz. 15:00
„Popieluszka” 45 min

Projekt Popieluszka / PL

godz. 16:00
„Dziadek do orzechów – historia niezwykła” 45 min

Teatr w lesie / PL

godz. 16:30
„In” 45 min

Emiliano Sanchez Alessi / AR

godz. 17:00
„Przygody Sindbada Żeglarza” 45 min

Teatr w lesie / PL

godz. 18:00
„Teatr cudów” 60 min

Teatr Przedmieście / PL

godz. 20:00
„Nuptial ropes” 45 min

Circo Pitanga / CH/IL

HAJNÓWKA

Wtorek (2.08)
Hajnówka Centralna – Stacja Kultury

godz. 19:00
„Kabaret Olbrzymów” 60 min

Teatr Cinema / PL / sala
spektakl dla dorosłych

HAJNÓWKA

Środa (3.08)
Hajnówka Centralna – Stacja Kultury

godz. 19:00
„Nie mówię tu o miłości” 60 min

Teatr Cinema / PL / sala
spektakl dla dorosłych

HAJNÓWKA

Czwartek (4.08)
Hajnówka Centralna – Stacja Kultury

godz. 17:00
„Kot w butach” 45 min

Teatr Barnaby / PL

godz. 18:00
„In” 45 min

Emiliano Sanchez Alessi / AR

godz. 19:00
„Muzyka przerażająca, potargana i inne wesołe piosenki” 60 min

Targanescu / PL
projekt „Koncertowy Park Kolejowy”

godz. 20:00
„Nuptial ropes” 45 min

Circo Pitanga / CH/IL

BIAŁOWIEŻA

Piątek (5.08)
Park przy Ośrodku Edukacji Przyrodniczej Białowieskiego Parku Narodowego i przed Muzeum

godz. 14:00
„Dziadek do orzechów – historia niezwykła” 45 min

Teatr w lesie / PL

godz. 14:45
„Kot w butach” 45 min

Teatr Barnaby / PL

godz. 15:30
„Popieluszka” 45 min

Projekt Popieluszka / PL

godz. 16:00
„O Drakuli i soku z buraka” 45 min

Trupa Pana Wnuka / PL

godz. 16:30
„In” 45 min

Emiliano Sanchez Alessi / AR

godz. 17:00
„Time to loop” 45 min

Duo Kaos / IT

godz. 18:00
„Abattoir blues” 45 min

Luigi Ciotta / IT
spektakl dla widzów 16+

godz. 19:00
„Penelope” 45 min

Residui Teatro/ ES

godz. 20:00
„Piękne nic” 60 min

Teatr Mimo / PL

godz. 21:00
„Nuptial ropes” 45 min

Circo Pitanga / CH/IL

ORLA

Sobota (6.08)
Park i Synagoga

godz. 14:00
„Przygody Sindbada Żeglarza” 45 min

Teatr w lesie / PL

godz. 15:00
„O Drakuli i soku z buraka” 45 min

Trupa Pana Wnuka / PL

godz. 15:00
„Miłość – jeden kłębek nerwów: żaden taniec pod Rybią Skałą” 60 min

Teatr BaWiMo / PL / Gminny Ośrodek Kultury w Orli
spektakl dla dorosłych

godz. 16:00
„Przygody Sindbada Żeglarza” 45 min

Teatr w lesie / PL

godz. 16:30
„In” 45 min

Emiliano Sanchez Alessi / AR

godz. 17:00
„Penelope” 45 min

Residui Teatro/ ES

godz. 18:00
„Time to loop” 45 min

Duo Kaos / IT

godz. 19:00
„Abattoir blues” 45 min

Luigi Ciotta / IT
spektakl dla widzów 16+

godz. 20:00
„Piękne nic” 60 min

Teatr Mimo / PL

godz. 21:00
„Nuptial ropes” 45 min

Circo Pitanga / CH/IL

godz. 21:45
koncert 60 min

Duet Miniatury / PL/BY

HAJNÓWKA

Niedziela (7.08)
Amfiteatr w Hajnówce

godz. 14:00
„Dziadek do orzechów – historia niezwykła” 45 min

Teatr w lesie / PL

godz. 14:30
„Gong” 15 min

Leśna Szkoła Puszczyk / PL

godz. 15:00
„O Drakuli i soku z buraka” 45 min

Trupa Pana Wnuka / PL

godz. 16:00
„Przygody Sindbada Żeglarza” 45 min

Teatr w lesie / PL

godz. 16:45
„Trzej Kosmonauci” 30 min

Leśna Szkoła Puszczyk / PL

godz. 17:15
„In” 45 min

Emiliano Sanchez Alessi / AR

godz. 18:00
„Time to loop” 45 min

Duo Kaos / IT

godz. 19:00
„Abattoir blues” 45 min

Luigi Ciotta / IT
spektakl dla widzów 16+

godz. 20:00
„Piękne nic” 60 min

Teatr Mimo / PL

godz. 21:00
„Penelope” 45 min

Residui Teatro/ ES

godz. 22:00
„Eurydyka” 60 min

Teatr Biuro Podróży / PL

Aktualności

Magazyny

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów