EN

5.09.2020, 10:23 Wersja do druku

Kraków. Nowohuckie Centrum Kultury otwiera nowy sezon artystyczny

Inne aktualności

Koncert, foto-galeria, widowisko i pokazy online - w wielu formach i na różne tematy otwiera nowy sezon Nowohuckie Centrum Kultury w Krakowie. Tym razem wydarzenia odbędą się w formie hybrydowej; na scenie oraz w internecie.

W nowym sezonie muzyczny klimat jako pierwszy zaproponuje Zespół Pieśni i Tańca Nowa Huta. Jeszcze w sobotę 5 września o godz. 18 na scenie NCK wystąpią wszystkie grupy pracujące obecnie w zespole: grupy dziecięce, grupa młodzieżowa i grupa reprezentacyjna oraz kapela ludowa zespołu.

Kilka dni później widzowie będą mogli uczestniczyć w otwarciu foto-galerii "Może marzenia to są, a może sny". 10 września o godz. 18 odbędzie się otwarcie wystawy fotografii Ewy i Janusza Gajewskich, członków Krakowskiego Klubu Fotograficznego z okazji 65-lecia stowarzyszenia.

W kolejny weekend nie zabraknie atrakcji dla widzów, którzy będą chcieli odwiedzić placówkę stacjonarnie oraz tych, którzy pozostaną tego dnia w domu. W sobotę, 12 września od godziny 9 do 21 będzie można wziąć udział w Kombinacie Kultury Online.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Kraków. Nowohuckie Centrum Kultury otwiera nowy sezon artystyczny

Źródło:

„Dziennik Polski” online

Link do źródła

Autor:

Julia Kalęba

Data publikacji oryginału:

04.09.2020

Wątki tematyczne