05.08.2020, 09:51 Wersja do druku

Kraj. Poseł próbował wydrwić Janusza Gajosa. Pomylił go z Jerzym Stuhrem

Inne aktualności

Jacek Ozdoba był gościem Polsat News. W czasie rozmowy odniósł się do krytycznej wobec Jarosława Kaczyńskiego wypowiedzi Janusza Gajosa. Poseł Solidarnej Polski chciał stanąć w obronie prezesa PiS i połajać aktora, ale pomylił go z Jerzym Stuhrem.

Politycy z szeregów Prawa i Sprawiedliwości oraz pokrewnych ugrupowań coraz liczniej krytykują Janusza Gajosa, który podczas rozmowy w ramach festiwalu Pol'and'Rock podzielił się swoimi poglądami na temat sytuacji politycznej w kraju. Nie krył rozczarowania wynikami wyborów prezydenckich, a Jarosława Kaczyńskiego nazwał "małym człowiekiem", który "jednym ruchem ręki podzielił nasz kraj i nas samych na dwie części". - Tak powstawało to, co później nazwano hitleryzmem. To takie dosyć ordynarne wskazywanie jedną ręką. Jest ci źle? Powiem ci, dlaczego: bo on cię okrada. To jest coś strasznego, ale działa - powiedział przed kamerami, a echa po tej wypowiedzi nie milkną.

Poseł Solidarnej Polski chciał wykpić Janusza Gajosa. Pomylił go z Jerzym Stuhrem

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Poseł Solidarnej Polski próbował wydrwić Janusza Gajosa. Pomylił go z Jerzym Stuhrem

Źródło:

kultura.gazeta.pl

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

aj

Data:

04.08.2020 14:29

Wątki tematyczne