EN
Międzynarodowy Festiwal Teatralny Wertep III edycja

Międzynarodowy Festiwal Teatralny Wertep III edycja (od 25.07.2011 do 07.08.2011)

Organizator

Stowarzyszenie Kulturalne ,,Pocztówka", A3Teatr

Policzna 40, 17-250 Kleszczele

MICHAŁOWO - Amfiteatr I Gminny Ośrodek Kultury (GOK)
25 Lipca /Poniedziałek/

11.00 - "NIESŁYCHANA RZECZ PO PROSTU" - A3TEATR / PL - Dla Dzieci (GOK)
12.00 - "HISTORIA O SZEWCZYKU" - TEATR ANIMACJI FALCOSHOW / PL - Dla Dzieci (GOK)
13.00 - "PRZYGODY KROPLI WODY" - WALNY TEATR / PL - Dla Dzieci (Namiot)
13.00 - "PUNCH I JUDY" - A3TEATR / PL - Nie Tylko Dla Dzieci (Amfiteatr)
14.00 - "FOOLSHOW" - KALID / IND (Amfiteatr)
15.00 - "ZMYSŁY" - A3TEATR / PL - Parada (Start: Amfiteatr)
16.00 - "FALCOSHOW" - TEATR ANIMACJI FALCOSHOW / PL (Amfiteatr)
17.00 - "HAMLET" - WALNY TEATR / PL (Namiot)
21.20 - "PLAN LEKCJI" - A3TEATR / PL (Amfiteatr)


***

NAREWKA - Amfiteatr I Gminny Ośrodek Kultury (GOK)
30 Lipca /Sobota/

12.00 - "PRZYGODY KROPLI WODY" - WALNY TEATR / PL - Dla Dzieci (Namiot)
13.00 - PARADA LALEK - FRANCOIS MONNET / FR - Dla Dzieci (Amfiteatr)
14.00 - "THE SEALWOMAN" - KIMBRI TEATR / DK - Nie Tylko Dla Dzieci (Jurta)
15.00 - "ZMYSŁY. II PROGRAM: BABY" - A3TEATR / PL - Parada (Start: Amfiteatr)
16.00 - "SENSITIVE SKIN" - UN MIMO TEATRO / ESP (GOK)
17.00 - "CATCH THE WIND" - TEATR TAŃCA NORDENFRA / DK - Parada (Strat: GOK)
18.00 - "FOOLSHOW" - KHALID TYABJI / IND (Amfiteatr)
19.00 - "THE SOUTHSAYER" - ELISABETH GROOT / DK (Amfiteatr)
20.00 - "HAMLET" - WALNY TEATR / PL (Namiot)
21.00 - "NOMADZI KULTURY"- KAPELA HAŁASÓW I KLEZMERDUO - Koncert I Tańce / PL DK (Jutra)
22.00 - "AB OVO" - STUDIO TEATRALNE PRÓBY / PL (Amfiteatr)

***


KLESZCZELE - Park Miejski I Miejski Ośrodek Kultury (MOK)
31 Lipca /Niedziela/

12.00 - PARADA LALEK - FRANCOIS MONNET / FR - Dla Dzieci (MOK: Plener)
13.00- "PRZYGODY KROPLI WODY" - WALNY TEATR / PL - Dla Dzieci (Namiot)
14.00 - "THE SEALWOMAN" - KIMBRI TEATR / DK - Nie Tylko Dla Dzieci (Jurta)
15.00 - "FOOLSHOW" - KHALID TYABJI / IND (Jurta)
16.00 - "CATCH THE WIND" - TEATR TAŃCA NORDENFRA / DK - Parada (Strat: MOK)
17.00 - "ZMYSŁY. II PROGRAM -BABY" - A3TEATR / PL - Parada (Start: Park)
18.00 - "SENSITIVE SKIN" - UN MIMO TEATRO / ESP (MOK: Sala)
19.00 - "THE SOUTHSAYER" - ELISABETH GROOT / DK (Jurta)
19.00 - "HAMLET" - WALNY TEATR / PL (Namiot)
20.00 - "NOMADZI KULTURY"- KAPELA HAŁASÓW I KLEZMERDUO - Koncert I Tańce / PL DK (Jurta)
21.00 - "NIE MÓWIĘ TU O MIŁOŚCI" - TEATR CINEMA / PL (Park)
22.00 -"AB OVO" - STUDIO TEATRALNE PRÓBY / PL (MOK: Plener)










***
CZEREMCHA - Gminny Ośrodek Kultury
5 Sierpnia /Piątek/

11.30 - PARADA LALEK - FRANCOIS MONNET / FR - Dla Dzieci (GOK: Plener)
12.00 -"HISTORIA O SZEWCZYKU" - TEATR ANIMACJI FALCOSHOW / PL - Dla Dzieci (GOK: Plener)
13.00 - "PRZYGODY KROPLI WODY" - WALNY TEATR / PL - Dla Dzieci (Namiot)
14.00 - "THE SEALWOMAN" - KIMBRI TEATR / DK - Nie Tylko Dla Dzieci (Jurta)
15.00 - "FOOLSHOW" - KHALID TYABJI / IND (GOK Plener)
16.00 - "SENSITIVE SKIN" - UN MIMO TEATRO / ESP (GOK: Sala)
17.00 - "FALCOSHOW" - TEATR ANIMACJI FALCOSHOW / PL (GOK: Plener)
17.30 - "CATCH THE WIND" - TEATR TAŃCA NORDENFRA / DK - Parada (GOK: Plener)
18.00 - "THE SOUTHSAYER" - ELISABETH GROOT / DK (Jurta)
18.30 - "HAMLET" - WALNY TEATR / PL (Namiot)
19.00 - "NOMADZI KULTURY"- KAPELA HAŁASÓW I KLEZMERDUO - Koncert I Tańce / PL DK (Jurta)
20.30 -"HISTORIA O KWADRACIE" - TEATR SZTUKI MARIANA BEDNARKA / PL (GOK: Plener)
21.00 - "NIE MÓWIĘ TU O MIŁOŚCI" - TEATR CINEMA / PL (GOK: Wagon)
22.00 -"AB OVO" - STUDIO TEATRALNE PRÓBY / PL (GOK: Plener)

***


BIAŁOWIEŻA - Park Pałacowy: Ośrodek Edukacji Przyrodniczej (OEN) I Białowieski Ośrodek Kultury (BOK)
6 Sierpnia /Sobota/

11.30 - PARADA LALEK - FRANCOIS MONNET / FR - Dla Dzieci (OEP: Plener)
12.00 - "HISTORIA O SZEWCZYKU" - TEATR ANIMACJI FALCOSHOW / PL - Dla Dzieci (OEP: Plener)
13.00 - "PRZYGODY KROPLI WODY" - WALNY TEATR / PL - Dla Dzieci (Namiot)
14.00 - "CATCH THE WIND" - TEATR TAŃCA NORDENFRA / DK - Parada (Strat: OEP)
15.00 - "FOOLSHOW" - KHALID TYABJI / IND (OEP: Plener)
16.00 - "SENSITIVE SKIN" - UN MIMO TEATRO / ESP (BOK: Sala)
17.00 - "ZMYSŁY" - A3TEATR / PL (Start: BOK)
18.00 - "FALCOSHOW" - TEATR ANIMACJI FALCOSHOW / PL (OEP: Plener)
19.00 - "NIĆ ARIADNY" - TEATR FETA - Parada / PL (Start: OEP)
20.00 - "THE SOUTHSAYER" - ELISABETH GROOT / DK (Jurta)
20.00 - "HAMLET" - WALNY TEATR / PL (Namiot)
21.00 - "NOMADZI KULTURY"- KAPELA HAŁASÓW I KLEZMERDUO - Koncert I Tańce / PL DK (Jurta)
22.00 - "NIE MÓWIĘ TU O MIŁOŚCI" - TEATR CINEMA / PL (Park: Parking Przy Bramie)
23.00 -"AB OVO" - STUDIO TEATRALNE PRÓBY / PL (Plener Przez Muzeum BPN)

***


HAJNÓWKA - Hajnowski Ośrodek Kultury (HDK)
7 Sierpnia /Niedziela/

11.00 - PARADA LALEK - FRANCOIS MONNET / FR - Dla Dzieci (HDK: Plener)
11.00 - "HISTORIA O SZEWCZYKU" - TEATR ANIMACJI FALCOSHOW / PL - Dla Dzieci (HDK: Plener)
12.00 -"PRZYGODY KROPLI WODY" - WALNY TEATR / PL - Dla Dzieci (HDK: Plener)
13.00 - "FOOLSHOW" - KHALID TYABJI /IND (HDK - Plener)
14.00 - "SNY" - GRUPA WARSZTATOWA "ŻYJ Z PASJĄ" / PL (HDK: Parking)
15.00 - "SENSITIVE SKIN" - UN MIMO TEATRO / ESP (HDK: Sala)
16.00 - "ZMYSŁY. PROGRAM II: BABY" - A3TEATR / PL (Start: HDK)
17.00 - "HAMLET" - WALNY TEATR / PL (Namiot)
18.00 - "FALCOSHOW" - TEATR ANIMACJI FALCOSHOW / PL (HDL: Plener)
19.00 - "NIĆ ARIADNY" - TEATR FETA / PL - Parada (Start: HDK)
20.00 - "NOMADZI KULTURY"- KAPELA HAŁASÓW I KLEZMERDUO - Koncert I Tańce / PL DK (Jurta)
21.00 - "TAŃCZ!" - A3TEATR / PL (HDK: Sala)
22.00 - "AB OVO" - STUDIO TEATRALNE PRÓBY / PL (HDK: Plener)
23.00 - "WIŚNIOWY SAD" - LWOWSKI TEATR WOSKRIESINNIA / UA (HDK: Parking)

Archiwum