EN
Międzynarodowy Festiwal Teatralny Wertep VII edycja

Międzynarodowy Festiwal Teatralny Wertep VII edycja (od 24.07.2015 do 02.08.2015)

Organizator

Stowarzyszenie Kulturalne ,,Pocztówka", A3Teatr

Policzna 40, 17-250 Kleszczele

24.07 - Narewka / Stary Dwór /piątek/
Miejsce: Zalew Stary Dwór
16.00 "Krawiec Niteczka" Teatr Malutki / PL (45 min., plener) - spektakl familijny
17.00 "Małe historie" Teatr I co było dalej / PL (45 min., plener) - spektakl familijny
17.30 - 19.00 "Impresje z baniek mydlanych" Sztuka Tworzenia / PL (cyklicznie, plener)*
18.00 "Dziewczynka z zapałkami" Teatr Tix / DK (30 min., plener)
19.00 "Tank" Teatr Scena C / PL (45 min., plener)
20.00 "Bajczarz" Teatr Monitoring / PL (45 min., plener)
21.00 "Wesele" Teatr Makata / PL (50 min., plener)

**
25.07 - Orla /sobota/
Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury, Synagoga
15.00 "Krawiec Niteczka" Teatr Malutki / PL (45 min., plener) - spektakl familijny
16.00 "Małe historie" Teatr I co było dalej / PL (45 min., plener) - spektakl familijny
16.30 - 18.00 "Impresje baniek mydlanych" Sztuka Tworzenia /PL (cyklicznie, plener)*
17.00 "Dziewczynka z zapałkami" Teatr Tix / DK (30 min., plener)
18.00 "Tank" Teatr Scena C / PL (45 min., plener)
19.00 "Bajczarz" Teatr Monitoring / PL (45 min., plener)
20.00 "Wesele" Teatr Makata / PL (50 min., plener)
21.00 Koncert The Stephen Rappaport Band / SE (60 min., synagoga)

**
26.07 - Kleszczele /niedziela/
Miejsce: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Plac Miejski
14.00 "Krawiec Niteczka" Teatr Malutki / PL (45 min., plener) - spektakl familijny
15.00 "Małe historie" Teatr I co było dalej / PL (45 min., plener) - spektakl familijny
15.30 - 18.00 "Impresje baniek mydlanych" Sztuka Tworzenia / PL (cyklicznie, plener)*
16.00 "Dziewczynka z zapałkami" Teatr Tix / PL (30 min., plener)
17.00 "Tank" Teatr Scena C / PL (45 min., plener)
18.00 "Bajczarz" Teatr Monitoring / PL (45 min., plener)
19.00 "Niedźwiedź" Teatr Czrevo / PL (50 min., sala)
20.00 "Noe" Walny - Teatr / PL (45 min., plener)
21.00 "Wesele" Teatr Makata / PL (50 min., plener)

**
30.07 - Policzna /czwartek/
Miejsce: Świetlica wiejska
15.00 "Pchła Szachrajka. Niesłychana rzecz po prostu" A3Teatr /PL (45 min., plener) - spektakl familijny
15.30 - 18.00 "Impresje baniek mydlanych" Sztuka Tworzenia / PL (cyklicznie, plener)*
16.00 "Bajczarz" Teatr Monitoring / PL (45 min., plener)
17.00 "Niedźwiedź" Teatr Czrevo / PL (50 min., sala)
18.00 -21.00 "Długi stół" - smakowanie międzykulturowości"
koncert: Chłopcy z Nowoszyszek, duet Marta Urban - Burdalska, Julita Charytoniuk, ZPiT "Wasiloczki"
21.00 - Parada lampionów przez wieś / PL (50 min., plener )

**
31.07 - Dubicze Cerkiewne /piątek/
Miejsce: Zalew Bachmaty
14.00 "Krawiec Niteczka" Teatr Malutki / PL (45 min., plener) - spektakl familijny
15.00 "Pchła Szachrajka. Niesłychana rzecz po prostu" A3Teatr / PL (45 min., plener) - spektakl familijny
15.30 - 18.00 "Impresje baniek mydlanych" Sztuka Tworzenia / PL (cyklicznie, plener)*
16.00 "Da Capo" Teatr Studium Actoris / NO (50 min., plener) - spektakl familijny
17.00 "Wypożyczalnia eksponatów niepewnych" Teatr Pian / PL (45 min., plener)
18.00 "Muzikanty" Teatr Scena C / PL (45 min., plener)
19.00 "Bajczarz" Teatr Monitoring / PL (45 min., plener)
20.00 "Wesele" Teatr Makata / PL (50 min., plener)

**
1.08 - Narew /sobota/
Miejsce: przystań kajakowa nad rzeką Narew
14.00 "Krawiec Niteczka" Teatr Malutki / PL (45 min., plener) - spektakl familijny
15.00 "Pchła Szachrajka. Niesłychana rzecz po prostu" A3Teatr / PL (45 min., plener) - spektakl familijny
15.30 - 19.00 "Impresje baniek mydlanych" - Sztuka Tworzenia / PL (cyklicznie, plener)*
16.00 "Da Capo" Teatr Studium Actoris / NO (50 min., plener) - spektakl familijny
17.00 "Muzikanty" Teatr Scena C / PL (45 min., plener)
18.00 "Wypożyczalnia eksponatów niepewnych" Teatr Pian / PL (45 min., plener)
19.00 "Bajczarz" Teatr Monitoring / PL (45 min., plener)
20.00 "Wesele" Teatr Makata / PL (50 min., plener)

**
2.08 - Hajnówka /niedziela/
Miejsce: Hajnowski Dom Kultury
14.00 "Krawiec Niteczka" Teatr Malutki / PL (45 min., plener) - spektakl familijny
15.00 "Pchła Szachrajka. Niesłychana rzecz po prostu" A3Teatr / PL (45 min., plener) - spektakl familijny
15.30 - 19.00 "Impresje baniek mydlanych" - Sztuka Tworzenia / PL (cyklicznie, plener)*
16.00 "Da Capo!" Teatr Studium Actoris / NO (50 min., plener) - spektakl familijny
17.00 "Wypożyczalnia eksponatów niepewnych" Teatr Pian / PL (45 min., plener)
18.00 "Tank" Teatr Scena C / PL (45 min., plener)
18.00 "Niedźwiedź" Teatr Czrevo / PL (50 min., sala) rezerwacja biletów
19.00 "Bajczarz" Teatr Monitoring / PL (45 min., plener)
20.00 "Noe" Walny - Teatr / PL (45 min., plener)
21.00 "Sen Kustosza" Teatr Akt / PL (50 min., plener)

* Działania powtarzane kilka razy w ciągu dnia w różnych miejscach.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Archiwum