Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu X edycja

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu X edycja (od 20.08.2010 do 29.08.2010)

Organizator

Teatr Na Woli im. Tadeusza Łomnickiego, Warszawskie Centrum Pantomimy

ul. Kasprzaka 22, 01-211 Warszawa

20 sierpnia (piątek) godz. 19.00 - Wrocławski Teatr Pantomimy - Polska
Tryptyk "Osąd" w reż. Jerzego Kaliny, Pawła Passiniego i Leszka Mądzika
21 sierpnia (sobota) godz. 20.00 - Teatr Pantomimy Mimo - Polska
"Komedianci" - spektakl plenerowy na tyłach Teatr Na Woli (wstęp wolny)
22 sierpnia (niedziela) godz 19.00 - Teatr Tantehorse - Czechy
wieczór składający się z dwóch spektakli
Death of the Marquis de Sade: On the dark road
Dante : Light in darkness
24 sierpnia (wtorek) godz. 19.00 - Teatr Jack&Joe -Włochy
"Life back"
25 sierpnia (środa) godz. 20.00 - Teatr Formy - Polska
"Sąsiad 2010" - spektakl plenerowy na tyłach Teatru Na Woli (wstęp wolny)
26 sierpnia (czwartek) godz. 19.00 - Modern Mime Evening
Wieczór Współczesnej Pantomimy w wykonaniu artystów z Puerto Rico, Niemiec, Usa,
Hiszpanii i Polski. Wystąpią Bodecker / Neander / Goldston / Ostapczuk / Olmo / Williams /
Studio Pantomimy w Teatrze Na Woli / Szkoła Współczesnej Pantomimy i inni
27 sierpnia (piątek) godz. 20.00 - Teatr Formy - Polska
"Babel" - spektakl plenerowy na tyłach Teatru Na Woli (wstęp wolny)
28 sierpnia (sobota) godz.19 - Bodecker / Neander Company - Niemcy
"Out of the blue"
29 sierpnia (niedziela) godz.19.00 Familie Floz - Niemcy
"Hotel Paradiso"

Festiwalowi towarzyszyć będą największe w kraju otwarte warsztaty pantomimy prowadzone przez artystów z Hiszpanii, Czech, Włoch, Niemiec, Rosji i Polski.
18 sierpnia śr. 11.00 - 15.00 - Bartłomiej Ostapczuk / Pau Bachero
19 sierpnia czw. 11.00 - 15.00 - Wladim Vizvary / Milenka Cechowa / Pau Bachero
20 sierpnia pt. 11.00 - 15.00 - Pau Bachero / Gregg Goldston
21 sierpnia sob. 11.00 - 16.00 - Józef Oleksy/ Zbigniew Szymczyk/Katarzyna Sobiszewska
- Wrocławski Teatr Pantomimy
22 sierpnia niedz. 11.00 - 15.00 - Ewelina Ciszewska / Gregg Goldston
24 sierpnia pon. 11.00 - 16.00 - Ewelina Ciszewska / Gregg Goldston / Józef Markocki
25 sierpnia wt. 11.00 - 16.00 - Ewelina Ciszewska / Pau Bachero / Józef Markocki
26 sierpnia śr. 11.00 - 15.00 - Adriano Millani / Alexey Merkushev
27 sierpnia śr. 11.00 - 15.00 - Alexander Neander / Wolfram Bodecker
28 sierpnia czw. 11.00 - 15.00 - Alexander Neander / Wolfram Bodecker

Warsztaty odbędą się w Studio Free Art Fusion ul. Miedziana 11 Warszawa

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów