Gdański Festiwal Tańca II edycja

Gdański Festiwal Tańca II edycja (od 13.06.2010 do 27.06.2010)

13.06.2010 / niedziela / otwarcie festiwalu
G. 19.00 / Enclave Dance Company / "Mermaid's call" / projekty zagraniczne / 50 min.
G. 19.50 / wernisaż wystawy fotografii Jakuba Wittchena
G. 20.20 / Iwona Gilarska / "Sekret Iwusia" / rezydencja / work in progress 2010 / 40 min.
G. 21.10 / koncert flamenco / "Luna de Lunares" /


***

14.06.2010 / poniedziałek
G. 19.00 / Śląski Teatr Tańca / "La, La, Land" / Projekty z Polski / 60 min.
G. 20.40 / Sławek Bendrat / "pinku chirashi" / rezydencja / premiera 2010 / 20 min.

***

15.06.2010 / wtorek
G. 10.00 - 12.00 / Międzynarodowy konkurs Baltic Movement Contest / pokazy preselekcyjne (zamknięte dla publiczności)
G. 19.00 / Julia Mach/Anna Nowak / "Alien anonymous" / TKT / 40 min.
G. 20.10 / Romuald Krężel / "Ślub" / rezydencja / premiera 2010 / 20 min.
G. 20.50 / Anna Nowak / "mindblankless" / TKT / 20 min.

***

16.06.2010 / środa
G. 18.00 / Międzynarodowy konkurs Baltic Movement Contest
G. 20.05 / Takako Matsuda / Letter from Lady L. / 20 min. / Pokaz pozakonkursowy

***

17.06.2010 / czwartek
G. 17.00 / Ogłoszenie werdyktu jury i rozmowa
G. 19.00 / Lubelski Teatr Tańca / "NN. Wacławowi Niżyńskiemu" / projekty z Polski / 50 min.
G. 20.10 / Agnieszka Artych i Bartosz Kondracki / "Ad Infinitum" / rezydencja / premiera 2010 / 20 min.

***
18.06.2010 / piątek
G. 10.00 / Baltic Movement Conference / "Ciało-w-ruchu" - transformacje i transgresje ciała w tańcu
G. 19.00 / Compagnie Linga / "no.thing" / projekty zagraniczne / 60 min.

***

19.06.2010 / sobota
G. 10.00 / Baltic Movement Conference / Strategie rozwoju i promocji tańca współczesnego / "Polski taniec przed Kongresem Tańca" - dyskusja panelowa
G. 19.00 / Compagie Linga "no.thing" / Projekty zagraniczne / 60 min.
G. 20.00 / otwarte warsztaty Assai Samba
G. 21.00 / Ivo Dimchev / "Lili handel" / Projekty zagraniczne / 40 min.

***

20.06.2010 / niedziela
G. 19.30 / Sopocki Teatr Tańca "Transkrypcje" / TKT / 40 min.
G. 20.10 / otwarte warsztaty Assai Samba
G. 21.30 / Teatr Dada von Bzdülow / "Caffe latte" / TKT / 40 min.

***

21.06.2010 / poniedziałek
G. 19.00 / Magdalena Reiter / "Modus vivendi" / Projekty zagraniczne / TKT / 50 min.
G. 20.10 / Maria Miotk / "Tajemnicza śmierć Normy Baker" / Premiera / TKT / 30 min.

***

22.06.2010 / wtorek - stara podłoga
G. 19.00 / Movements Factory / "TROP/DANCE AS ART" / projekty z Polski / 50 min.
G. 20.00 / Guillermo Horta Betancourt - "Kebalan" / Projekty zagraniczne / 40 min.
G. 21.00 / Grupa PLAJ /"PLAY PLAJ" / Premiera / TKT / 30 min.

***

23.06.2010 / środa
G. 19.00 / Teatr Tańca i Muzyki Kino Variatino / "Ciche ciało" / TKT / 45 min.
G. 20.15 / Teatr Amareya / "Ocaleni. Na skraju nieba" / Premiera / TKT / 30 min.
G. 21.00 / Małgorzata Patok / "Historia nie-jednego spotkania" / TKT) / 30 min.

***

24.06.2010 / czwartek
G. 17.00 / "OFF ZAK PROJEKT" / ULOI / Kaya Kołodziejczyk & Gdańska Korporacja Tańca / Premiera / projekty z Polski / TKT / miejsce: Galeria Bałtycka
G. 19.00 / Giulia Mureddu / "Amore e Merda" / projekty zagraniczne / 50 min.
G. 19.50 / otwarte warsztaty Marka Konderaka
G. 21.00 / Teatr Patrz Mi Na Usta / "HUNGRIGE HERZEN" / Premiera / TKT / 50 min.

***

25.06.2010 / piątek
G. 19.00 / Gabriella Maiorino / "Prayers" / projekty zagraniczne / 50 min.
G. 20.00 / otwarte warsztaty Marka Konderaka
G. 21.00 / Pracownia fizyczna / "a3" / projekty z Polski / 45 min.

***

26.06.2010 / sobota
G. 19.00 / Arkadi Zaides / "Quiet" / projekty zagraniczne / 50 min.
G. 20.00 / otwarte warsztaty Marka Konderaka
G. 21.00 / Kinesis Dance somatheatro - "BOX4" (projekty zagraniczne) (60 min.)
G. 22.15 / Dorota Łęcka - "Bodyteller" / rezydencja / work in progress 2010 / 30 min.

***

27.06.2010 / niedziela
5 urodziny Good Girl Killer
G. 19.00 / Daria Jędra / "Panul" / Premiera / 30 min.
G. 19.45 / Magda Jędra / "Konfetti" / Premiera / 30 min.
G. 20.30 / Good Girl Killer / "Konik morski wiedziony swym popędem" / Premiera / 30 min.
G. 21.00 / Mordy - koncert (Grzegorz Welizarowicz, Bartek Adamczak, Tomek Bergmann) - kawiarnia
Po koncercie Zibi Bieńkowski - impreza dj'ska / bankiet pożegnalny

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów